מתי עוברים לתת 2 בקבוקים ביום

גילילי2

New member
מתי עוברים לתת 2 בקבוקים ביום../images/Emo35.gif

יש לי ילד בן 8 חו' סדר היום שלנו הוא כזה: 0730 - בבקבוק חלב אם שאוב 200CC 10:00 - פירות (3 סוגי פירות) + עוגיות של גרבר מרוסקות היטב 12:00 - בקבוק חלב אם שאוב - 200CC 14:00 - מרק ירקות + הודו + קינואה/עדשים אדומות/אורז מלא 16:30 - גמדים/גבינה עם פירות מרוסקים 19:30 - בקבוק חלב אם 180CC בין המוצקים שותה מעט מים. וזהו.. עד איזה גיל ממשיכים לתת 3 בקבוקים ביום ומתי ניתן לוותר על הבקבוק של 12:00 בצהריים?

lulyK

New member
זה לא עניין של גיל.

אצל הבן שלי היו יותר מ-3 בקבוקים ביום הרבה אחרי גיל שנה.

גילילי2

New member
מצויין, תודה..אז נמשיך כך!

פשוט כל הזמן אומרים לי "נשמות טובות" שאם הוא אוכל מוצקים כ"כ יפה אפשר לוותר על בקבוק אחד - לי אין שום בעיה להמשיך כל עוד הוא מעוניין לשתות.

lulyK

New member
כל הכבוד לך על השאיבות

אני מניחה שאם הייתי שואבת הייתי מנסה להוריד לו בקבוק
. מצד שני, כל עוד הוא שותה את החבל שלך, את יודעת שהוא מכוסה לגמרי מבחינה תזונתית ויכול ל"גמגם" קצת עם המוצקים.

גילילי2

New member
העניין הוא שהוא אוכל מצויין מוצקים

(טפו, טפו..), בכל מקרה אני שואבת הרבה מעבר למה שהוא צריך (3 פעמים ביום כ - 300CC כל פעם), ובאמת היה נחמד להוריד שאיבה אחת. רק מהחשש שאם אני יוריד שאיבה פתאום תפחת כמות החלב אני ממשיכה..וממשיכה...

sael

New member
אני כן הייתי מורידה בקבוק

את הפירות מושכת עד 10:30 לפחות, וארוחת צהריים ב-13:00-13:30 וכך אין צורך בבקבוק של 12.

גגונה

New member
סליחה??? אתם לא אוכלים בלילה????

איזה כיף לך!!! כל הכבוד על התפריט. סליחה על הבורות , מה זה קינואה?

גילילי2

New member
הפסקנו עם ארוחת לילה לפני שבועיים

בערך - איזה כיף
(בשקט, בשקט שמרפי לא ישמע..)! קינואה זה מאכל דרום אמריקאי ממשפחת הסלקיים - נראה כמו גרגרים קטנים ומכינים את זה כמו אורז - מאוד מאוד בריא וטעים.

למעלה