מתלבט אם להתלונן על קופאית ראשית בשופרסל דיל.

מתלבט אם להתלונן על קופאית ראשית בשופרסל דיל.

הלכתי אתמול בערב לנצל את המבצע של מכונות הקפה לחברי מועדון שופרסל בסניף שופרסל המקומי בעיר שלי.
שמעתי על המבצע הזה לאחר שאחי גם ניצל את ההטבה.
לקחתי את המכונה ובאתי לקופה הראשית. הקופאית לא נידבה שמגיע לי קודם כל קופסת מגוון טעמים. מאחר וידעתי מאחי שזה מגיע לי, אמרתי לה שתביא לי את הקופסא.
היא טענה שנגמר. אמרתי לה שתביא לי אז במקום קופסא של טעם אחיד. היא אמרה שזה לא עובד ככה והיא לא יכולה לעשות כאלה דברים.
אמרתי שבכל זאת אני רוצה לעשות עסקה ולקחת את המכונה. בזמן שהיא טיפלה במכירה אמרתי לחבר שלי שאני לא דואג כי אני אתלונן על כך בפייסבוק שחסר להם מלאי ושלא קיבלתי את הקופסא ואז בטוח שופרסל תפצה אותי ותשלח לי קופסא.
הקופאית שמעה אותי אומר את זה והפלא ופלא אני רואה אותה הולכת לצד ומוציאה מארגז כמעט מלא, קופסא של הקפה.

לא עשיתי בלגן כי ממילא קבלתי את מה שרציתי ולא רציתי לפגוע במקום העבודה שלה אבל מצד שני אולי היא עושה את זה לכולם.

train

New member
לדעתי זה לא אשמתה אלא מדיניות מכוונת.

מצד שני יכול להיות שרוצה לשמור את זה עבור המקורבים לה...

kmiki

New member
מה תרוויח מזה?

שואלת בכנות רבה, מה תרוויח מהתלונה עליה?

אזה לא שאני ארוויח אלא שאחרים לא יקופחו

הרי די ברור שהיא על כל מכירה לוקחת את הקופסא לעצמה. אחרת היא לא היתה מנסה להסתיר את המתנה.
הקופסא הזאת ממש לא זולה ולכן זאת מתנה די שווה.

kmiki

New member
אני מבינה

ואני חושבת שלקוח שמקבל את התשובה שלה ולא דורש מהרשת לתת לו את מה שמגיע לו לפי הפרסום, שוגה.
אבל ללכת ולרמוז שהיא גונבת לעצמה, וואו, לקחת את זה רחוק והגזמת קשה.
זה די ברור לך שהיא גונבת ממקום העבודה שלה ומהלקוחות, ומסתפקת בקפסולות קפה? אולי גם מהקופה היא גונבת?
הייתי ישר רצה למשטרה, למה אתה עוצר בתלונה בפייסבוק?

את בטח תסכימי איתי שיותר קל לך לקחת

עט מהמשרד שלך מאשר לקחת כסף מהמשרד.
זה בדיוק אותו עקרון.
יש כאן מתנה שנמצאת במלאי והיא משקרת שאין.
ולא רק שיש את המתנה במלאי, המתנה נמצאת 3 מטר ממנה.

kmiki

New member
אתה מאשים אותה בגנבה, אתה לא מבין כמה זה חמור

זה לא לקחת עט מהמשרד, זו גנבה לשמה, כזו שעליה פותחים תיק במשטרה.
אתה מוציא ידבה ומאשים אישה, ללא שום סימוכין, שהיא גונבת.

אני אגב חייב לומר שתגובתך די צורמת לי.

קודם כל אי אפשר לדעת שמגיעה המתנה הזאת. אני ידעתי זאת רק בגלל שאחי סיפר לי. לכן אם הקופאית ראשית לא מספרת אז המתנה הלכה. מי יודע כמה לקוחות לא מודעים למתנה. במקרה שלי החוצפנית גם הסתירה וגם עוד העיזה להכחיש שיש את המתנה שנמצאת ממש לידה.
לכן המסקנה שלך שמי שאשם הוא הלקוח מאוד צורמת לי.

kmiki

New member
רגע רגע

אם אין פרסום שאומר ש"מגיעה" מתנה, אז מנין לך שזה באמת "מגיע" לכל לקוח שוקנה את המכונה?
מאיפה הגיעה ההגדרה של "מגיע"?

כי זה חלק מתכנית ההטבה..

הרעיון אומר כך:
מקבלים את המכונה ואת קופסת מגוון הקפה.
לאחר שבוחרים את הטעם מקבלים את הקופסא שרוצים גם כן בחינם.
זאת תכנית המבצע.

בכל אופן העניין הוא שעובדה שהיא לא הכחישה שמגיעה מתנה כזאת.
אני מבטיח לך שאת ממש סתם מתעקשת לטעון שלא הגיע מתנה שכזאת.

הקופאית שטפלה באחי היתה ישרה ולצערי הקופאית במקום מגורי לא היתה ישרה.
אם את עדיין מתעקשת שהקופאית מלאך ואני אשם אז תרגישי חופשי את לפנות לפייסבוק של שופרסל ולשאול על ההטבה הזאת. אני רק מקווה שגם איתם לא תתחילי להתווכח ככה.

מגיע לכל לקוח שהקופאית הראשית תעדכן אותו על המתנה ובטח שלא תנסה לטעון שאין מלאי שכן קיים ונמצא ממש לידה!!

אומרים שמידע הוא- כוח. אין ספק שיש בעיתיות בהתנהלות של אותה מוכרת, זה בהחלט יכול להיות רווח נקי מכל חבילת קפה שהיא לא מוסרת, ומדווחת שמסרה....

לא מזמן סיפרו פה על דוגמיות של מוצרים שלא תמיד נמסרים ללקוחות, אלא משמשים את המקורבים של המקבל אותם בעסק.

אם קנית את המכונה האוטומטית מגיעים לך 3

קופסאות קפה.
אחת שיש בה 8 קפסולות ועוד שתיים שיש בהם 16 קפסולות כל אחת.

ואם קנית את החצי אוטומטית אז מגיעות לך 9 קופסאות קפה
אחת של 8 קפסולות ועוד 8 של 16 קפסולות בכל אחת.

זאת בדיוק הבעיה

אני חושב שאני כן אדווח על הנושא אצל שופרסל.
הקופאית הראשית חייבת לספק את המתנה הזאת על מנת שנדע איזה סוג לבחור בעתיד. ההתקפלות שלה (ברגע שאמרתי שאני אדרוש את הקפה משירות הלקוחות הראשי או מהפייסבוק)היתה מאוד מהירה.
ארגז כמעט מלא היה לה שם והיא אומרת לי שאין מלאי.

kmiki

New member
קבל את תקנון המבצע

בבקשה תקנון המבצע, בשום מקום לא כתוב כלום על חבילת קפסולות, לדעתי זו בחירה של הסניף אם לתת או לא, או של היבואן, וממש לא חלק אינטגרלי מהמבצע, שכן זה לא מופיע בתקנון המבצע.
מכאן ועד להאשים אשה חפה מפשע בגניבה, מבלי שאתה יודע מדוע היא בחרה "לסרב" לך בהתחלה, הדרך ארוכה.
בקיצור, לא היה ולא נברא, אתה קשקשן שמחפש אנשים בכל חור.
http://www1.shufersal.co.il/Supersol_He/CreditCard/Categories/espresso/

עלק לא היה ולא נברא.

כל הסניפים נותנים את זה. רק היא מחליטה לא לתת את זה ועוד בטענת שקר.
ואם באמת לא אמורים לתת אז למה היא המציאה שקר שאין מלאי?
אני

מרים5 5

New member
מקבלים עם המכונה את הקופסא שהוא מדבר עליה

ואחר כך מקבלים עוד 8 קופסאות. הוא כנראה לא קיבל את הקופסא עם כל הטעמים שהוא כן צריך לקבל והקופאית ניסתה לעשות עליו קומבינה. לדעתי הוא צריך להתלונן על התרגיל המסריח

מרים5 5

New member
מקבלים עם המכונה את הקופסא שהוא מדבר עליה

ואחר כך מקבלים עוד 8 קופסאות. הוא כנראה לא קיבל את הקופסא עם כל הטעמים שהוא כן צריך לקבל והקופאית ניסתה לעשות עליו קומבינה. לדעתי הוא צריך להתלונן על התרגיל המסריח

למעלה