מתנת ימוהולדת?

li ad

New member
מתנת ימוהולדת?

שלום לכולם, עוברת אורח, וכנראה לגמרי ונילית, עם סקרנות פה ושם. אז למה התכנסתי הלום, ודאי תשאלו- ובצדק. בן זוגי הוא דומיננטי. אני מתלבטת אם להשתמש בלשון הווה, כי הוא היה בקשר כזה בעבר (קשר נישואים) שהסתיים בנסיבות טרגיות (האישה נהרגה, ונשארו 2 ילדים שאנחנו מגדלים יחד). יש בינינו זוגיות ארוכה ואהבה גדולה ששרדה לא מעט משברים ושיני זמן. אבל אי אפשר לשנות את העובדה שאני לא. וכנראה גם לא אהיה יותר מוונילית שאוהבת גיוון . הוא, לעומת זאת, ואתם ודאי מכירים את זה, חש בצורך. במיוחד בצורך לשחזר סשנים שהיו עם זוגתו בעבר, אבל גם לחזור, בצורה זו או אחרת, לאורח החיים הזה. אנחנו מדברים על הכל, וגם על זה. על הצורך שלו הבלתי ממומש. על העובדה שהוא יודע שבקשר איתי הוא צריך לוותר על חלק ממנו (ולהרוויח המון דברים אחרים - כמו גם להיפך). היה לי מאוד קשה לקבל את הבחירות שלו, אבל אחרי המון שנות זוגיות וקצת טיפול זוגי שעזר לנו מאוד לקבל זה את זה, היום אני מבינה יותר. הרבה יותר. כיוון שהוא חוגג יומולדת, חשבתי לעצמי - האם יהיה נורא מצידי אם פעם אחת הוא ישתתף בסשן. אמנם אני לא שם, אבל זאת מתנת יום ההולדת שלי. אבל אני מתלבטת עם עצמי - זה באמת מה שיעשה לו את זה? והחשש - זה לא יגרום לו לרצות רק את "זה" מעכשיו"? אולי אני נותנת בעצם היתר לבגידה? אשמח מאוד לשמוע את דעתכם. בעדינות בבקשה... ואם טעיתי במינוחים - אנא סליחתכם....אני לא (לגמרי) מכאן
)

אייבורי

New member
ברוכה הבאה

ליעד שאלת שאלה כלכך מורכבת שאני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל. ראשית נשמע שאת רוצה לדאוג לאושר שלו. אבל למשוואה שני צדדים כיצד תרגישי את ? האם זה יפרק או יחזק את הקשר רק לאלוהים פתרונים.

li ad

New member
תשובה

אני חושבת שפעם הייתי רואה בזה בגידה נוראית. אבל פעם גם ראיתי בכל העולם הזה משהו שרק סוטים עושים בחושך (תסלחו לי ממש), עם תגובות כמעט פיזיות של הקאה מעצם הרעיון ושל בלבול וחוסר אונים. היום זה כבר ממש לא כך. בין השאר התחלתי לקרוא על העולם הזה, לנסות להבין בלי לשפוט (ונעזרתי המון בפורום הזה) ואני חושבת שאני במקום אחר. אני גם מעריכה שאם הגבולות בינינו ברורים, הוא יכבד אותם, וברור שאין הכוונה להפוך זאת לאורח חיים. אני רק תוהה אם זה לא יעורר שדים? האם אפשר לנצור זאת כחוויה חד פעמית, כמו נניח, ארוחה מדהימה וחד פעמית אצל אולבייה רולנז'ה, או שזה יותר מורכב...

בבון35

New member
גרמת לבבון שוב גם לתהות...

ולא אוהבים את זה בפורום! אם את חושבת שאת יכולה לפתוח דלת,לסגור אותה ולא לצפות שזה יבוא לך מהחלון.יש לך טעות-לדעתי...

אני רוצה לומר לך, לפני כל דבר אחר,

שלא משנה מה תבחרי, אני מלאת הערכה וכבוד כלפייך על עצם ההתלבטות ועל הרצון שלך לתת כל כך הרבה לבן זוגך. אני לא באמת יכולה לייעץ לך. התהיות שלך לגיטימיות, ואני לא חושבת שאפשר לתת להן תשובה חד משמעית. מפה נשמע שיש לכם קשר חזק ובריא מאד, ושלא יתערער כל כך מהר, אבל לעולם אי אפשר לדעת. אם הייתי צריכה להמר, על סמך הדברים שאמרת, הייתי אומרת שסביר להניח שזה לא יזיק לקשר שלכם. נראה ששניכם משקיעים בקשר, שניכם מאד חזק בתוכו ושניכם מכירים היטב את הגבולות שלו. אבל זה הימור, ולא מעבר לזה, ובעוד בשבילי זה סתם תשובה למישהי שכותבת בפורום ושאני בכלל לא מכירה, בשבילך חיי הזוגיות שלך נמצאים על כף המאזניים. הייתי אומרת, אלא אם כן את רוצה להפתיע את בן זוגך, לשוחח איתו על האפשרות. יכול מאד להיות שתהיינה לו תובנות משלו בעניין שלא צפית. יכול גם להיות שהוא בכלל יגיד לך שזה לא מתאים לו. מי יודע. דבר אחרון: ככל שאני מכירה אנשי BDSM, אצל כל אלה שאני מכירה אישית, הזוגיות האמיתית והקרובה באה לפני ה-BDSM. כלומר, שלא יקרה אצלם מצב ש"מעכשיו הם ירצו רק את זה". אין שום תחליף לאהבה.

בבון35

New member
את מכירה אותו יותר טוב מאיתנו.

למה שלא תתני לו משהו שהוא יוהב? לא מה שאת רוצה. סתם... קצת אהבה מאהבה...

gidionline80

New member
אני

שומע ממך שאת די בטוחה בקשר ובאהבה בינכם אני חושב שלמנוע ממנו בדסמ היא סוג של בגידה בכך שהוא נמנע ולא מממש דחף חשוב במיניות שלו זה לא נאמר כדי לתקוף אותך אלא להראות זוית אחרת אני ממליצ לך לא רק לתת לו פעם אחת אלא אור ירוק תמידי אין לך מושג איזו תמורה תקבלי וכמה יעריך אותך זה לא בריא בן זוג קורבן אל תגרמי לו להקריב משהו ככ ממלא ושעושה אותו מאושר ומלא עשי אותו מאושר אל תחששי (תתיחסי לזה כחוג ריקודי סלסה שלו) נכון דרוש לכך אומץ ויכולת לצאת מקונבנציות - זה שקיבלת את הבדסמ שלו ואת מודעת לחשיבות שלו בחייו מעיד על אומץ שקים בך

אני חושב

שאין דבר כזה- " היתר לבגידה". שדים מתעוררים מכל מיני דברים, לאו דווקא מהתנסויות מיניות. שדים יכולים להתעורר גם בבוקר יום שלישי.סתם ככה. אין לשאלתך תשובה ניצחת. היחסים בינכם-הם אלה שיקבעו את סוף הסיפור.

li ad

New member
תודה לכולם

אייב,ונילה, זיו, בבון וגידי, תודה על התשובות ועל הרצינות בה התייחסתם לשאלה שהעלתי. הארתם וחיזקתם לי נקודות שתהיתי לגביהם, ואני מניחה שהתשובה נמצאת אצלי ואצלו. ברור שאם יהיה סשן, הוא לא יהיה בהפתעה, ולו בגלל שאני לא מתמצאת בתחום ובהעדפות המדויקות שלו...וזו מתנה בשבילו לפי העדפותיו, לא בשבילי. וגידי, אני לא מונעת ממנו כלום. קוראים לזה "זוגיות"...גם אני התפשרתי על חלק מהתכונות בבן זוג, ועל חלק מהפנטזיות שלי, בלי להרגיש שוויתרתי או הקרבתי, וכך גם הוא. אם יום אחד זה לא מתאים יותר למי מהצדדים, אז הכל פתוח לדיון והגדרת החוזה הזוגי מחדש...

שיהיה במזל ובהצלחה,

ואני, לפחות, אשמח לשמוע מה קרה בסוף (כלומר, ככל שיש "סוף" לדברים האלה...), אם תרצי לספר.
ואני מסכימה איתך בעניין הזוגיות, אם כי יש אנשים שהצורך הבדס"מי אצלם כל כך חזק, שיהיה להם קשה לחיות לגמרי בלי זה. לא תמיד אנשים מסוגלים לעמוד בפשרות שהם בוחרים. ולפעמים אנשים עומדים בפני בחירות בלתי אפשריות, של ויתור על זוגיות שיקרה להם או על חלק מעצמם - שתי ברירות שמאד מאד קשה להתמודד עם הבחירה ביניהן. <ונילה מכירה מצבים כאלה, אבל מזווית אחרת לגמרי>

למעלה