מ-ל-ח-מ-ה?

m a d m a n 1

New member
מ-ל-ח-מ-ה?

קיבלתי מידע שמחר(יום שישי) ברית RE פותחת מלחמה על ברית THC עקב מה שקרה עם ברית DRAGON אותי עדיין לא היתקנו רק כתבו בפורום אם מתאים לי מלחמה עכשיו? ולאגור תורים מצאתי גם בפורום של הנובים מישהו כתב (כנראה מנהל ברית אשלים בעולם השני)שביום שישי בצהריים מלחמה http://gindis.com/forums-heb/viewtopic.php?t=25942

pavel777

New member
חחח סלומון בוכה על ההשמדות עליו במצ

חחח הוא סתם קורבן של RE שמשמידים אותו כל פעם מחדש במצ1 ומצ2

המשתמש המדובר אינו מנהל בברית אשלים

המנהלים היחידים בינתיים הם אני ואמיר תברר לפני שאתה מדבר

yeody

New member
חח תגיד אחי אתה צוחק או מה?!

מה אתה לא רואה שזאת או בדיחה או נסיון סיכסוך עלוב ביותר חח?! +
עך חשבון הבית

omerst

New member
באמא שלי פורום נובים...

לחסום
נוביות יתר (תמיד רציתי לעשות את זה
) ועכשיו דוגרי:מלחמה נהוג להכריז,רק אחרי התקיפה,לא יומיים לפני-ככה זה בגינדיס... אה כן-ירח מלא היה לפני יומיים,הוא לא יהיה בעוד יומיים,ככה שלקורא למבצע "ירח מלא" זה קצת דבילי,אני הייתי הולך ל "סיר מלא" או ל "מלא קנביס" או משהו בסגנון של "דיי לסמים" או "דיי לאנשים העליזים" או "הזדהות אם הדוסים:להשמיד את כל העליזים"

שמע הם הולכים על פסיכולוגייה הפוכה

ככה זה נשמע כמו סתם איזה נוב שאומר אבל אחרי המלחמה יבוא איזה מישו מראשון אמפייר ויגיד "אמרנו לכם"

NSW

New member
מדוע אתה יוצא בהצהרות כאלה?

מדוע אתה יוצא בהצהרות כאלה? אני לא מכיר את הניק הזה אז תשלח לי בבקשה בפרטי את זהותך. אתה מתבקש לא לפרסם הודעות שקשורות לברית THC בתפוז לשם כך יש מנהלים ודובר. ודרך אגב נושא הפריצה למדינת דרגון כבר נסגר והפיצויים כבר בדרך לבריתות הנפגעות.

shitbreak1

New member
אתה מאמין לכל מה שאתה קורא בנובים?

אם ככה אז המדינה שלך אמורה להיות מורכבת מ-30 אחוז חיילים 30 אחוז ארטילריה 30 אחוז מרגלים השאר מתפזר שווה בשווה בין כל השאר... נו באמת רואים שזה ניסיון סיכסוך עלוב.... באף אחת מההודעות על זה שם לא הגיבו במשתמש אמיתי אלא רק בתור אורח.. רואים שזה שטויות

למעלה