מתחיל!!! אני מתרגש, סוף סוף

מתחיל!!! אני מתרגש, סוף סוף

הסדרה האמיתית, הגמר האמיתי, האלופות מאז עידן מייק. איך אומרים: תבלו.

איזה התקפות גרועות

רבע ראשון 21-14 וזה לא ששומרים או משהו, התקפה לא פוגעת טוני פארקר כן, או מיי גוד רונן

גועל נפש

זה רק אני או ששימי וירון ממש נגד הלייקרס? אני שוקל להשתיק את הטלוויזה. קצת אוביקטביות... ואיך בדיוק "השיפוט לטובת הלייקרס" , ושורקים לשאק פעמיים רצוף שלוש שניות?

KriptonKnight

New member
אני לא מבין איך אי אפשר לשרוק

רק להכנס ולצאת מהצבע לוקח לו 5 שניות.

capsl0ck

New member
מחצית מוזרה משהו...

ס"א היו יכולים להוביל כבר 13-17 הפרש במחצית. 1-9 מהקו ויום רע של טורקוגלו וג'ינובילי מנע מהם את זה. חבל. איזה שלשה גדולה פארקר דפק בסוף הרבע, אה?

כמה התלהבו מפארקר, נסחפו קצת , לא?

7 נק', (33 אחוז), 5 אס', 2 ריב. לא כך כך מרשים כמו שעשו ממנו, רבע ראשון יפה מאוד, רבע שני לא עשה כלום. קובי ומאלון לא פוגעים מהשדה בשיט, אבל קובי מצחית לא רעה, שאק ממשיך לזרוק אבנים מהעונשין. דאנקן גדול, אבל לא קולע מהעונשין גם. הכל כרגיל. אבל הולכת להיות סדרה משהו best

capsl0ck

New member
בהחלט נסחפו...

אנשים משתוללים ממנו ושימי אפילו אמר שיובי אמר (...) לו שטוני פארקר הוא הרכז הטוב בליגה כיום. זה כבר בדיחה. אני ממש לא מת עליו. לא שונא אותו, אבל מעדיף הרבה רכזים על פניו.

DeerDance

New member
למה המשחק בסאן אנטוניו?

הרי לייקרס סיימו שניים, לא?

הלייקרס אומנם סיימו שניים במערב

בגלל שהספרס בבית של הוולבס, והמקומות הראשון והשני הם לשתי המדורגות ראשונות בבתים וכל שאר המקומות הם לפי המאזן. המיקום מסדר לך הגרלה יותר נוחה, אבל בגלל שלספרס היה מאזן עדיף משל הלייקרס, אז יש להם יתרון ביתיות במפגשים ביניהם

eitan007

New member
יש לי שני דברים להגיד.

1. BEAT LA 2. KOBE SUCKS וזה לא אני, זה הקהל של הספרס. ומי יותר מהיר, פרקר או ג'יי אר הולדן ?

משחק פשוט מדהים!

אני כבר רואה איזה לקראת איזה סדרה אנחנו הולכים. תענוג!

eitan007

New member
הייתי מת X 3

הייתי מת להטביע כמו וינס הייתי מת לחסום כמו בן הייתי מת לקלוע עם הקרש כמו טים

למעלה