מתלבט לגבי אופני XC תחרותיות-שבילים

מתלבט לגבי אופני XC תחרותיות-שבילים

אני מתלבט לגבי בחירה בן אופני XC תחורתיות אבל מפנקות בשטח לא ארסיביות מידי. חשבתי על MARIN VISSION או MERIDA XCMISSION RACE ואפילוK2RAZORBACK 3.0 אשמח לקבל המלצות נוספות ובקורות מבעלי אופניים דומות.

שלום אמא פעמיים

חשבת על ג'יאנט NRS? אלה אופניים תחרותיים, בובינג נמוך מאד, די קלים. לגבי הפינוק הם לא מאד מפנקים כיוון שתנוחת הרכיבה בהם היא "קרבית", אבל אלה אופניים עם יתרונות רבים ומחיר אטרקטיבי. אם אתה רוצה קרא את סקירתי ב"הרים"

eni9ma12

New member
מיצתרף להמלצה על השווין

כמו ב GT I-DRIVE שדרך אגב גם אופניים בלי איבוד אנרגיה הקראנק (הציר אם הפלאטות\גלגלי שיניים גדולים וזרועות הפדלים) "צף" בתוך הציר של המיתלה האחורי ואז כל מערכת ההינע (שרשרת\פדלים\דלדלי שיניים) יושבים על המיתלה האחורי ואורך השרשרת לא מישתנה דבר שמונע איבוד אנרגיה וגם יתאימו מצויין לדרישות שלך גם בשווין(שניהם חברות בת של אותה חברה גדולה) לקחו את גל מערכת ההינע ושמו אותה על אותה זרוע של המיתלה האחורי אם כך יוצא מצב שגם פה אורך השרשרת לא מישתנה ואין איבוד של אנרגיה ולאומת המואב DS-1/2/3 של שנה שעברה לרוקט של השנה ברוקט של השנה שמרו על אותו מיבנה של מיתלה אחורי אבל שינו את זויות השילדה לכאלה שיהיו יותר נוחות\מפנקות ופחות קרביות ממה שאני יודע הרוקט 3 עולות בערך 2200 שקל

timon1

New member
מספר שאלות לאמא2X

1. האם אתה מתחרה? 2. סדר את התכונות הבאות לפי סדר החשיבות לך:נוחות [מתלים רכים ומגיבים יותר, תנוחה זקופה יותר], יעילות דיווש [מתלים קשיחים יחסית ותנוחת רכינה "קרבית" יותר], גחון גבוה [למעבר מכשולים]. 3. מהו סגנון הטיולים המועדף עליך? 4. קפיצות, כן או לא? זהו, קצת שאלות על מנת שנקבל כיוון קצת יותר מדויק ונמקד את התשובות.

לשאלותיך..

1.לא לא מתחרה אבל רוצה להתקרב לכך. 2.מחפש את הצרוף הנכון בן מתלים קשיחים לרכות אם מינימום אבדן כוח. 3ץרוכב פעמים שלוש בשבוע ברובו שבילים מהירים אם שלוב סינגלים ככגון מצפה משואה וכו. 3.ללא קפיצות. עד היום היו ליHAROX2 שאהבתי את הרכות ושנאתי משקל..מה גם לחבר שלי יש SANTACRUZ LIGHT שהחיים משם נראים אחרת.. תקציב סביבות ה-6000-7000 ..

timon1

New member
בתקציב הזה

אם לא מפריע לך לקנות אופניים משומשים, האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות. אם אתה רוצה רק חדש מהניילונים, יש לך את השוגר 4+ [או שאולי תמצא את ה3+ מ2003 אם נשאר], ספשלייזד FSR כלשהו וגם הרייזורבאק יהיו אופציה לא רעה בכלל ואפילו קלות למדי, יש היום מבחר גדול מתמיד, רק לבחור ולקטוף

natyh

New member
אופני פיצוץ

בתקציב הנ"ל השמיים הם הגבו ,מצטרף לדעתו של אריאל . נתי

למעלה