מתי יבטלו את המנהג המגונה של הזיקוקין די נור?

תמיד יש לך הערות דפוקות שמעידות עליך.

לדעתי גם הרינטון לא סובל אותך ואתם עוד מאותו מחנה לאומני
אף פעם לא הייתי ימני/הצבעתי לימין.

אני תמיד מתפלא שאנשים לא מפריע להם יותר כל הצפצופים בעולם המודרני.

הכריזה באוטובוס למשל על תחנה שתבוא ותחנה שעכשיו יכולה להוציא מהדעת.

ומה התגובה של אנשים? שים אוזניות.

אנשים חיים בהכחשה.

evglev1

Well-known member
מנהל
בתגובה למומחה לקנוניות

"אף פעם לא הייתי ימני/הצבעתי לימין.

אנשים חיים בהכחשה".

משהו שיבש לי את הציטוט האוטמטי שהתחלתי למחוק בטעות ומאז שנכנסתי לתגובה זה ישר התחיל למחוק הכול באופן אוטמטי.

אתה מתגעגע לעולם האכזר של סוף המאה ה-19 שבו העניים נרמסו ונוצלו ואולי אפילו למשטרים אפלים כמו המשטר הנאצי ולהבדיל אלפי הבדלות השלטון בספרטה העתיקה שרצחו את החלשים. פתאום מפריע לך שיש התאמות לעיוורים, כי הרעש מפריע לאנשים שרואים, זיקוקי דינור של שמחה מפריעים גם בגלל הרעש. אתה בעד חוקי הג'ונגל שרק החזק שורד, רמיסת החלשים, הנכים, חוסר התחשבות וחוסר נכונות לאי נוחות קטנה למען נוחיות החלש.

בתגובה למומחה לקנוניות

"אף פעם לא הייתי ימני/הצבעתי לימין.

אנשים חיים בהכחשה".

משהו שיבש לי את הציטוט האוטמטי שהתחלתי למחוק בטעות ומאז שנכנסתי לתגובה זה ישר התחיל למחוק הכול באופן אוטמטי.

אתה מתגעגע לעולם האכזר של סוף המאה ה-19 שבו העניים נרמסו ונוצלו ואולי אפילו למשטרים אפלים כמו המשטר הנאצי ולהבדיל אלפי הבדלות השלטון בספרטה העתיקה שרצחו את החלשים. פתאום מפריע לך שיש התאמות לעיוורים, כי הרעש מפריע לאנשים שרואים, זיקוקי דינור של שמחה מפריעים גם בגלל הרעש. אתה בעד חוקי הג'ונגל שרק החזק שורד, רמיסת החלשים, הנכים, חוסר התחשבות וחוסר נכונות לאי נוחות קטנה למען נוחיות החלש.
ההתאמות באוטובוס למשל לא נכונות:

הכריזה הזאת לא ברור למי היא - אפשר לחשוב שחס וחלילה יש מאות עיוורים בקו האוטובוס.

כריזה זה משהו רציני שפונה להרבה אנשים.

אז שמעתי את התירוץ זה לזקנים ולא השתכנעתי.

זה חלק מהקנוניה - לעשות דברים לכאורה למען האזרחים אבל בעצם נגדם.

עוזר ל 2 עיוורים בקו ומפריע ל 5000 לא עיוורים - זה לא דמוקרטיה ועזרה לחלש זה סתם אחיזת עיניים.

אם באמת היו רוצים לעזור לעיוורים עם איכפתיות לשאר האנשים היו שמים כפתור אחד באוטובוס שהיה נותן כריזה אם לוחצים עליו

למשל לרבע שעה - ואם לוחצים עליו עוד פעם מפסיק.

וזה לא אי נוחות קטנה הכריזה זה אי נוחות ענקית למי שנוסע באוטובוס(רק בגלל זה אני לא מוותר על המכונית.)

לגבי הזיקוקים אני מבין שילדים אוהבים את זה(חוץ מהקטנטנים שמפחדים מזה) - אבל ילדים בוא נודה על האמת אוהבים הרבה דברים ולא נתחיל לרצות אותם

על כל דבר קטן.

dannygin

Well-known member
זקוקי דינור קסם יפה ומהנה,לא יקר כמו טקסים אחרים

רוב הזמן נח

Well-known member
זיקוקים ונפצים זה כייף. כשאני הייתי בבצפר הייתי מכין נפצים בפורים. זה בתקופה שעוד לא חשבו שאסור למכור את זה.

למעלה