מתנצל על "העלמותי"

piter pan

New member
מתנצל על "העלמותי" ../images/Emo52.gif

ואללה התגעגעתי. טוב אתם יודעים איך זה , קטעים אישיים , יומולדת לגדולה (חייבים לארגן כמו שצריך) , הערב עוד שעה מדורה לכיתה שלה , הקטנה כמובן מקנאה אז צריך פרסי ניחומים , לקחתה ולעשות עימה כל מיני דברים ... אני בטח לא מחדש להורים שביניכם כלום. אז בכל אופן מבלי להלאותכם בפרטי טריוויה רכילותיים מחיי האישיים , אשתף אתכם בכמה מסקנות שלי שישבתי וחשבתי עליהם עכשיו כשהייתי קצת עם עצמי ורוח קשתי המתוקה מרחפת עלי וקולה , אותו שמעתי רק לפני כשעה , עדיין מצטלצל באזני. ישבתי וחשבתי על כל הקורה לי וכל העתיד להתרחש בחיי בקרוב. אני חושב שניתן לסכם את הדברים בכמה משפטים שייתכן ויהיה להם ערך גם למי מחברי כאן. אז ככה , אני חושב שאסור לו לאדם לאבד רצונות. רצונות הינם הממריצים הגדולים והעיקריים של היצירתיות וההישגים , של האהבה ושל חיים ארוכים. אחת ממסקנותי היא שאי אפשר לתת נוסחת הצלחה לרצונות או לתהליך , אבל אני בהחלט יכול לתת נוסחת כשלון. נוסחת הכשלון היא : נסה לרצות את כולם ותיכשל בטוח !!! מעבר לכך גיליתי השבוע את ההנאה הגדולה שבעתיית מעשה טוב בשקט ובסתר ולחוש ולראות שגילו אותו במקרה. את הכייפ של עשייה שלא על מנת לקבל תמורה ובהמשך לקבל "תמורה" מבלי לצפות. אני מתכוון לעשייה מתוך אמונה במשהו. אמונה לא בגוון הדתי שלה או הגשמי שלה. אמונה בתהליך , במשהו שאתה רוצה בכל מאודך. אמונה של התלהבות והתרגשות. אמונה שהיא התעלות , שהיא משהו כמו זוהר אינטלקטואלי , שבו אנחנו נתלים ונאחזים כמו באוצר ושעלינו להזהר מלבזבזו במקומות הלא נכונים. אמונה עם תקווה . אבל מה ...? אמונה ותקווה לבד זה לא מספיק. תקווה אם אנסה להמשיל זאת , היא כמו ארוחת בוקר טובה , אבל היא כמו ארוחת ערב גרועה. יעני כמו שכולם הרי יודעים , אסור לצפות לקבל שום דבר בחינם נכון ? אבל בכל זאת כולנו מצפים לכך וקוראים לזה בשם תקווה
ומכאן שמסקנה כואבת אך מאידך מפקחת ואפילו משמחת עולה מהדברים. אני מבין שטבעי לו לאדם לעסוק באשליות ה"תקווה". אנחנו מרבים לעצום עיניים נוכח האמת הנוכחית הכואבת ולהאזין לקולה עד שהיא מוציאה אותנו מדעתנו. האם זהו החלק ביצר האדם הנאור והחכם העסוק במאבק מתמיד וקשה לחירות ? האם נועדנו להיות חלק מאלו שעיניים להם ולא יראו , אזניים להם ולא ישמעו את כל הדברים אשר כה נודגעים לישועתם הזמנית ? מצידי , ואני אומר לכם בכל הרצינות והכוונה , זה לא אכפת לי בכמה ייסורי נפש עלול הדבר לעלות לי , אני מוכן לדעת את האמת כולה , כולל לדעת את הרע ביותר ולהתמודד איתו. לבד , תוך הכרה במוגבלותי ובכוחי. ובכל זאת , אם להתייחס גם לאלו ה"מאמינים" בהשגחה עליונה ,אספר שעל תפילה אחת דווקא חשבתי פעם ואף נשאתי אותה בכוונה רבה (וזה היה לא מזמן). בקשתי מהגורל " הפוך את אוייבי למגוכחים". ואתם יודעים מה? הוא הוא שמע לבקשתי...
ולך נישמתי האחת והיחידה , אהובת חיי הבלתי מעורערת , ניצוץ צחוקי וטירופי , משוש חושי ושימחת לבבי אומר: כל עוד אנו אוהבים - אנו משרתים
כל עוד אנו נאהבים ע"י אחר/ת - לא ניתן לוותר עלינו
אף אדם אינו חסר תועלת , כל עוד יש לו חבר
שבוע טוב לכלום

נשמה......

עברה לה עוד שבת....... תשמור על עצמך במדורה, לא לאכול יותר מידי תפוחי אדמה...... כמעט מסרתי לכולם ד"ש ממך אבל אתה כבר כאן... מלאך

piter pan

New member
עוד לא למדת שפיטר-פן תמיד מתלהב?../images/Emo24.gif

ואכן צדקת , אישתי הבינה את כל מה שיש להבין בסיומו של סופ"ש זה ...
וזה לא כ"כ פשוט ולא כ"כ קל כמו שאתה בעצמך יודע. דבר אחד אני יכול להבטיח , לעולם לא אפסיק להתלהב. לא יודע ממה אבל תמיד יש משהו או כמה דברים להתלהב מהם. ביום שייגמרו לי , כנראה אמות

למעלה