מתנות מפוצצות מהסבתא, מה עושים?

מתנות מפוצצות מהסבתא, מה עושים?

אתם מנסים לחנך את ילדכם לצניעות, מעניקים מתנות לימי הולדת וחגים במידה משתדלים לא להגזים. ביננו לילדים לא חסר כלום ההיפך מליוני משחקים ומתנות ששיחקו בהם בדיוק 5 דקות. בכל חצי שנה יש איסוף של 4-5 שקיות ענקיות שהולכות לעמותת 'לתת'. לקראת יום ההולדת הסבתא שואלת את הילדה מה היא רוצה ליום הולדת (אחרי שהיא מקבלת מאיתנו אופניים) והיא עונה: 'אני רוצה שכל המשפחה המורחבת תיסע לסיני או אילת'. אני אומר לה שזה לא מסוג מתנות שנותנים לימי הולדת אבל בהחלט כשנוכל ניסע. הסבתא אומרת 'או.קיי. למה לא ?' מה עושים? איך הייתם מרגישים? איך יוצאים מהפלונטר?

דורית 11

New member
אני מבינה את הבעיה

אבל אני חושבת שאם היו נותנים לי מתנה כזו, לא הייתי חושבת פעמיים, הייתי נוסעת ואומרת יפה תודה.

חני ב

New member
דוריתי

שנייה אחרי שיגור ההודעה אמרתי לעצמי "בטח ירדו עלי פה".

דורית 11

New member
עכשיו ירדו על שתינו יחד....

אני אומרת את האמת. לא הייתי דוחה מתנה כזו, למרות שאני בהחלט מבינה את צוציקגדול וגם לי מפריע לפעמים שהילדים שלי מקבלים כל מה שהם רוצים.

חני ב

New member
גם אני

ולא פעם אני מתארת פה את מה שעושה חמותי וממשיכה לעשות (עוד לא ספרתי מה קרה בליל הסדר איתה ועם הכספים שהיא פיזרה. חבל רק שהיא לא זורקת לבן שלה גם קצת כסף
), אבל לא הייתי אומרת "לא" לכזו מתנה אם הסבתא מציעה.

אנחנו תמיד נשמח לשמוע סיפורי כסף,

בעיקר כאלה התופחים על שמרים משובחים כמו אלה של דורית הנפוליטנית.

דורית 11

New member
אני לא מספרת כי אני פוחדת ממך.

הכל נאגר אצלך ונשלף ברגעים בלתי צפויים.

דורית++

New member
תגיד, אתה מדבר עלי או על דורית

הראשונה? ואני מצטערת לבשר לך ששבוע שעבר היה רע מאד. היום יש קצת התאוששות.

חני ב

New member
את לא תאמיני אבל יש ../images/Emo13.gif

בקצרה על קצה המזלג........ רק הגענו, דחפה לכל אחד כסף ליד (לא רוצה לכתוב כמה
). מצאו את האפיקומן...דחפה עוד כסף ביד. היה קטע באמצע הסדר שגל נעלב ובכה (לא משנה למה), הלך לחדר ואני בעקבותיו. לא ידעתי אבל גם היא בעקבותנו, דחפה לו עוד כסף ליד, ייענו כדי להרגיע אותו. מהיום........לא אתפלא אם כל ליל סדר איתה הוא יבכה כדי לקבל כסף
.

דורית 11

New member
../images/Emo5.gif אוי ואבוי, לזה לא הגענו.

מרגיעה ילד בוכה באמצעות כסף? ממש מגעיל. אולי היא פשוט לא יודעת לתקשר איתם בדרך אחרת?

חני ב

New member
לא הספקתם

להכיר אותה? ולא, היא יודעת לתקשר איתם אבל היא גם מאד אוהבת שהם אוהבים אותה (זה קורה לדעתי הרבה בגלל הכספים היא דוחפת להם).

למעלה