מתקפת כריות החימום- מפלצון חימום חדש

ravaG

New member
מתקפת כריות החימום- מפלצון חימום חדש

אז נראה שמפלצות החימום מכות שנית... היצור החדש הינו הזמנה אישית מחברה טובה שסובלת מכאבי גב תחתון. אז יצרתי לה כרית חימום משעשעת בעלת ידיים ארוכות שמתחברות זו לזו בסקוץ' כך שניתן להצמיד אותה לגוף. העין בהשראת אפונית:)

afunit007

New member
זה מתוק בטירוף!!!!!

אני חייבת אחד כזה גם!!!!!! אנחנו מתחלפות בהשראות?

ravaG

New member
חופשי יקירה:)

מי אם לא את פתח לי את עולם המפלצות??

afunit007

New member
את עושה לי נעים בבלוטת האגו!!!

ובלטות האגו שלי אוהבת נעימים!!! המון המון המון תודה. ועוד יותר - אתמול בלילה תפרתי חגורה לחימום הגב לבן זוגי, והוא נהנה ביותר עכשיו! תכף אעלה תמונות! תודה!!!

shosh64

New member
"חד - עין" מגניב!!! והרעיון של הידיים הארוכות

פשוט "סוף הדרך".... כל הכבוד על ההתחשבות בחברה שלך ובכאבים שלה.....

ravaG

New member
היא עובדת איתי...

ואני רואה את המסכנה כבר שבועות מנסה לכוון כרית חימום בדיוק לנקודה הנכונה בגב ושלא תיפול לה... אז עכשיו היא כבר יומיים מסתובבת בעבודה עם מפלץ על הגב:) אין כמו יחסי ציבור מוסווים....

Insulted

New member
../images/Emo6.gif איזה מותק!

אני לא יודעת אם הכוונה של יצירת מפלצת כדי שתהיה מפחידה או חמודה, אבל אם הכוונה הייתה מפחידה לא הצליח לך. היא חמודה בטירוף!!!

ravaG

New member
זה בסדר- הרעיון היה מפלץ חמוד

אם הייתי עושה שיניים מחודדות ובצורה קצת אחרת אז הוא היה מפחיד. ותודה:)

68yafa

New member
המפלצון חמוד בסגנון "חיבוקי" על אותו עקרון...

ממש אהבתי.....מקסים.......וכיף לחברה שיש לך אותה. בתמונה רואים שיש בגב פתח נכון?.........לשם מה הוא........?....הכרית כבר לא מוכנה לחימום....?

ravaG

New member
יש לי סלידה מפליז ומיקרו

כשאני עושה כרית חימום מפליז אני לא מכניסה אותה למיקרו -יש לה נטיה לצאת לא נעימה לטעמי (מחלה שלי רבותי, לא חובה!) אז מה שאת רואה הוא למעשה ריץ'-רץ' פתוח שדרכו ניתן להוציא את כרית החימום האמיתית (סתם ריבוע כותנה ממולא בכוסמת+לבנדר וסגור בתפירה)- להכניס אותה למיקרו, לחמם ולהחזיר לגוף המפלץ.

nati120

New member
עכשיו מבינה את הקטע...

כל השבוע התחבטתי עם השאלה למה צריך כרית חימום , למה זה טוב... רעיון מגניב!

למעלה