מתלבטת איזה תחום לימודי ללמוד

מתלבטת איזה תחום לימודי ללמוד

היי לכם אני מתלבטת מה ללמוד במהות שלי אני אדם מטפל לאחרונה עוסקת בטיפול תחום שעוזר גם לאנשים עם נכויות שונות אני מרגישה שאני מתחברת לאנשים עם נכות פיזית בלי בעיה ההתלבטות האם לבחור תחום שיש בו גם מגע פיזי עם המטופל וגם מגע אישי רגשי איך לשלב ביניהם. הצורך ללמוד קיים, אך עדיף לימודים של בין חצי שנה לשנה או בשלבים וגם לימודים שמשלבים עבודה או התנסויות רבות כדי שלא ישארו רק בגדר תיאוריה. שוקלת גם לימודי קרניו סאקארל, ואו קואצ'ינג. מבחינה מעשית רציתי לדעת מי ואיך משיגים מטופלים בתחום שלכם. האם יש צורך למטפלים בתחום? כמה זמן נמשך טיפול, ולאורך כמה מפגשים? כמה עולה טיפול?טווח מחירים, ואחרי כמה זמן של לימודים ניתן להתחיל להתפרנס מהתחום, גם אם באופן חלקי. תודה לכל מי שיסכים לעזור לי ולענות. בהצלחה.

שלום

וברוכה הבאה על פי דברייך ניכר שאת בוחרת בתחום הטיפולי. עכשיו זה הזמן לבחון אילו סוגי טיפולים יש , להבין את המשמעות של כל אחד מהם וכשתהיה בידך רשימה מסוננת ניתן יהיה לעזור יותר. לגבי הפרנסה.. הכל תלוי בך, כשאת בוחרת להתפרנס מטיפולים זה הופך לעסק לכל דבר משמע צריך להתמתג, להתפרסם ולהפיץ את מי שאת ברבים. כשתתמקדי קצת יותר נוכל לעזור לך לבחור. בהצלחה

למעלה