מתנה לתחילת לימודים

S c a r l e t t

New member
מתנה לתחילת לימודים

בוקר אור לכולם, יש לי קצת בעיה, אחד מהסגל שלי יוצא ללימודים שמתחילים בסוף החודש, אני מאוד עודדתי אותו לזה ואפילו הלכתי איתו למלא טפסי הרשמה. אנחנו מאוד קרובים ואני רוצה לקנות לו מתנת "בהצלחה" קטנה. עברתי על הטאגליינס אבל לא נתקלתי בשום דבר מתאים. אני מחפשת מתנה קטנה שתעלה לו חיוך על הפנים ותזכיר לו שאני תמיד פה לעזור לו... קצת רקע עליו: הוא איש קבע בן 30+, יש לו 2 ילדים והוא מתחיל לימודי משפטים. תקציב לא מהווה בעיה, כך שכל רעיון יתקבל בברכה תודה מראש ויום נפלא

תראי משהו ../images/Emo26.gif

הכנתי את זה לבת דודה שלי לפני שהתחילה את לימודיה. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=588&msgid=75179588&FlagSybase=1 זו בעצם ערכת בהצלחה ודברים שימושיים קטנה. את יכולה להרחיב את זה ולכתוב יותר דברים בפינקס, להוסיף שם כל מיני בדיחות, סיפורי הצלחה, משלים... וכ"ו

S c a r l e t t

New member
הרעיון ממש חמוד

אבל קודם כל אני באמצע פסיכומטרי עכשיו אז לצערי אין לי יותר מידי זמן להשקיע, וזאת נראית לי מתנה שיותר מתאימה לבנות, לא??

ShirShir

New member
מתנה לתחילת לימודים../images/Emo77.gif

חמסה או קמיע להצלחה פנקס/מחברת עבה ועט עניבה ארנק, תיק נוח ללימודים שעון מעורר קלסר נוח ודפדפת יומן, ארגונית סימניה מעוצבת לספרים וללימודים "ספל תרמי" - ספל ששומר על קור וחום של משקאות ומאוד נוח לנסיעות וללימודים. נוח לקחת איתך בבוקר בדרך ל.... כל מיני גימיקים

S c a r l e t t

New member
תודה רבה לשתיכן!

נראה לי שבכל זאת אני אעשה מעין ערכה ואשלב את הרעיונות של שתיכן, המון תודה

למעלה