מתחרות ל - Yaris T-Sport

Makover

New member
מתחרות ל - Yaris T-Sport

מי המתחרות שלה? ז"א, באותו טווח מחירים, ועם ביצועים דומים. עולה בדעתי רק ה - HGT. יש עוד? תודה.

Makover

New member
תודה ../images/Emo13.gif

רק כדי שתהיה לי התמונה כולה - יש עוד קטנות ספורטיביות בקטגוריה או שהארבע שהזכרנו סוגרות את הרשימה?

sronis

New member
אל תגיד לי שאתה נופל במלכודת יונדאי

עלק "ספורט"... ה-206 יותר מתחרה, אם כי לא נחשבת "חמימה" כמו היאריס. רוני

גרמי

New member
ממש לא נופל במלכודת

אלא רק משווה על פי נתונים. מרכב 3 דלתות, מנוע 1600 עם קצת יותר מ 100 כ"ס, גיר ידני ורמת גימור "ספורטיבית" בהחלט הופכים אותה למתחרה בקטגוריה (למרות שאישית כנראה שלא הייתי בוחר בה....)

SENDA

New member
כמו שאייל אמר ...

לפי היחס הזה אפשר לשם כמתחרות קבוצה ענקית של רכבים בעלות דומה ובמספר דומה של סוסים. רנו 1600 ידנית 110 סוסים. פזו XS 1600 110 סוסים סקודה פליסיה 1.4 16V 100 סוסים פולו 1.4 16V 100 סוסים. פונטו HGT 130 סוסים גטס (קשה לי אפילו לכתוב את זה כאן ...) 1.6 106 סוסים בערך. לפני שנתיים היה אפשר למצוא בקבוצת מחיר זו את האיביזה טורבו עם 156 סוסונים. ויש עוד אני מאמין אבל מבחינת רכב ספורטיבי ... אני באופן אישי מצאתי את היאריס כמתאימה ביותר בקבוצת מחיר זו (חסרון עיקרי - כוח), יש את הפזו שלטעמי פחות מכוונת לספורט (דוושות, ידית הילוכים, זויות גילגול וכו), וה HGT שהיא דווקא אמורה להיות ספורטיבית, אך סובלת מהבעיות הייחודיות שלה (הגה, אחיזה)

EyalPolo16V

New member
אפשר באותה מידה לומר :

שסיאט איביזה ופולו 16V גם הן "ספורטיביות"

Makover

New member
יש הפרש מחירים של 30%

בין היאריס ל - HGT כך שבינתיים אני מוציא את ה - HGT מהפוטנציאליות (אחרת אפשר גם להכניס את הקופר 115 ועוד דומות). פיספסנו מישהי? אם לא, איזו אתם מציעים? הפרמטר עם המשקל הגבוה ביותר עבורי הוא ביצועים אבל אי אפשר להתעלם ממראה ולכן דיי מהר פסלתי את הגטס. תודה בינתיים על העזרה

SENDA

New member
ממש ממש לא ../images/Emo70.gif

לאחר בדיקה שנעשתה הרגע, הפונטו עולה 129900 והיאריס רק 100990 כלומר אכן הפרש של כ 30% במחיר של הפוטו הייתי מעדיף להוסיף כסף ולקנות את ה206 GTI או קליאו ספורט וכו.

arielRSi

New member
לאחר השוואות רבות...

אין כרגע אופציה סמי-ספורטיבית טובה יותר מהיאריס בטווח המחירים שלה. כמובן בהנחה שהולכים על רכב חדש ולא יד שניה וכו'. ה206XS קרובה איכשהו בביצועים אבל איננה ספורטיבית בשום צורה שהיא. (אולי אני משוחד כי בעוד שבועיים אני מקבל את היפנית שלי?
)

Makover

New member
שכחתי לציין שמדובר ברכב חדש

מליסינג. אז אני חושב שהיאריס היא הבחירה. אריאל, אתה מקבל את היאריס עוד שבועיים? אז אני אשאל אותך אח"כ מה הרושם שלך.

SENDA

New member
אני קיבלתי את היאריס T לפני כ 4

חודשים. אולי בקרוב אני אעלה התרשמות מחודשת אם יהיה עניין. סך הכל, אני מרוצה מאוד.

arielRSi

New member
יפנית של טויוטה...

כזו שכנראה טובה במעט מהXS... (לטעמי לפחות)

Makover

New member
הבנתי שיש לה בעיה רצינית תת היגוי

ורעשי פלסטיק. זה נכון?

למעלה