מתי ההרשמה לסמסטר הקרוב נסגרת?

the z girl

New member
מתי ההרשמה לסמסטר הקרוב נסגרת?

ועד איזה תאריך נמשכת ההרשמה המאוחרת?

בהנחה שאת מתכוונת לסמסטר סתו

י לך עוד זמן רב, ההרשמה נסגרת איפהשהו ביולי...

the z girl

New member
צריך לשלם עוד על הרשמה מאוחרת?

(ראיתי באתר, אבל אני מעדיפה לשאול..)

a8145060

New member
מועדי הרשמה:

20/5 -סיום הרשמה לסימסטר קיץ 1/6 -תחילת הרשמה לסימסטר סתיו(2006א) 1/7 -סיום הרשמה מאוחרת סימסטר קיץ 10/7 -תחילת הלימודים בסימסטר קיץ 14/10 -סיום הרשמה מאוחרת לסימסטר אביב (2006א) 30/10-תחילת סימסטר סתיו -שמתם לב שהשנה סימסטר סתיו יוצא מאוד מאוחר יחסית לשנים שעברו? 26/03/2006-תחילת סימסטר אביב 2006ב) לקחתי את כל זה מ מפ"ה (מערך פעילות האו"פ לסטודנט ....) שנמצא גם בשאילתא וגם באתרי הקורסים.

the z girl

New member
../images/Emo62.gifצריכה עזרה.. קצת ../images/Emo32.gif

אני צריכה לעשות עבודה לאחרי חופשת פסח בפסיכולוגיה, בחרתי לעשות על מוטיבציה ((הנעה)), הביאו לי את הספר "פסיכולוגיה בחינוך" (של או"פ), אבל אני לא מרגישה טוב עם זה שאני לוקחת הכל מהספר. חיפשתי באינטרנט, אבל לא מצאתי הרבה. אולי מישהו יוכל לעזור לי? תודה מראש!

aviviel

New member
מוטיבציה זה מושג נורא כללי.

מוטיבציה של מה? של תלמידים, של מורים, של לקוחות, של נבחנים במבחני ידע\הישג\מהירות? יש לך בעיה עם חומר באנגלית? אם את מתכוונת למושגים כמו מיקום שליטה וצורך הישג, תוכלי לקבל עוד הרבה אינפורמציה בספרי הקורס "פסיכולוגיה חברתית" (תסלחי לי שאני לא מציינת את מספר היחידות, אבל אני בוחרת להדחיק את קיומם של הספרים האלו). אני ממליצה לקרוא חומר כללי בספרי האו"פ, ולהרחיב את הקריאה בהתאם לreferences שיש בספר.

the z girl

New member
אני רוצה להתמקד בגורמים..

כלומר גורמים המשפיעים על רמת המוטיבציה (סקרנות, הישגיות וכו') ולא, אין לי בעיה עם חומר באנגלית. מוטיבציה של אנשים בכללי .. יש דבר כזה? (
)

aviviel

New member
את סטודנטית של האו"פ?

אם כן, הכנסי לספריה, בחרי באפשרות "כניסה עם סיסמה" (הכפתור הימני יותר מצד שמאל למטה), ושם הכנסי ל"מאגרי מידע אלקטרוניים". בטבלה מצאי את הלינק ל-pscyinfo. לאח הלחיצה על הלינק, תצטרכי להזין את שם המש/תמש והסיסמה שלך באו"פ. בעמוד הראשון תצטרכי לבחור את מאגרי המידע שאת רוצה שהמנוע יחפש בהם. אני ממליצה ל לבחור את כל המאגרים בשלב זה. המשיכי לעמוד הבא. בשורת החיפוש כתבי: Motivation review ולחצי על find (או הכפתור שמקביל ל-"חפש". אני לא זוכרת איך קוראים לזה שם). לדעתי, תקבלי ימבה תקצירים. תאלצי לשבת לקרוא לפחות את ה-20 הראשונים ולקבל רושם כללי על המחקרים השונים העומדים לרשותך. אחר כך תוכלי לערוך חיפוש יותר ספציפי בתחוימים שמתאימים יותר לעבודה שלך. אפשרות נוספת: TDSearcher שהגישה אליו היא תחת הכותרת "חיפוש על במאגרים". אני ממעטת להשתמש בו כי הוא מוצא הרבה יותר מדי תוצאות (אלפים) אבל את יכולה לנסות - הוא הרבה יותר ידידותי למשתמש. אפשרות אחרונה (והמועדפת עליי): גגלי כאילו אין מחר. יש מנוע מיוחד לחיפוש מאמרים: google scholar. כאן כל מה שצריך לעשות הוא לכתוב בשורת החיפוש Motivation review ולראות מה יוצא... בהצלחה

aviviel

New member
../images/Emo9.gif טוב, הסתכלתי בכרטיס שלך...

והבנתי שזו עבודה לתיכון... אם כך - תרגישי חופשי להשתמש בספר של זיו. הוא מצויין ואת לא צריכה שום דבר מעבר. אני ממליצה להוסיף הגדרה של "מוטיבציה" מאבן שושן + להעתיק את מה שכתוב באנצ' העברית תחת ההגדרה הזו (להלן "מוטיבציה"). זה יספיק בהחלט

the z girl

New member
../images/Emo9.gifהחמאת לי.

אני לא רוצה להעתיק הכל מהספר, אני לא מרגישה טוב עם זה..
לא ידעתי שאפשר לחפש מאמרים בגוגל! אני בהחלט הולכת להשתמש בזה כאילו אין מחר.
תודה רבה ! וד"א אני כנראה ארשם לסמסטר קיץ ..
אז לא טעית עד הסוף..

למעלה