מ כ י ר ו ת

גרשקה

New member
מ כ י ר ו ת../images/Emo130.gif../images/Emo130.gif../images/Emo131.gif

אני חושבת "לעשות מכירה" רק שאין לי בדל נסיון בעניין... אשמח לשרשור של בעלות ניסיון: טיפים רעיונות, עיצות, וכל מה שנראה לכן שייך! יללא שרשרנה! ת ו ד ה !

גרשקה

New member
הבנתי,,,הבנתי.. לא מזכירים כאן

דברים מסוג זה... רק רציתי לממן קצת את התחביב היקר הזה. סליחה אם פגעתי בנפשו של הפורום.

לא, חס וחלילה לא פגעת

בנפשו של הפורום... פשוט שאלת שאלה מורכבת וקשה שכל אחת כאן שואלת את עצמה כל בוקר מחדש- איך מממנים את התחביב היקר הזה... לדעתי הדרך הטובה ביותר היא להתחיל עם מכירה לאנשים שמסביבך, במקום העבודה ומהבניין, משפחה וחברות- ככה גם תוכלי להרגיש את השוק וגם תהיי מלכתחילה בסביבה יותר תומכת אחרי זה יהיה לך יותר קל לתכנן את ההמשך-

zviagil

New member
נושא בעייתי לכולן ותשובה

מי מאיתנו לא שואלת את עצמה יום יום כיצד ניתן לממן חלק מהתחביב ע"י מכירה, או אפילו לפנות מקום בבית לעבודות חדשות ולהרוויח קצת כסף. כיום יש הרבה מאד אמנים שעוסקים בתחום הפימו והתחרות קשה. קודם כל בעיית התמחור - אם את רוצה להגדיל את סיכויי המכירה עלייך לקבוע מחיר שווה לכל נפש, אך מחיר זה לא תמיד תואם את זמן ההשקעה ואת שווי העבודה בעיניך. וכאן נכנס אלמנט הויתור- עד כמה את מוכנה לוותר על רווח ריאלי במטרה למכור. וגם אם תורידי את המחיר עדיין אין זו ערובה למכירה כי אנשים תמיד יחפשו סיבות מדוע אצל שכנתך המחיר זול יותר... בקיצור- סיפור המכירה מסובך למדי. יש גם לחפש מקום שבו ניתן להציג עבודות כאשר אין צורך להשקיע הרבה כסף בדוכן עצמו, דבר שנוגס בצורה משמעותית ברווחיך. כמו שנעמה כתבה- נסי למכור קודם כל לסובבים אותך, שכנים, מכרים, עמיתים לעבודה וכד'. וכאשר תהייה לך אינדיקציה לגבי המחיר שאת יכולה לנקוב עבור עבודותיך - אזי יש מקום למכור בדוכן. ב ה צ ל ח ה ואל יאוש! צביה

גרשקה

New member
../images/Emo51.gif אבל בכל זאת-איר מתמחרים../images/Emo35.gif

איך קובעים מחירי מינימום? מישהיא יכולה לתת דוגמאות עם מחירי מינימום לדוגמא? ת ו ד ה ר ב ה!!

תמחור

את אמורה לראות כמהעולה לך החומרים +כמה זמן לקח לך להכין את העבודה+ רווח קטן לעצמך בדרך כלל כאשר עושים את התחשיב הזה מקבלים עלות גבוהה למדיי דוגמא למחיר - צמיד 50-80 שוב תזכרי שמאד חשובה פה האיכות של המוצר ולמי את מוכרת

גרשקה

New member
עדיין לא וגם מצלמה../images/Emo4.gifאין לי, כך ש

שאיני יכולה להראות לכן עבודות, לצערי. איך עושים גלריה?

"ה"בעיה כמו שאני רואה אותה במכירה

בדוכן באיזה יריד שאת חייבת הרבה מוצרים. את לא יכולה לבוא עם 4-5 צמידים אפילו לא עם 20. צריך המון מבחר. כלומר המון להשקיע. גם בחומר בזמן עבודה ובכסף כמובן. לכן העיצה הזאת למכור דרך משפחה וחברים היא מאד נכונה בעיני. האופציה למכור דרך חנויות אפשרית אבל מכיון שבחנויות בדרך כלל (נדמה לי) מכפילים (לפחות) את הסכום שאת מבקשת זה יוצא סכומים מאד גבוהים (לקונה הפוטנציאלי) ואז סיכויי המכירה יורדים בהתאמה
אלא אם כן יש לך משהו ממש ייחודי או שהתמזל מזלך. מנסיוני קשה לי מאד לבקש את מה שאני באמת משקיעה (בעיקר לתרגם זמן לכסף
)

למעלה