מתנות לסיום העבודה

דוריק30

New member
מתנות לסיום העבודה

לשמחתי הזמן זז והחופש עובר לו וכבר חלפו להם שבועיים ראשונים. מצד שני זה אומר שהעזיבה שלי מתקרבת, וזה- מסתבר- לא פשוט בכלל. המחשבות שלא אהיה אחראית עליהם, לא אתווה להם את הדרך, לא אהיה שותפה לשינויים- קשות לי. לא תיארתי לעצמי שכך יהיה, וזה עוד שיש לי חודש וחצי לפני :) אז עם הזמן הנותר, אני צריכה להתחיל לחשוב על המתנות לילדים. ברכות אני כבר כותבת- משהו אישי לכל ילד. אבל במתנה אני רוצה להכין משהו אחיד, מבחינת הרעיון, לכל ילד. מתנה שלא תהיה בה השקעה היסטית- מחסור בזמן
ובכוחות בעיקר- משהו שאוכל להכין בכמויות. עיש בערך 30 ילדים. למישהו יש רעיון? תודה ושבת שלום

באיזה גילאים הם?

מחזיקי מפתחות מסגרת עם תמונה משותפת שוקולדים אישיים בצורות שתכיני

אולי

משחק איקס עיגול אישי לכל ילד אפשר לעשות אותו בכל מיני רמות של השקעה ובכל רמה הוא יוצא נפלא- מנסיון...התנסתי גם בהכנתו בלחץ של זמן וגם ברוגע...

דוריק30

New member
אהבתי

תסבירי לי איך עשית, מהן רמות ההשקעה? יש לך אולי תמונה של זה?

לא

אבל ממש לאחרונה הכנתי עם הילדים 2 כאלה בתקופות ולאירועים שונים בשני סוגי רמות השקעה. אחד היה כזה: המשטח היה מקרטון ביצוע שאותו הילדים צבעו בגואש, עליו שרטטנו את הקווים של הטבלה של האיקס העיגול בשחור ואת האיקס עיגול יצרו מחימר שאותם גם צבענו בגואש הכנסנו הכל לשקית בד שאותה גם הם קישטו והעניקו מתנה פרי מעשה ידיהם לחונכים שהיו להם במהלך שנה שני היה שאני הכנתי למשחק עם הילדים בהזדמנות אחרת: המשטח היה על בסיס של קאפה ריבועי שאותו גם אפשר לצבוע. אני לא צבעתי. עליו לשרטט את קווי המתאר או להדביק סרטים או מסקנטייפ צבעוני שיהיו קווי מתאר. ובמקום האיקס עיגול היו פרחים ופרפרים שהכנתי מפימו. פעם הכנתי גם כזה מלבד. הבסיס היה לבד. ובעזרת סקוצ חיברנו איקס עיגול שהיו מלבד בצבע אחר גם הם

דוריק30

New member
אני חשבתי על תמונות

האיקס יכול להיות תמונות של הילד- תמונה אחת או כמה והעיגול יכול להיות תמונה שלי או תמונה של חיה או משהו דומה. נראה לי אני אשתמש בקרטונים שלקורנפלקס ואהבתי את הרעיון של הסקוצ'ים המון המון תודה, אני אשב על זה בקרוב

דוריק30

New member
עדיין תקועה עם הכנת המתנות

יצירתית- עזרת לי מאד עם הרעיון של האיקס עיגול, אבל אחרי התייעצות הבנתי שזה הרבה עבודה, ושהתמונות עלולות להתבלות תוך כדי המשחק. בקיצור, אם למישהי יש רעיון נוסף למתנה ל 30 ילדים, משהו שיהיה אישי ממני. בעדיפות להכנת ביתית, שאפשר להכין בכמויות ושתשאר להם מזכרת ממני. עוד כמה פרטים קטנים- מדובר על ילדים שאני מאד קשורה אליהם והדרכתי אותם במשך שנתיים. תודה לעוזרים ושבת שלום, דוריק

דוריק30

New member
טרם

אבל אני ממש אוהבת את הלוח איקס עיגול, אולי תוכלי לעזור לי לחשוב איך כן לישם אותו?

למעלה