מתחנןןן לעזרה!!! בבקשה

מתחנןןן לעזרה!!! בבקשה

אני לא יודע מה לעשות!!!! אני לא יודע איך להתחיל לכתוב את מה שיש לי וגם לא יודע איך להסביר ולהעביר לכם את ההרגשה אבל מאיימים עלי! ואני מפחדדדד מבקשים ממני 250 שקל על משהו שאני בכלל לא עשיתייי מאשימים אותי במשהו שבכלל היה לפני חודשיים וזה לא באשמתי זה לא היה בגלל זה בכלל!! ועכשיו מבקשים ממני פיצוי בתור תיקון כי ככה זה עולה ומאשימים אותי בזה!!! ואמרו לי שאם עד יום חמישי אני לא מביא להם את הפלאפון יהרגו אותי והם מסוגלים לזה!!! אני יודע את זה שהם מסוגלים לזה ואני כל כך מפחד! גם להתלונן אני לא יכול מה כבר יעשו להם במשטרה? מה? ההיפך זה רק יסבך את העניין!!! הרי לא יעצרו אותם או משהו ישאירו אותם רק לחקירה וישחררו אותם אחרי כמה שעות ואחרי זה ישר הם יבואו אלי!! אוףףףף אני לא יודע מה לעשות !!!!!!!!!! אני מתחנן בפני כל אחד שיש לו עצה כל דבר!!! פשוט כל דב!!!!! שרק יגיד לי!!!!!!!! פניתי לסהר בשיחה אישית אבל רק חוזרים על דברים שאני אומר ואני חייב לדעת מה לעשות כמה שיותר מהר בבקשה והמון תודה

לא לא זה לא מהביצפר

אני כבר בן 19 סיימתי ללמוד.. אבל הסתבכתי עם אחד שיש לו גב והוא עירב כבר כמה אנשים שיותר גדולים ממני וגם בעיר שלי לא מזמן ממש לא מזמןשבוע \ שבועיים אם שמעתם קרה מקרה דומה מאוד! ואני לא יודע אם מדובר פה באותם נערים ... והם התחילו כבר לאיים עלי! בהתחלה זה היה רק דיבורים שאני ישלם להם ואני מפחד שזה יתחיל להיות יותר רציני

תראה...

אחי.. החיים שלך יותר חשובים מ 250 ש"ח, ואם כתבת שמדובר בחבר'ה שמסוגלים לזה... אז אולי קצת הכבוד לך יפגע, ואולי תצטרך להלוות או לספר למישהו שיהיה מוכן לעזור לך לשלם... אבל תצא מזה ותתרחק מהם אח"כ... אם 250 ש"ח זה מה שחסר לך כדי להרגיש טוב,הרבה אנשים היו מוכנים להתחלף איתך. שיהיה בהצלחה:)

תודה על התגובה....

אני מוכן להביא להם את הכסף רק שיעזבו אותי באמת שכן השאלה אם זה יסתיים באמת ב250 שקל האלה כי אם אני יביא להם את זה בכזאת קלות אם יחשבו שזה הולך אצלי ככה באיומים ויסחטו אותי עוד ועוד (לא בטוח שזה יקרה אבל זה אפשרות) אחרי זה עוד ממזמן הייתי מביא להם את הכסף הזה תודה על התגובה

אולי..

אם יש אדם בוגר ממך שכבר שתפת בזה או שלא אכפלת לך לשתף... אז אם הוא יבוא אליהם וישאל "כמה הוא חייב לכם?" והוא בעצמו ישלם את הסכום ויתן הרגשה שבאמת היה מדובר בחוב ולא סתם סחיטה וזאת הסיבה שאתה נותן... אז זה יוכל פסיכולוגית למנוע מהם לחזור אליך. בכל מקרה תתרחק מהם כמה שאפשרי מבחינתך, שוב בהצלחה:)

onlyblack

New member
מצטער...

אין לי רעיונות בשבילך.... אני מבין אותך בקטע של אנשי סהר... אני שפכתי את כל מה שאני חושב והם רק חזרו על זה בצורה יפה...

למעלה