מתפוצץ ממחשבות וסרטים

mashumashu2

New member
מתפוצץ ממחשבות וסרטים

אני פשוט חייב להוציא את זה

כנראה החופשת קיץ הזאת (אונ') והאקסטרה זמן פנוי רק מחמירים את המצב.
מרגיש צורך עז להוציא הכל, לדבר עם מישהו. זה פשוט לא יוצא.
יושב עם ידידה טובה או עם חברים וחוץ מפרצוף ט באב לא יכול להגיד מה באמת קורה וכששואלים מה קרה אני פשוט אומר "לא לא אני עייף היה לי יום קשה".
חושש שאם אוציא הכל זה גם יחמיר את המצב, ויקבל יחס רחמני שזה הדבר האחרון שאני רוצה.
וזה בלי להיכנס בכלל לעובדה שאני אולי מרגיש משהו כלפי הידידה הכי טובה שלי שאנחנו המון ביחד. פשוט פוחד שאם אדבר על זה גם אאבד חברה ממש טובה.

סרטים סרטים סרטים

dory141

New member
היי, בוקר טוב

ראשית, אל תשמור דברים בבטן, זה יעשה לך קלקול קיבה...
שנית, מה זאת אומרת ידידה? אתם מבלים ביחד, ברמה של לצאת ואתה רוצה לקדם את רמת הידידות לזוגיות? אוקיי, לגיטימי. בכל מקרה, לא לקחת את זה כבד. היא יכולה לסרב, ואין טעם להיכנס למערכת יחסים שהצד השני לא מעוניין בו. חפש מישהי אחרת שכן.

mashumashu2

New member
הסרטים פשוט על הכל

היא דווקא לא ידידה בקטע של יוצאים אלא יותר חברה טובה כמו חבר טוב (לא לזוגי).
הסרטים הם יותר על המצב בכללי שמתחיל להטריד אותי ממש מיום ליום, לא משהו חדש, אולי סתם בשילוב עם חיפושי עבודה כושלים ושלא הולך משהו בלימודים.

פשוט לא מצליח להוציא את זה החוצה. אפילו מול האנשים שאני הכי פתוח אליהם, קובר הכל בפנים

only for a sec

New member
אתה לא צריך להלקות את עצמך גם על זה שזה לא יוצא

זה קורה, אני הרבה פעמים באוטומט פשוט נעלמת לכמה ימים לחברים שלי, כי עובר עליי הרבה בפנים ומצד שני אומרת הכל בסדר, ובכל זאת, אתה לא יכול לדבר על הא ודא כאילו הכל טוב, זה לא מצליח
זה מובן,לפעמים כי לא יודעים לשים את האצבע,לפעמים כי אתה לא יודע מאיפה להתחיל,לפעמים זה סתם לא מרגיש לך שזה יוצא בקלות..
כל הגורמים מרגישים כמו מועקה אחת. אני מבינה את זה.
תמצא את המקום שאתה כן יכול לדבר
הגעת לכאן בסופו של דבר..נצל את הפלטפורמה
אתה מוזמן לחנטרש לי בפרטי מה שיוצא לך על המקלדת,גם אם הכי מבולגן שיש

למעלה