מתי הפכנו להיות אדישים לחיי אדם?

גל ים..

New member
מתי הפכנו להיות אדישים לחיי אדם?

מדליקים נר זכרון והולכים הלאה,ומדברים על פוליטיקה ומנסים לשנות מדינה. שלוש נערות נרצחו ונטבחו וחוסלו במלחמת תאונות הדרכים,ואיש לא מזכיר את זה ברייש גליי. ואכן כן אין מוות יותר אכזרי מלמות בתאונת דרכים. להתנגש מול העיניים במכונית שבאה אליך מימין שמאל קדימה או אחורה,לראות את המוות מול העיניים ולהיות חסר אונים. אך אני בטוחה שאם שלושת הבנות האלו היו נרצחות נטבחות נהרגות בפיגוע,או ערבי היה דוקר אותן באישון לילה,היו פה נרות זכרון,דיון מעניין האם הוא ערבי ישראלי? או ערבי פלשתינאי? ערבי נוצרי? ואולי בכלל סייעו לו להגיע מסוף העולם ימינה. ובקיצור אין ספק שמומחי הפורום היו מנסים לפני המשטרה מי היה אותו אחד שגרם לרצח הנורא של השלושה. אך זה תאונות דרכים,משהו שהפכנו להיות אדישים אליו,משהו שמן הסתם הפך למטבע לשון אצלנו לזילות בחיי אדם. חבל עצוב ובעיקר מעורר תמיהה מתיי הפכנו לחברה כזאת אדישה?? יהי זכרון ברוך

שלדר

New member
מוזר, נורא מוזר.......

לשמוע כאלה דברים ממי שמעריצה את האיש שגרם לחיי אדם להיות בזבל! מהגזרות האכזריות של BB מתו במאות אחוזים יותר מאשר מתאונות! וזה לא "בלי כוונה" וזה לא "תאונה" זאת היתה מדיניות! להקטין את כמות הקשישים למשל...

גל ים..

New member
מה קשור שמיטה להר סיני.?

מלבד העובדה ששניהם מוזכרים בתנ'ך?? מה קשור ביבי לתאונות הדרכים?ואיך הגעת לזה שאני מעריצה את האיש? מה קרה שלדרוני קמת על צד שמאל הבוקר?? זה שביבי חכם מבריק ואדם מאוד אינטלגנטי ואת זה איש לא ייקח ממנו,אינו קשור בכלל לתאונות הדרכים! ולהזכירך בפעם המליון ביבי לא היה לבדו בכל החלטות להביא את מצב העוני למקום שבו הוא נמצא,היו לו שותפים לדרך ואת זה גם אי אפשר להכחיש! ולעינינו אנו,תאונות הדרכים היו,תאונות הדרכים ימשיכו להיות,ועם ישראל ימשיך לחיות בשקר ובאחיזת עיניים שהתופעה הזאת תעלם מעצמה,ובעיקר תמשיך להיות אדישה כשמדובר בתאונת דרכים. אך אם זה היה פיגוע הדברים היו שונים??למה האם יש הבדל בין מוות למוות? חברה אכזרית אדישה פוגענית ומשפילה זה מה שהפכנו,ואנא ממך לא בכל דבר להכניס את ביבי הרי אינך רוצה שאומר שהינך חוטא בחטא הגדול והוא חטא האובססיביות ושהינך נמנע על קומץ של אנשים שהולכים בתלם כעיוורים. יש לך קצת יותר בינה ובעיקר מחשבה אחת קדימה לחשוב קצת יותר בהיגיון. צפרא טבא ושבוע נפלא

shy-1

New member
שמיטה איני יודע, אבל ביבי קשור!

ומה ששלדר ניסה לספר לך, שחיי אדם,נשים,ילדים,קשישים,נכים, חסרי ישע וחברים, חסרי ערך כבר הרבה זמן, כך שהוא משתומם על שהתעוררת היום בבוקר, בכזו תגלית מסעירה.

גל ים..

New member
שייק'ה לא התעוררתי בוקר אחד..

אני מדברת על נושא האטימות כבר שנים,חברה אגואיסטית לא איכפתית ובעיקר כשאתם רוצים להוריד אדם לאשפה כל האופציות פתוחות וכל המעשים כשרים אפילו שנודף מהם ריח של חמץ! ותכף יבוא בטהובן עם אלף ההודעות שלו ויספר לנו את הבלה בלה בלה הרגיל שלו,ועוד בעודי כותבת שורות אלו הוא בוודאי כבר יעור משנתו. בחייכם תרדו כבר מביבי,כל הממשלה אשמה בעוני,בשחיתות וכיוצא בזה! ממשלת שרון היתה מושחת וממשלת אולמרט תתגלה כמושחתת כי אין שום חדש תחת השמש,ואיש לא המציא את הגלגל אלא ממשיך להסתובב בו! ואין קשר לביבי ולתאונות הדרכים מלבד העובדה שאנחנו ורק אנחנו במו ידינו ופינו נותנים לזה יד בשתיקה!!!! נוסעים כאילו אין לנו אלוהים,לנו הכל מותר,לנו זה לא יקרה,והכביש שייך לאמא ואבא שלנו כמו שאולמרט חש שהמדינה שייכת לו והוא כבר רוצה לתת ממנה חלקים!

shy-1

New member
אני יכול להבטיח לך, שכשביבי יחזור

לאמריקה, אני אפסיק לכתוב עליו. כרגע, עדיין מוקדם לשמוט את שמו, שהרי מעשה הנבלה עדיין משפיעים עדיין על אזרחים חסרי ישע.

גל ים..

New member
למה שיחזור לאמריקה??

למה שלא ישקם את המפלגה,שיקום מחדש על הרגליים יוריד קצת את השחצנות היוהרה והגאווה והנה אדם חדש. יעיף את כל הנבייל'ס שם כדוגמאת אלפרון לבנת סילבן ויבנה משהו באמת אמיתי וחברתי. תאמין לי שהוא יהיה עדיף בהרבה על אולמרט,אתה עוד תרצה שביבי יחזור. והרי גלגל מסתובב בחיים,מי שזרק אותו היום יצטער על כך מחר. שבוא נפלא לך שייק'ה. ואל תחשוב לרגע אחד שרק הוא אשם בהכל,ואני חושבת שאמרתי את זה מספיק פעמים.

שלדר

New member
פעמיים העם הזה מאס בו והעיף אותו

ורק את עדיין מקריבה את כל סביבתו למענו... אז מה את אם לא מעריצה? חסידה שוטה?
את מזכירה לי את סוהי,, שנלחם פה בחירןף נפש להצלת כבודו הרמוס של BB אבל טוען שהוא בכלל הצביע גימלאים {בדיעבד הוא טוען!כן?}

גל ים..

New member
שלדר אותן מילים להזכירך נאמרו על..

שרון ורבין ז'ל וראה זה פלא שרון הפך מלך ישראל,מבצע ההתנתקות,מלך המשיח קטן עליו.. מי לא חירף וגידף וקילל ושנא ותיעב את שרון אחרי מלחמת לבנון?? מי אמר אני בחיים לא יצביע שרון גם אם אמות אלף פעמים ויותר,והנה ימים באו ושרון נבחר פעמייםםםםםםםםםםםםם!!! ורבין שכבר רבים הספידו אותו אחרי הסיפור עם לאה,חזר כמו ברק והחזיר עטרה ליושנה.. פוליטיקה זה דבר מסריח ולעולם אל תאמר לעולם!! ואני יכולה להבטיח לך שיום אחד אתה עוד תשים פתק קטן ביבי! ואני לא חסידה שוטה,ולא שוייטה אלא רואה את המציאות מעבר לקצה חוטמך! ביבי טוב ליהודים רק שהיהודים היו רעים לביבי...

shy-1

New member
אין לי בעיה שתכתבי מה שבא לך, רק

שחבל על בזבוז המקלדת, ביבי לא ישתנה, לא מסוגל להשתנות ולא בנוי לשינויים! עכשיו את יכולה לכתוב 1000 עמודים, זמן שלך

שלדר

New member
מה שנכון, נכון...../images/Emo6.gif

הצחיקה אותי גל-ים שלפתע מגלה שחיי אדם יקרים! מה שלא מפריע לה להעריץ כמוך, בעיוורון את BB הרשע! גם אתה מצחיק אותי {למרות שבדיעבד "הצבעת גימלאים"} בכלל, חסידים שוטים מצחיקים אותי..

גל ים..

New member
ושוב היכן ראית שאני הערצתי את האיש

תמהתני שאתה לא מסוגל לקרוא הודעה מבלי לדחוף את ביבי לעניין! ויותר חמור מכך שאתה לא מסוגל לקבל את ההבנה הפשוטה שהאדם הוא אינטליגנט,חכם ומבריק!! ועדיין לא ענית לי בתשובה פשוטה ביותר למה להאשים אדם אחד במחדל העוני ולא את הממשלה כולה????? אמרו שהשמאלנים נאורים,ומן הסתם הם מראים פה את בורותם ואת טפשותם המחרידה! מספיק כבר עם הלינ'ץ הזה באדם אחד,אל תעשה לחברך מה ששנוא עליך,האם שכחתם איך נרצח רבין??? חאלסססססס מי שיש לו משהו מעניין להוסיף לדיון,ולמה הפכנו לחברה אדישה שיוסיף,מי שאין לו מה להגיד שיחריש! אתם יכולים להוציא אדם מדעתו בשטויות שלכם.

סוהי

New member
העיוורון שלך חלקי וסלקטיבי...

לו היית משתחרר מהעיוורון הנוסף שלך (השינאה) אולי היית מבחין באמביוולנטיות שב"הערצתי" לנתניהו...אבל אין כמוך מכיר במיגבלות שלך...

למעלה