מתלבטת וזקוקה לעזרה

shakedmish

New member
מתלבטת וזקוקה לעזרה

אני בחורה מאוד יצירתית, מחשבה יצירתית ואני מאוד אוהבת את תחום האומנות, עיצוב, קופירייטניג ובכלל מעוניינת להיכנס לתחום התקשורת והטלוויזיה. אני מאוד מתלבטת בין תקשורת לבין תקשורת חזותית במכללת עמק יזראעל. מה הביקוש הרב יותר בשוק? האם יש דרישה רבה לבעל תעודת מעצב גרפי? יש לי פגישות ייעוץ אבל הייתי רוצה לדעת מה הולך בשוק, מה הביקוש? איך אני אדע מה כדאי לי?

למעשה בהתלבטות שלך ציינת שלושה תחומים שונים

שלום למתלבטת, למעשה בהתלבטות שלך ציינת שלושה תחומים שונים אבל אם אני הייתי מנסה לקלוע למקצוע האחד שאולי ייתן מענה על כולם אזי תקשורת חזותית (עיצוב גרפי) תהיה ההמלצה שלי. למה? כי בוגרי עיצוב גרפי מבי"ס המובילים נחטפים ע"י משרדי פרסום ואז יש לך הזדמנות להגיע אל הקופירייטינג, כי לימודי עיצוב גרפי נוגעים באספקטים של אומנות והם ללא ספק לימודי עיצוב. עכשיו נותרת ההחלטה איפה ללמוד. בי"ס המובילים היום ללימודי עיצוב גרפי הם שנקר, חולון והמרכז האקדמי ויצו חיפה. כולם מעניקים תואר ראשון שללא ספק הוא חשוב ונדרש ככל שהתחרות בשוק הזה גוברת. קחי בחשבון שסטטיסטית על כל מקום פנוי במחלקות הפופולאריות מבקשים להתקבל כ 10 מועמדים (ללא ספק מעיד על איכות הלימודים).

למעלה