מתקן מים

גם אני נטולת מכשיר כזה בביתי

וחושבת כמו רוני-שזה מיותר
אך אם את צריכה לבחור בין החברות המובילות בשוק- ממליצה על תמי 4 (רק מדיבורים ומשמועות).

קצת יקר

תמי 4 קצת נראה לי מוגזם במחיר...אני מחפשת משהו במחיר קצת יותר הגיוני... למישהו יש המלצות?

dubit1234

New member
הזול הרבה פעמים יוצא יקר

אני מניחה שאת לא כל כך עשירה בשביל לקנות משהו זול....

סביון1

New member
מסכימה עם רוני לגבי תמי 4 ודומיו

לי יש מתקן סינון של קטדין, פשוט וטוב. יש לי אותו כבר למעלה מעשור. ממליצה. חפשי קטדין בגוגל ותגיעי לדף הבית שלהם

מחירים

למישהו יש איזשהו מושג על מחירים, והאם זה מגיע עם אחריות מהיצרן? לגבי הברז אני כבר לא יודעת למה להאמין ועל מי לסמוך...

סביון1

New member
אני לא יודעת מחירים כי קניתי מזמן אבל להערכתי

הזהירה מדובר על 2000 שקל בערך למכשיר וסננים פלוס התקנה. וחלק מהסננים צריך להחליף כל שנה בעלות של 300-400 שקל בערך, תלוי איזה סננים את קונה. אחריות בטוח יש - מדובר במכשיר שמיובא משוויץ. אני יכולה גם להעיד שהשרות שלהם מצוין.

sisi4561

New member
ג'נרל בר

שמעתי על מיני בר- ג'נרל בר שמגיע עם אחריות... מישהו מכיר את המתקן??

בנימין26

New member
כן, אחלה מכשיר

לג'נרל בר יש אחלה מכשירים למים מסוננים.
אגב, האחריות שלהם היא של שירות פלוס שהם בסדר גמור.
מה לגבי המחיר? מתאים לך? אישית אני לא יודע לגבי המחירים...

מתקן מים

פעם חשבתי להתקין אבל לאחר ששמעתי הרצאה במקורות, אין כמו המים מהברז

אני אפילו לא קונה מים, רק כשאני מארחת מצטיידת בבקבוק או שניים

אני כבר לא מסוגלת לשתות מהברז

היינו בקריות ולא הייתי מסוגלת לשתות מהברז, בסוף הלכתי וקניתי מים מינרלים.

הטעם ממש שונה!
בבית יש לי תמי 4 ואני ממש מכורה אליו...

רומי 912

New member
בבנינים רבי קומות, החל מהקומה החמישית, מקבלים מים מהדודים שעל הגג באמצעות משאבות מים המעלות את המים לדודים, ומהדודים לדירות. ישנם בתים שהדודים לא מתוחזקים בצורה שוטפת, הם מקור לטינופת וחיידקים. כך שהתקנת תמי 4
מתחת לכיור (ולא מתקן שעומד במטבח בר מים חמים/קרים) הוא הכרחי במצב כזה.
יש לי תמי 4 שהמתקן הוא מתחת מכיור ובמשטח השיש יוצא ברז דק נפרד מהברז הרגיל שבו המים יוצאים מסוננים, נקיים וטעימים.
השירות של תמי 4 מעולה. תמורת סכום פעוט שזה כולל את הביטוח הם גם מביאים עד הבית את הפילטרים להחלפה מתחת לכיור.

סביון1

New member
סליחה אבל יש הרבה סננים אחרים חוץ מתמי4

ולכן תמי 4 ממש לא הכרחי בשום מצב.

hila218

New member
לנו יש תמי 4

כבר שנה + מאוד מרוצה. אנחנו מקבלים הודעת טקסט כל פעם שצריך להחליף מסנן או נורה ובאים לקחת (כי זה קרוב מאוד) ההמתנה שם אולי 5 דקות ולא יותר ותמיד נחמדים מאוד. המוצר מעולה מיים לטעמינו וקל לתפעול...קיצר ממליצה.

למעלה