מתחתנות מרץ התפקדו והציגו רשימות

30.3 בהצדעה וגאווה!!!!

מקום - גני סגולה שמלה + איפור+ שיער+תכשיטים+מלווה ושושבינה - סלון ג'קלין נעלים - ארו חליפה בשבילו+נעליים - אופנת סגל די ג'יי - רוקסן צלם - חיים דדוש רב טבעות - תכשיטי דביר ת"א הזמנות - נותר רק לחלק אלכוהול - רק לאסוף מהמשווק ולשלם ליל כלולות - ביקתה בגן נשאר הדרכת כלות... צריכה כבר לקבוע זר - יש בראש רק לבצע רכב - עדיין מתלבטים עם להשכיר או להלוות הסעות מאילת - עדיין לא הוחלט אם נוציא מדידה אחרונה ונסיון איפור שיער ואני חושבת שזהו...לא?????

aviv5377

New member
גם אנחנו ב-30.03 איזה תאריך פופולרי

חתן כלה - עוד לא קולטים שזה כבר הגיע (המשפחה יותר לחוצה מאיתנו)
מקום - אולמי פאר בעפולה
תאריך- כמו שראיתם די מבוקש
צילום (וידאו וסטילס)- ג. הפקות
די-ג'יי - אורן קוטלש מ"לוקה"
איפור ושיער - מישל תורג'מן
שמלת כלה - בואי כלה (יש עוד מדידה אחרי שנקנה נעליים)
טבעות מהממות
רב - מצוהר
בר - של המקום
בר אקטיבי - תופסים ראש
הדרכת כלות - היום הייתי בחלק הראשון ביום רביעי החלק השני
מקווה- קבעתי מקום במקווה בעפולה
רכב+נהג+קישוטים (הנהג יקשט את האוטו) והכי טוב:
ירח דבש - 3 שבועות בתאילנד (היום לקחנו את הכרטיסים) חסר:
חליפת חתן - גם כן מ"בואי כלה" אך עוד לא נבחרה
נעליים לכלה - מחר נוסעים לחפש (מקווה שנמצא מהר)
נעליים לחתן
הזמנות - בתהליך
זר כלה מקווה שלא נשכח משהו

מתפקדת!!! והנה הרשימה

חתן יש! שמלה - חצבני נעלים - ארו הזמנות - מוכנות נתחיל השבוע לחלק! מקום - האחוזה קטרינג - פפריקה דיגי - מוסיקה פלוס צלום - עושים צילום בגדים לחצי - כנראה השבוע... הורים - לחוצים יש... קישוט הרכב - באחריות האחים. שיער ואיפור - יש. התרגשות - בכמויות

galgal0ne

New member
ואני

תחילת מרץ ובכל זאת... מה אין: רב בגדים לחתן "אני אלבש איזו חליפה שכבר יש לי, ולא צריך עניבה" מתנות לאורחים- אני עוד בדילמה בעניין. רשימת שירים לדי ג'י (מי חשב שעושים את זה?!) אה, ואין לי מקום לשיער\ איפור. וטעימות עוד לא עשינו. את כל העניינים נסגור בתחילת מרץ עם נחיתה מוצלחצת
בארץ.

meytalli

New member
בהצלחה עם כל הסידורים

בכל שאלה טענה ויעוץ אנחנו כאן, את מוזמנת גם במסרים!

yurika

New member
אוף, כולן הרבה יותר מתקדמות ממני

החתונה בסוף מרץ יש אולם+קייטרינג שמלה - עשיתי רק מדידה אחת שיער+איפור נעליים לצילומים ולקבלת פנים דיג'י צלם ריקוד בהתהוות ליל כלולות מה אין: לא פתחנו תיק ברבנות אין הזמנות עדיין ירח דבש לא סגור חליפת חתן+נעלי חתן נעליים נוחות לריקודים לקנות כל מיני פיצ'פקס לעיצוב ולא זוכרת מה עוד

lushlush1

New member
בא לי גם

תאריך 23.3 מקום בין הקשתות בקיסריה די גי אלעד משטרודל צלמים כתום רב יש שמלה סולו מירב איפור ושיער רויטל טובול נעליים ארו בגדים ונעלים לחתן קסטרו-מן טבעות יש מה נשאר: הזמנות מקווה שעד סוף השבוע יהיו ונתחיל בחלוקה שבוע הבא עוד משהו?

Julia33

New member
לא כולם....

בהנחה שהטעימות הערב יהיו מוצלחות, אנחנו מקווים לסגור היום עם המקום לסוף מרץ. מה יש? איש ואשה. מקווים לסמן
היום גם על מקום+קייטרינג+בר. מה אין? כל השאר. אבל העיקר שאנחנו רגועים ומאושרים, לא?

13/3

מקום-בית עירייה בקפריסין. חוץ מזה יש כרטיסי טיסה, אישורי רווקות מתורגמים,טבעוץ, חתן כלה והורים . צריך עוד לקנות משהו להתחתן בו (אני מקווה שקפיצה לחנות של נעמה בצלאל תתקן את העיניינים איתי, ואולי בפולגת בשבילו). וכנראה נקנה בארץ זר פרחים אבל עוד צריך לבדוק את הלוגיסטיקה. וחוץ מזה נשאר לי ללכת למספרה שיורידו את הקצוות המפוצלים, ולקנות איזשהו פרח (שילך עם השמלה), כדי לשים בשיער. אבל כול התכנונים הנוספים יהיו בתום תקופת המבחנים.

Julia33

New member
איפה בקפריסין?

אנחנו התחתנו בבית העיריה בלרנקה, בדיוק מעל סניף של KFC.... היה משעשע מאד.

למעלה