מתי מרגישים?????????????

ליליקה

New member
מתי מרגישים?????????????

בהי לכולכן וברכות חמות למצטרפות החדשות!!!!!!!!!1 היום אני מתחילה שבוע 19 עם תאומים(טפו טפו טפו) ועדיין לא הרגשתי את הבונבונים ... מתי בערך מתחילים להרגיש? מה מרגישים? הבוקר הרגשתי כמו דקירות קטנות, אולי זה הילדודס????? ושאלה נוספת, יש לי לאחרונה דקירות קטנות באזור הנרתיק ותחושה שמשהו קורה שם... כבר נבדקתי פעמים ואני עדיין לא שקטה.. זה קרה לכן???? אשמח לתשובות. לילך

annabel1

New member
היי ליליקה..

מזל טוב על תחילת השבוע ה19..:) זה אומר שאת יודעת כבר מה יש לך?? זה מאוד שונה מאישה לאישה..אומרים שבערך מהשבוע ה18 מתחילים להרגיש אותם זזים אבל אצל כל אישה זה יכול להיות אחרת..וכל עוד נבדקת והכל תקין אין סיבה לדאגה..מה גם שרק בחודשים יותר מתקדמים ממש מרגישים אותם..ובתדירות יותר גבוהה..גם יכול להיות שאת מרגישה אבל לא חושבת שזה הם.. וכן אני יודעת למה את מתכוונת לגבי הדקירות בנרתיק..גם לי יש את זה האמת כבר לפני כמה שבועות אבל אני מניחה שזה נורמלי במיוחד בהריון עם תאומים כמו אצלינו כי זה כפול הלחץ על הגוף..וגם תלוי איפה השיליה ממוקמת.. אבל כדי להרגיע את עצמך תשאלי את הרופא כדי שהוא יגיד לך בטוח ולא השערה..

קינמוני

New member
טוב, אני רק בשבוע 16 אז לגבי להרגיש

-אני כמובן עדיין לא מרגישה. אבל לגבי הדקירות-גם אצלי זה קורה וטוב לשמוע שאני לא היחידה. (אצלי בנוסף לדקירות יש לפעמים גם כאבים שהולכים ובאים). בכל אופן הרופא שלי אמר שאין מה לדאוג. אני בטוחה שבשבוע 20 - 21 תתחילי להרגיש את הקטנטנים בועטים. אין לך מה לדאוג. בהצלחה

למעלה