מתי ביבי יעלם סוף סוף מחיינו

ננו ננו

New member
רוב עצום תמך במנהיג הגרמני הנערץ

שהוביל אותם לאסון, חורבן, מוות ושינוי מוחלט בתפיסה המדינית. גם דעתך תשתנה כשהמדינה תתמוטט ואתה תתמוטט עם המדינה.

צביקה531

New member
אתה כנראה לא רואה טוב

אם זה ימשך ככה העם יוריד את ביבי. העם הצביע לביבי כי הייתה רווחה כלכלית. ביבי עושה יותר מדי טעויות בניהול קורונה. "ניסוי ותהיה" מקובל. פתחת בתי ספר, ברים ואולמי שמחות, טעות, סוגרים חזרה. אני שומע דווקא שמכוני כושר ובריכות שחיה הם ממש לא מוקדי הדבקה אז למה? ליתר בטחון? מישהו מסביר לנו את ההגיון שבסגירת בריכות עירוניות וקאנטרי קלאב והשארת בריכות בבתי מלון פתוחות? מה ההבדל? אני עובד במפעל תעשייתי. יש לנו חדר אוכל קטן (18 סועדים) שההנהלה אסרה אלינו לשבת ולאכול בו ובו בזמן מאפשרים למסעדות להאכיל 20 איש בכל חלל, מה ההבדל? צעקה שקמה מאנשי הבידור על אובדן פרנסה היא לא מאתמול. אז יש שטוענים שהאומנים "שבעים" מה עם אלה שמסביב? אני מוחה על כך שלא ראיתי בהפגנה אומנים כמו שלמה ארצי, שלום חנוך, , עידן רייכל,שרית חדד, מירי מסיקה, עדן בן זקן, אייל גולן, עומר אדם ואחרים, למה? הצוות שלהם ממשיך לקבל משכורת? עם שלמה ארצי עוד לא סיימתי, אני הולך "להכנס בו" בדף הפייס שלו ולא רק. אני מצפה ליותר מזמר מס' 1 בעת הזו

evglev1

Well-known member
מנהל
מרי אזרחי? את מתכוונת למה שאנשי "זו ארצינו"

עשו בתקופת אוסלו ולניסיון הכושל של מועצת יש"ע בתקופת ההתנתקות?

סתוונית333

Well-known member
אני מתכוונת למשהו גדול הרבה יותר

מהמחאה החברתית של 2011 וזה הפחד הגדול של המשפחה המושחתת שנדבקה לבלפור.

סוהי 7

New member
תשובה ברורה....יותר מידי מפורטת

סוהי 7

New member
מה זה בדיוק "מרי אזרחי"?

הפגנות?.....שביתות?.......אסיפות הסברה?......שירי מחאה?......מחתרות חמושות?

סתוונית333

Well-known member
פעולות מאורגנות של סרבנות כמו הימנעות מתשלום מיסים ,

שביתות כלליות ועד פעולות אקטיביות יותר: הפגנות, שריפת צמיגים, חסימת כבישים וכו'.

evglev1

Well-known member
מנהל
כשהפוליטיקאים מהשמאל יודו שהסכמי אוסלו

הייתה שגיאה/טעות בדיוק כמו הסכמי מינכן של בריטניה ויפסיקו להתכחש לגן העדן הביטחוני שהיה בתקופת שמיר.

סתוונית333

Well-known member
אתה חי בללה לה לנד !

מה שמעניין את מליון אזרחי ישראל המובטלים הוא להביא אוכל הבייתה ולא השטויות שלך .

את רוב הציבור לא מענינים השטחים הכבושים

מענין אותם לעבוד להתפרנס ולגדל את ילדיהם ברווחה זה שיש הרבה ימנים קיצונים בכנסת זה בגלל שיטת הבחירות המעוותת

ספי111

New member
תבונה מדינית יוצאת דופן

למה אתה חושב שנתניהו בורח מהסיפוח הזה?

ספי111

New member
אותו דבר.

סיפוח חד צדדי לא טוב לישראל. את ירושלים ורמת הגולן סיפחנו בלי להתחשב באמריקאים או בעולם.

סוהי 7

New member
אתה אומר דבר והיפוכו

סיפוח ירושליים אינו מושלם עדיין (הר הבית....) וסיפוח רמת הגולן הם עובדה מוגמרת.כמו שגבולות קוי שביתת הנשק ("הקו הירוק") הפכו לעובדה מוגמרת עד יוני 1967.

ספי111

New member
אולי כדאי שמי שמתחזק עד היום את הסכמי אוסלו

יודיע חד צדדית שצריך לותר עליהם. וכדאי גם שתזכור שבתקופת שמיר היתה אינטיפדה ראשונה ותחילת העליה של חמאס בעידוד ממשלת שמיר.

למעלה