מתנה לחברה הכי טובה

מתנה לחברה הכי טובה ../images/Emo110.gif

יש לחברה הכי טובה שלי יומולדת 17 בשבוע הבא, ואני רוצה לעשות לה משהו ממש מיוחד... לקנות/להכין, לא כ"כ משנה לי, העיקר שיהיה מקורי ומיוחד... יש למישהו הצעות למתנה? תודה רבה

JustLiron

New member
../images/Emo77.gifמתנה מקורית לחברה../images/Emo77.gif

קודם כל,
לחברה! רעיונות למתנה:
ערכת חמשת החושים (מתנה לכל חוש).
מתנה לפי אותיות שמה. תציצי בשרשור הזה - רעיונות למתנות מא' ועד ת': http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=588&msgid=41128174
את יכולה להכין לה מחברת זכרונות, מעין אלבום ש"מסכם" את החברות שלכם עד היומולדת שלה. תכתבי בו זכרונות שלכם, איך הכרתן, ברכות ממך ומחברות משותפות שלכן, תשלבי תמונות וכו'..
סט מפנק "מסבון של פעם"
ערכת מתנה עפ"י צבע אהוב, או עפ"י דמות אהובה. אני בכיוון? יש משהו שנראה לך?

אממ, ../images/Emo110.gif

אלבום לא נראה לי, עשיתי לה לפני שנתיים אלבום תמונות עם חברה שלי... סבונים לא הקטע שלה, היא לא תתלהב מזה כ"כ... השאר נשמעים נחמדים נורא, אבל לא יודעת... יש לך אולי רעיון למשהו קצת יותר מקורי ומיוחד...? וכמובן, תודה רבה לך על הרעיונות!

JustLiron

New member
../images/Emo41.gifעוד רעיונות לחברה../images/Emo26.gif

אולי ערכה מפנקת "מכף רגל ועד ראש"?
היא הוציאה רישיון? אם כן - תקני לה משהו שקשור לאוטו אולי.
אולי דיסק?
היא אוהבת מתוק/מר/מלוח..? את יכולה להכין לה ערכה עפ"י הדברים האהובים עליה. למשל: אם היא אוהבת מתוק תקני לה מלא דברים מתוקים. אם היא אוהבת ורוד אז שהדברים יהיה ורודים. אם היא אוהבת דמות מסויימת תשתדלי שהדברים יהיו מתוקים עפ"י הדמות (למשל סוכרייה על מקל מתוקה של פו הדוב). הבנת? אז זה נראה לי טיפשי
ערכת לילה טוב, נראה לך? תפנקי אותה בפיג'מה, גרביים, כרית+הדפס תמונה שלכם על הכרית וכו'..
איפור - סט איפור
אולי ארנק ובתוכו תכיני לה פנקס קופונים?
מחזיק מפתחות עם חריטה/הקדשה.
אם היא מעשנת - מצית עם חריטה מצאת משו שנראה לך

למעלה