מתכון מעולה שקיבלתי - נסו ותהנו

אוריcan

New member
מתכון מעולה שקיבלתי - נסו ותהנו

מתכון החודש - עוף עם וויסקי מתכון מעולה - הכנתי בבית נפלא לימים מיוחדים מצרכים : בקבוק וויסקי משובח עוף צעיר - עד 2 ק"ג מלח, פלפל, ועשבי תיבול שליש כוס שמן זית מעולה אופן ההכנה : לשטוף היטב את העוף לשתות כוס וויסקי לשפשף את העוף היטב במלח, פלפל ועשבי תיבול לעסות אותו מכל הכיוונים בעזרת שמן הזית לחמם את התנור ל 180 מעלות עד שהתנור מתחמם לשתות עוד כוס וויסקי לסים את העוף בתבנית גדולה לשתות עוד 2 כוסות וויסקי לסים הטרבוסתת במספר 3 אחרי עשרים דקים להכניס את בציפור אחרי חסי שאה להציף בתוך התחת של הציפור ועם הוא אסה קקה להחליפ חיטול תיקנס לערון ותשטה אוד כוס מהמיס של הציפור לטפור- לוושל- לא חשוב שילח ליזדיין הציפור לשיר הציפור הבן זונה בטנור לנסות לוצי בלי לסרופ היד תשפוח אוד וויסקי בגרון שלך לנסות אוד פאם לאוציא הציפור קי לא אלך כודם לארים הקוס ימה של הציפור מהריספה ולנגב אותו עם הסמרתות של הספונגה וללחת לישון כי מי אוהב לאחול ציפור כוס אמק

ממש תת רמה

שקראתי את הפוסט חשבתי זה סתם ילד שניכנס לכאן בטעות אבל שראיתי את העולם שלך ראיתי שאתה נשוי בושה שאתה כאן לא הבנתי כלום ממה שרציתה להביע סתם משעממם לך

פלאשבאק

New member
חחחחחח נרגת אותייייייייייייייייייי

אךך יוווווווו אני נקרע כרגע מצחוק יווווווווו חחחחחחחחחחחחחחחחחח

אוריcan

New member
אותי זה מצחיק

תת רמה זה כנראה עניין של הגדרה.... ואני מניח שהתגובה שלך לא נכנסת להגדרה הזו ???

Gilgil1

New member
לא הבנת שהיא לא הצליחה לקרוא עד הסוף?

יש דברים שמיועדים לבעלי אי-קיו מסוים ומעלה.

Gilgil1

New member
מדוע את כל כך גסת רוח?

אם לא מצא חן בעיניך, פשוט אל תגיבי. חוץ מזה, לא זכור לי שנתנו לך מינוי של שוער שאת תחליטי מי נכנס לכאן ומי לא. אבל, הכי בושה, זו העובדה שאת מעירה לאחרים בזמן שברור שלא הבנת מה הם כותבים. ועל שגיאות הכתיב שלך נעבוד בהזדמנות אחרת.

ליקה5

New member
ככה זה בטבע

יש בהמות דקות ויש בהמות גסות ויש גמלים שלא רואים את דבשתם והפוסל - תמיד במומו פוסל שבוע טוב גילגיל.....חייכת אותי

Gilgil1

New member
גן חיות שלם פתחת לי שם

ומה לגבי חמורים שלא מבינים במרק ירקות? אגב, עובר לעבוד לא רחוק ממך. תפקיד חדש ומאתגר

לפעמים העוף

הוא רק תירוץ זה מזכיר לי כשאני מכינה עוגת ביסקוויטים תמיד, אבל תמיד מנסה להימנע מלחסל את כולה, אבל כל פעם שפותחת את המקרר אני מיישרת לה את הפינות.

המנער

New member
גם אותי זה חייך...

שגיאות הכתיב רק הוסיפו לחן.... אני דימיינתי לי עולה חדש חצי מסטול , שכותב את זה...

קיבלתי את זה פעם במייל - ענק!!

בפעם הראשונה שקראתי את זה ממש בכיתי מצחוק
מצויין.

אז כנראה ממש, אבל ממש, לא הבנת....

...כי שגיאות הכתיב היו מכוונות. אם היית מתעמק בכתוב, היית מבין למה הם שם.. בהצלחה בהבנת הנקרא בפעם הבאה.

למעלה