מתנת יום הולדת למטפלת

ענתי44

New member
מתנת יום הולדת למטפלת

היום יש למטפלת יום הולד. בבוקר כשאמא היתה נינוחה אחרי קפה ועוגה התקשרנו לברך. "אם היית לידי , איך אומרים? הייתי נותנת לך אלף נשיקות" אמרה אמא לעדנה הנרגשת. ואז הוסיפה " אני כבר לא יכולה ללכת יותר ולא יכולה לבוא אליך אז אם תבואי תקבלי חיבוק ונשיקות". כשסיימה לברך אמרה לי "איזה בושות לא קנינו לה מתנה", הרגעתי אותה שכן קניתי ( מחכה ארוזה בארון )לפני שעה עדנה התקשרה לספר שהבת הבכורה שלה ילדה בשעה טובה בן. היש מתנה טובה יותר מנכד ליום ההולדת?

../images/Emo95.gif../images/Emo213.gifמזל טוב כפול ומכופל לסבתא עדנה

מסרי לעדנה שלכם מזל טוב ממני , שתזכה לחיים מאושרים ובריאות טובה ומזל טוב להולדת הנכד שכל המשפחה תזכה לרוב נחת ממנו. אמא שלך כרגיל היום באמא א' שיודעת ומבינה הכל, ממש נפלא נשיקות ויום נפלא, אוהבת , טובה

ענתי, אני לא יודעת מה לאחל לך,

מזל טוב למטפלת הנהדרת ליום ההולדת ולהולדת הנכבד, או לך שתהיי לך עוד הרבה הרבה אימא א', כשהיא אימא א' היא מקסימה עם ההברקות שלה. שימשיכו להיות לכם ימים מקסימים עם בשורות טובות בלי סוף!!! ניצה.

zs1957

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo213.gifלעדנה ליום ההולדת ולהולדת הנכד

איזה יופי שאמא מבינה שיש לעדנה יום הולדת ואף שאלה לגבי המתנה. אמא שלך ענתי ,שתהיה בריאה ,גדולה מהסרטים. אייזן אמא. כמה משמח לשמוע שהיא מתקשרת, מתענינת ושואלת. ענתי זה בגלל הטיפול המסור שלך באמא. את כל הזמן נותנת לה גירויים שהמוח לא יתנוון . היא גם מקבלת המון במרכז יום. אשרייך ענתי, שיש לך אמא כזאת למרות כל המחלה הארורה. רק שמחות ובשורות טובות זהבה

../images/Emo140.gif../images/Emo49.gifלעדנה ולנכד החדש ירבו נחת

ולעדנה עד 120 כ-20 בשורות טובות ולך ענתי תודה על שיחת הטלפון ועל הנשיקה לאימא

למעלה