מתלבט אם לשלוח נער פיתוי לאישתי

שלום חברים,
לאחרונה אני מרגיש על הקצה וכמעט שדברים מתגלים לאישתי ולסביבתי הקרובה.
חשבתי על רעיון לשלוח מחזר אלמוני משהו כמו נערת פיתוי לאישתי, ככה שהיא תהיה טיפה בבוץ ונשרוד את מה שהיא תגלה עליי.
נראה לכם לגיטימי? ??
חשבתי בגדול שבגלל שזה בידעתי אז זה סבבה שהרי אני המחסום שלה מלבגוד, מצד שני זה נשמע לי לטמון פח ומעשה מכוער.
וגם לא ממש יודע לאן זה יכול להווביל.
אשמח לדעתכם (y)

in bal1

Well-known member
שלום חברים,
לאחרונה אני מרגיש על הקצה וכמעט שדברים מתגלים לאישתי ולסביבתי הקרובה.
חשבתי על רעיון לשלוח מחזר אלמוני משהו כמו נערת פיתוי לאישתי, ככה שהיא תהיה טיפה בבוץ ונשרוד את מה שהיא תגלה עליי.
נראה לכם לגיטימי? ??
חשבתי בגדול שבגלל שזה בידעתי אז זה סבבה שהרי אני המחסום שלה מלבגוד, מצד שני זה נשמע לי לטמון פח ומעשה מכוער.
וגם לא ממש יודע לאן זה יכול להווביל.
אשמח לדעתכם (y)
אתה רוצה ליגטימציה להתנהגות שלך? ואז מה לומר לה הנה את בגדת בי אז גם אני?
מציעה לך לעשות תקופת הצטננות.ולנסות שוב אח"כ רק ביותר זהירות.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

Bella Lola

Active member
קשר כלשהו עם גבר זר לא קשור למיניות
למה שאישה נשואה תהיה בקשר כלשהו (מה זה 'קשר כלשהו'?) אם סקס זו לא המטרה?
מילא אם היא בוגדת בבעלה עם מישהו בגלל/בשביל סקס, אבל אם אין שם סקס, אז למה, וגם איך זו תהיה בגידה? ואיך זה יהיה שווה-ערך לקשר הכן-מיני שלך?
למה שהיא "תקבל בהבנה" את זה שאתה שוכב עם מישהי אם היא לא? אם "כל" מה שהיא תעשה זה נגיד לדבר עם גבר אחר?

למה שאישה נשואה תהיה בקשר כלשהו (מה זה 'קשר כלשהו'?) אם סקס זו לא המטרה?
מילא אם היא בוגדת בבעלה עם מישהו בגלל/בשביל סקס, אבל אם אין שם סקס, אז למה, וגם איך זו תהיה בגידה? ואיך זה יהיה שווה-ערך לקשר הכן-מיני שלך?
למה שהיא "תקבל בהבנה" את זה שאתה שוכב עם מישהי אם היא לא? אם "כל" מה שהיא תעשה זה נגיד לדבר עם גבר אחר?
חרדית זה אחרת וזה ישמור על הכל מטוטא מתחת לשטיח

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
מה זה קשר אמיני?
כותבים א- מיני
ממש לא בטוח אבל בטוח שהיא לא תסרב להיות בקשר אמיני וזה מספיק לי כדי שהיא לא תעשה בלגן משלי
כותבים א-מיני,ויש הבדל מהותי בין קשר מיני לבין קשר חברי-ידידותי,ולדעתי תחטוף על הראש.

למעלה