מתחילה כימו מחרתיים

מתחילה כימו מחרתיים

שלומות, גילו אצלי הודג'קין שלב 2A (נדמה לי שככה קוראים לזה....בלי ההזעות והסימפטומים הנוספים) בצוואר ובחזה (על פי הסיטי) מחרתיים אני מתחילה ABVD - ארבעה קורסים ואחכ הקרנות הכי מפחיד אותי שאין לי מושג בכלל למה לצפות, מצד אחד אני פוחדת מהקאות ובחילות אבל אז אומרים שיש מלא כדורים נגד זה ושהיום זה פחות מפעם (מה אני יודעת בכלל מה היתה רמת ההקאות פעם) בקיצור, אני ממש לא יודעת למה לצפות, מה הדברים שכל כך נוראיים בכימו, למה זה נחשב כזה סיוט.....והאם באמת התרופות נגד הקאות עוזרות??? (יש לי פחד מהקאות) ובנוסף, עניני שערות, היום הזמנתי פאה (כי חבר טוב של המשפחה הוא עוסק בזה אז החלטתי להזמין ולהחליט ברגע האחרון אםללכת איתה או לא) השאלה היא איך מתחיל לנשור? פתאום אני אהיה בעבודה ובעודי הולכת למדפסת ייפלו לי פתאום כל השערות? איך זה קורה פתאום? תודה

הנסיון שלי

קבלתי כימו מאוד חזק. כל 21 יום. שבועיים מיום הכימו הראשון..החלה נשירה מסיבית..למחרת כבר כאבו לי שורשי השיער כל כך..שבערב חברה באה לגלח לי את הראש. עכשיו יש לי פיאה מדהימה ביופיה. מבחינת הקאות. כן יש לך רגשי בחילה כאילו יש לך מחלת ים קלה..לא כל הזמן..ככה מידי פעם..בשבוע הראשון. אחר כך השבועיים הבאים ממש בסדר..היו לי גם כדורים נגד הבחילות..וקבלתי תרופה חזקה נגד הקאות לפני שהזריקו את הכימו עצמו. יום חמישי אגלה אם אני מקבלת כימו מסוג חדש..חזק גם..אבל אחר..גם כל 21 יום..שחלק מתוצאות הלוואי שלו..זה עיקצוצים בכפות הרגליים והידיים..וכל השאר גם. אז חיזקי ואימצי למסע ההזרקה.העיקר הבריאות והחיוך שבך..

sh a ch a r

New member
מאוד מאוד אישי

מיכלי מגיבה לכימו מאוד מאוד טוב. אולי התרופות בארצות הברית יותר אפקטיביות. למרבה הצער לא לכולנו יש את אותו המזל. החדשות הטובות (אבל נשמע כאילו את כבר יודעת אותן), יש פה הרבה שעברו את מה שאת עברת. אני אובחנתי בדיוק עם אותו הדבר שלך (2A, ‏nodular sclerosis), עם גושים בלימפה הצווארית שמגיעים לגודל של 2.5 ס"מ, ובחזה (מיצר קדמי 2 ס"מ ומיצר תיכון עם גוש של 10 ס"מ) ועברתי בדיוק את אותו הטיפול. כבר אחרי שני קורסים עשיתי PET שחזר נקי לחלוטין. כל שאר הטיפול היה רק לצורך הוידוא שזה לא חוזר אחר כך. עכשיו בואי נדבר על הדברים שאת לא יודעת
דבר ראשון, כבר עכשיו להכין אותך - כל קורס של ABVD מורכב משני טיפולים. במילים אחרות, ארבעה קורסים זה שמונה טיפולים. יש שבועיים בין הטיפולים של כל קורס, ושבועיים בין הקורסים, מה שאומר שאת עכשיו לפני 8 טיפולים כל שבועיים (בהנחה שלא ידחו טיפול בגלל ספירת דם נמוכה). תופעות לוואי של הטיפולים: דבר ראשון, הדברים שיגידו לך בטיפולים עצמם, אבל כדאי לדעת אותם לפני. התרופות שאת מקבלת במסגרת הטיפולים עושות את העור שלך רגיש לשמש. ב-16 השבועות הקרובים (עד סוף הקיץ, פחות או יותר), את לא תוכלי להיות בחוץ לאורך זמן. הזמן ללכת לים זה היום. לאורך כל התקופה המערכת החיסונית מאוד חלשה. יש להמנע מאנשים חולים, אבל יש גם להמנע ממאכלים מסויימים. כל מה שנגע בריסוס לא נכנס אליך לפה. זה אומר שירקות את יכולה לאכול מבושלים או מקולפים. אם יש דברים שלא עונים על אף אחת מההגדרות הנ"ל (מישהו אמר חסה?), הם מחוץ לדיאטה שלך בתקופה הקרובה. עכשיו לדברים שידברו איתך עליהם, אבל לא מאוד לעומק. הטיפולים הם קומבינציה של רעלים מאוד מאוד חזקים. המטרה שלהם היא להרוג את הסרטן, אבל כמובן שיש להם השפעה גם על דברים אחרים בגוף. כאשר הגוף מתחיל להרגיש שהוא הורעל, הוא שולח אותות למח שאומרים לו "הורעלתי!". המח מנסה להפתר מהרעל בכל דרך שהוא יכול. למרבה הצער, "כל דרך" כוללת, בגדול, הקאות. כמובן שזה לא עוזר, בגלל שהרעל הוזרק. כדי להתמודד עם התופעה יש כמה דרכים. הראשונה היא תרופה שנקראת "זופרן", לפעמים משווקת בכדורים תחת השם "קיטריל". המטרה של התרופה היא לחסום את האותות שמגיעים למח אומרים לו "הורעלתי". בלי האותות, אין טעם לייצר בחילה ואין טעם להקיא. למרות שהתרופה נחשבת מאוד מאוד אפקטיבית, לי, באופן אישי, היא לא עזרה. בדיעבד, כנראה שפשוט התייחסתי אליה כאל תרופה עם מינון. תשאלי את הרופא שלך לגבי מינון מקסימלי ומומלץ לקיטריל, ואל תתביישי. אם את מרגישה לא טוב, קחי את התרופה. אם הקאת אותה (כמו שקרה לי בכל פעם), קחי אותה שוב מייד אחר כך. תזכרי - הבחילה היא לא חלק מתהליך הריפוי. אם אפשר לוותר עליה - מה טוב. במידה והזופרן לא עוזר, אנשים פה המליצו (וזה מגובה בהרבה עדויות ממקומות אחרים) שגראס מאוד עוזר נגד בחילות. באופן אישי, חלקית בגלל שלא נגעתי בחומר גם לפני, לא נגעתי בו בזמן. ראוי לציין, אבל, שכאשר פניתי לפורום של "אל סם" ותיארתי להם איך נראה יום שלי אחרי כימו, הם נתנו לי מספר טלפון שבו אפשר לקבל אישור להחזיק גראס באופן חוקי לחולי סרטן. אני אחזור. אל-סם נתנו לי טלפון לאישור חוקי לגראס. אם התרופות הרגילות לא עוזרות לך, אל תהססי לבדוק את האופציות האלו. כמה טיפים כלליים. דבר ראשון, לזכור שהבחילה היא לא חלק מתהליך הריפוי, והיא לא באמת קשורה לשום דבר שקורה לך בקיבה. הדבר שהכי עוזר נגד בחילה זה לאכול משהו. אני יודע, לאכול כשיש בחילה זה דבר מאוד מאוד קשה, אבל מומלץ לנסות לאכול משהוא קטן ולא מתובלן. לי אפילו כפית אחת של אורז עשתה פלאים. בכלל, לנסות לזכור לאכול לאורך כל התקופה. זה לא הזמן לחשוב על הגזרה. אני עליתי 5 קילו בזמן הכימו, והמשמעות של זה היתה שהייתי חזק יותר, לא הייתי צריך לדחות אף טיפול בגלל מערכת חיסונית שלא התאוששה מהטיפול הקודם, ובכלל עברתי את זה יותר בקלות. לנסות מאוד לא להפסיק לאכול. אם גלידה זה מה שעוזר לך להכניס משהו לפה כשיש בחילה (זה מה שעזר לי, אבל זה מאוד אישי), תדאגי שתהיה גלידה בבית. תתבייתי על הטעם שהכי עובד לך, ואל תתביישי למנוע מבני משפחה שרוצים לעזור מלהיות יצירתיים. והכי חשוב. אם הטיפולים שאת מקבלת בבית החולים לא עוזרים לך נגד הבחילה, יש בד"כ מה לעשות כדי לשפר אותם. תדאגי לספר לצוות הרפואי ולבקש טיפול טוב יותר. אותי העבירו לפנרגן, שהיה לי מאוד אפקטיבי נגד הבחילות. אם את רוצה לקרוא קצת מה עבר עלי, את יכולה לעבור על הבלוג שלי מתקופת המחלה. הוא מתאר את כל מה שאמרתי פה ועוד קצת. לא מומלץ ביומיים אחרי הטיפול. בצירוף לאיחולי הבראה מלאה, מהירה וקלה שחר

תודה לכם ../images/Emo13.gif

נראה כבר מחר מה יקרה לי .... אגב לא ידעתי על הקטע עם הירקות...טבו לדעת, תודה שחר
(למרות שבמילא ירקות לא ממש הולכים אצלי חזק אבל פתאום חשבתי על זה שגם במקדונלד יש עגבניה בפנים - אבוי) אני אחזור מתישהו אחרי שאקום לתחיה לעדכן תודה ובהצלחה לכולם

אז

העיצות של שלחר טובות מאוד. אני לא יודעת אם אני מגיבה "טוב" לכימו. 1. הגידול לא הוקטן 2.השמנתי כל השאר נכון. אני מגיבה מהבחינה הזו שאני לא חשלשלושה..ואני חיה את חיי כרגיל. אמרתי כבר: אני לוקחת תרופות אלטרנטיביות לחיזוק המערכת החיסונית ולמזער את תופעות הכימו: שאני לוקחת באישורם של האונקולוגים את התרופות הבאות: AHCC = זה עשוי מפטריות יפניות..וביפן נותנים את התרופה הזו לחולים שמקבלים כימו. GREEN TEA EXTRACT=טיפות של תה ירוק מרוכז מאוד בטפטפת..שש מנות ביום. מר מאוד. יש לו יכולת לעצור תאי סרטן. אולי זה כן עוזר לי..הדם שלי בסדר..SO FAR ואני עושה הכל כדי להיות חזקה גופנית.. יכולה להעיד שאני קבלתי כימו חזק מאוד..חשבו שאני אהייה על הברכיים..שצריך להסיע אותי..וכדומה...ולא. הכל היה בסדר. עכשין ניראה בכימו החדש שיתנו לי ביום חמישי. מקווה שאגיב באותה הצורה ואשאר על הרגליים. בתוספת של עיקצוצים בידיים וברגליים..בכלל אותי אני אלך לניתוח קודם..ניראה.

מאיר 2000

New member
תגובה

א. שיהיה רק הצלחה ותעברי את זה כמ גדולה ב.לגבי הבחילות יש מלה תרופות ולא חייב להיות בחילות תבקשי מהרופא זה עוזר מאוד ג. לגבי הנשירה זה לא נורה. זה מגיע פתאום. ד. לגבי כאבים. שיכול להיות. לא צריך לסבול לכול דבר יש פתרון.(זה מנסיון) לא צריך להיתביש מהכאבים צריך תמיד לגיד לצוות ה עים את רוצה עוד טיפים או שיחה את יכולה להתקשר המספר בתא שלך.

ו אולי

New member
שיהיה בהצלחה !

סיימתי השבוע 12 טיפולים כימותרפים, אחד כל שבוע ומחכה עכשיו ל PET בעוד 3 שבועות. יש לי (או מקווה שיכולה לכתוב "היתה לי") לימפומה מסוג אחר בחזה ובצוואר בשלב 2E, וקיבלתי טיפול אגרסיבי לפי פרוטוקול R-VACOP-B שגם הוא כולל את האדריאמיצין פעם בשבועיים. הנסיון שלי היה שונה משל שחר והטיפולים עברו לי הרבה יותר בקלות ממה שהוא כתב פה ובבלוג. אז קחי בחשבון שזה יכול להיות אחרת. לא הקאתי אפילו פעם אחת, הפעמים היחידות שלקחתי בבית משהו נגד בחילה (מעבר לקיתריל שמקבלים ישר לווריד לפני כל טיפול) היו בשלושת הטיפולים שבהם קיבלתי גם את הציקלופוספמיד, וגם אז זה היה נסבל. השיער אצלי נשר באופן חלקי, זה קרה שבועיים אחרי הטיפול השני עם אדריאמיצין ומאז הנשירה נפסקה. לפי המלצת הספר שעובד בהתנדבות בבית החולים שבו קיבלתי את הטיפולים ויתרתי על הקרחת והוא סידר לי את מה שנשאר. כשאני הולכת עם כובע מה שמציץ מתחת נראה נורמלי, לא רואים את האזורים הדלילים ומי שלא יודע על הטיפולים לא יכול לנחש. רב שיער הגוף נשאר ללא שינוי. לגבי מתי ואיך הנשירה קורת, במשך כמה ימים כל נגיעה בשיער ירד משהו, הכרית התמלאה שערות, הבגדים... הרגשתי מעין כאב קל בשורשי השערות, כאילו על כל שערה שמחוברת יש משקל של הרבה אחרות שכבר לא. בפעם הבאה שחפפתי שיער נפלו לי גושים גדולים של שיער לאמבטיה ונשארתי עם שיער דליל. מאז היה עוד גל אחד של נשירה קלה ואז היא נעצרה. לגבי ירקות, ההנחיות שקיבלתי הן לשטוף אותם היטב ולקלף. אסור לאכול טרי רק אם מערכת החיסון נחלשת מדי ורמת הנטרופילים יורדמת מתחת לגבול מסויים. אצלי הנטרופילים נשארו ברמה סבירה ויכולתי להמשיך ולאכול סלט טרי
ממה שאי אפשר לקלף כמו חסה, בצל ירוק, אגוזים, פירות יבשים, צמחי תבלין וכו' צריך להמנע, או לאכול מבושל. אמרו לי גם להרתיח מים. בסה"כ לא סבלתי משום סיבוכים משמעותיים במהלך הטיפולים, זה לא היה כיף גדול, אבל היה נסבל. לא אושפזתי, לא היו דחיות, לא קיבלתי שום טיפול לחיזוק מערכת החיסון, או ערויי דם... מניחה שיותר מכל דבר אחד, התזונה שאני שומרת עליה (שיטת קינגסטון) כבר כמה שנים עזרה לי לשרוד את זה. אמנם בזמן הטיפולים אי אפשר לשמור על כל הכללים של התזונה הזאת, אבל ממליצה לנסות. שיהיה המון בהצלחה !

וואו..זה נישמע מממש בסדר.

כל הכבוד על החוזק הנפשי לעבור את כל זה. כאבי שורשי השיער...חשבתי שרק לי זה קרה..אבל אצלי זה כאףףףףףףףףף משו משו..בול בפוני שבועיים אחרי הכימו הראשון. תאמיני לי..יש לי קרחת יפה..ויש הרבה רוח בראש..ואני אם פיאה מדהימה שהולכת לעבודה..והכל בסדר. נישמע שאת בידיים טובות ורוצה לאחל לך החלמה.. ואללה כל הכבוד על האופטימיות...

תודה לכולם :)

הגעתי בבוקר חברו אותי לכל השקיות ולא ממש הרגשתי משהו - סתם ישבתי שם וחיכיתי ללכת הביתה וכרסמתי ביגלה ואחכ ארטיקים (בשקית של הארטיקים) בבית הרגשתי בסדר אכלתי אורז ולחמניה והלכתי לישון קצת, כיוונתי שעות ל7 בערב ולקחתי תכדור נגד בחילה (שיהיה) וכדור שצריך 10 ימים (לא זוכרת שם) וגם אופטלגין כי נורא כאב לי הראש (זה קורה לפעמים או שזה סתם מיגרנה שלא קשורה?) בכל אופן בנתיים הכל סביר מקווה שימשיך ככה ובעיקר מקווה שלא מכל טיפול זה יהפך להיות גרוע יותר (כי יש לו עוד הרבה
) תודה
, בהצלחה לכולם

אמיר72

New member
שתי הערות

מנסיונה הכואב של בתי: א. קצב נשירת השיער הוא אינדיבואלי. לבת שלי התחיל לנשור אחרי הקורס הראשון, אבל כל הזמן נשאר לה משהו. שיא הקרחת היה באזור הקורס הרביעי. בכל מקרה (אנחנו אחרי שישי ובמעקב עכשיו) זה חוזר ... ב. אחת תופעות של הזופרן זה עצירות, רצוי להיות ערים לזה ולאכול מאכלים שעוזרים לעיכול (תפוזים, קלמטינות, שסק). הבת שלי שתתה כל יום מיץ תפוזים או קלמנטינות טרי וזה מאוד עזר לה. ג. ההקפדה על התרחקות מחולים קריטית, הרבה יותר מלהיפגש עם חברים לעידוד. זה אולי לא נעים, אבל עדיף מאשר לרוץ לבי"ח עם חום ולהתאשפז. אנחנו הצלחנו לעבור חצי שנה של טיפולים ללא אשפוז, עם ספירות לבנות של 0, בין השאר בהקפדה על בידוד מכל מי שיש לו צל של מחלה.

גם אני קבלתי מנה אתמול../images/Emo6.gif

אני מגיבה טוב. שמיחה לדעת שעברת את זה בשלום...אם תהייה נשירת שיער..{לי נתנו אדרינמצין וסיטקסין) בדיוק שבועיים ..ביום של השבועיים..אחרי הכימו הראשון..החלה נשירה ושורשי השיער החלו לכאוב..היה לי שער ארוך..אז ביום השני הקרקפת נורא כאבה..בערב כבר לא יכולתי יותר...וגילחו לי בבית. בבית אני בלי פיאה או כובע..בחוץ רק עם פיאה שידיד קנה לי..משהו מאוד מאוד יקר ויפה..לא רואים שזה פיאה. ולפעמים שמה כובע או מטפחת..תלוי לאן אני הולכת. קניתי אפניים..התחלתי להתאמן..כי הציק לי המבטים במכון כושר..ואני הולכת עם הכלב. בכל אופן נאמר לי שצריך לשמור על תזונה נכונה..ועל כושר..כדי לעמוד ולהיות חזקים בטיפולים. וכמובן מוסיפה כל מיני תרופות המואופתיות לחיזוק המערכת החיסונית. אם תמשיכי לחיות את חייך ולא תתעסקי במחלה הזו כל היום..לדעתי..זו הדרך להתמודד ולהמשיך לתפקד עם חיוך..ולפגוש אנשים מבלי שיראו רק את המחלה שבך. כיוון שאני עובדת עם לקוחות ופוגשת אנשים חדשים כל יום..זו הדרך שלי להתמודד. אני חושבת שכדאי לך לעשות מה שמתאים לך..בצורה הטובה ביותר...ומחזקת את ידייך לעבור את כל הטיפולים בשלווה ..ובחוזק נפשי.!!! שמתי כאן לינק של הסרט הסוד..בעבר..לי הוא עוזר.מסתכלת בו כמה פעמים במקומות נבחרים..דקה 101 מתאימה לנו.

תודה ובהצלחה ../images/Emo13.gif

אני מנסה לשמור קצת על תזונה יותר, אני בן אדם של שטויות וג'אנק אבל קניתי היום כל מיני יוגורטים וביו וכאלה ואקטימלים (לא יועיל, לא יזיק) ואכלתי לארוחת צהריים קינואה (פעם ראשונה) וגזרים...... כרגע ייצאתי למכולת עם בעלי לחצי שעה הליכה והיה בסדר נראה לי שכבר ביום א אחזור לעבודה (אני עובדת במשרה מלאה בחברת אינטרנט)
אור

אני עובדת על עמלות

אם לא עובדת אין משכורת. אז תארי לך..שאני כל הזמן בעבודה..בחוץ..או בבית..והפוקוס הוא על החיים "מלפני".... אין ברירה..אני חד הורית..וזה מה יש..אז מאחלת לך הצלחה מלאה. את תהיי בסדר. הרבה מאוד תלוי בגישה החיובית!!!!! ושלא יספרו לך אחרת. כל אלו שהם שלילייים לנתק מייד..להתנתק מכל אחד שעושה לך רע..ולא לתת לאפ אחד לומר לך אחרת..את תנצחי את המחלה..ואת תהייה חדשה. וממליצה לך לראות את הסרט... בהצלחה.

ו אולי

New member
תזונה

חשוב לשמור על תזונה, בעיקר עכשיו, אבל למיטב הבנתי דווקא מה שקנית לא מתאים לתקופת הטיפולים. לפי מה שנאמר לי ע"י התזונאית בבי"ח, כשמערכת החיסון מוחלשת עדיף לוותר על הביו ושאר המאכלים עם תוספת חיידקים. גם ההנחייה לקלף את הירקות הפירות ולאכול אותם מבושלים נובעת מסיבה דומה, לא להכניס לגוף המוחלש את החיידקים, הפטריות וכו'. התזונאית אפילו העדיפה שאוכל עכשיו מרוסס ועם חומרים משמרים מאשר אורגני, רק שלא יהיה שום דבר חי באוכל. אם את רוצה לשמור על תזונה, כדאי לאכול ירקות, פירות, דגנים מלאים, גבינות, ביצים, אגוזים, טחינה. וכדאי לוותר כמה שאפשר על קפאין, סוכר, מלח, מטוגן, חומרים משמרים ושאר הכימיקלים... תרגישי טוב ושיהיה בהצלחה !

tchcvxueuk

New member
בהצלחה

היי אני עברתי בדיוק אותו דבר ובדיוק אותו שלב לי קבעו 3 קורסים. זה לא פשוט מקיאים ומרגישים לא טוב אחרי הטיפולים (לאחר 2 טיפולים). אבל הכל עובר ולא להתייאש. לגבי השערות זה לא נושר בבית אחת יש דילול שער עד שזה נראה כמו קרחות(לפחות אצלי) ואז כבר הכתי ועשיתי קרחת ולאחר מכן התחלתי ללכת עם פאה. איפה את מטופלת? בהצלחה!!

tchcvxueuk

New member
המשך

האם את מקבלת זריקות להפסקת המחזור? תשאלי מה קורה עם זה

הי

איזה באסה חשבתי שאם הראשון עבר סביר אז יהיה לי סביר
היה לי קצת בחילות עכשיו (דווקא אחרי שלקחתי תכדור התחיל קצת בבטן) אז אכלתי אורז קצת וגזרים וזה העביר את זה (ביום רגיל לא הייתי חולמת לאכול בבחילה דווקא אבל אמרו פה שזה לא קשור לקיבה וכו (מה שהגיוני) ושדווקא לאכול עוזר אני מטופלת במאיר ואחכ הקרנות בבלינסון (אגב אולי שיורידו לי מ4 קורסים ל3? או ל2? מתאים לי שזה יקרה) את הזריקה החלטתי לא לקחת מכמה סיבות 1. הסכוי הבנתי מאוד קטן שמשהו יקרה ולא רציתי סתם עוד משהו כואב ומבאס 2. אני במילא לא ממש מתה על ילדים ולא בטוחה שאני רוצה (אני בת 28 ונשואה אבל לא בטוחה שזה מה שאני רוצה בחיים - אני יודעת שלרוב האנשים זה נשמע מוזר) 3. גם אם ארצה ילדים אני חושבת שאני אעדיף לאמץ (זה קרה לי מאז שראתי תוכנית מזעזעת בערוץ 8 על בתי יתומות סיניות) אז ויתרתי מעניין מה יקרה לי מחר (בכל זאת היום כאילו היה רע קצת - עייפות כבדות של שרירים ובחילות ואז השתפר קצת ולא בא לי מחר עוד פעם שיהיה רע) תודה

מאיר 2000

New member
תגובה

התופעות יכולים לבוא אחרי שבוע . זה לא נורה לכול דבר יש תרופה . לא ליתביש לבקש תרופה בהצלחה

enwhysea

New member
אצלי

זה התחיל בזה שהייתי משחק עם הזקן ונשארים לי 2-3 שיעורת ביד כל פעם, מבלי שממש אמשוח.. אחרי זה התחיל לכואב קצת הקרקפת בשינה, ואחרי כמה ימים של זה, הייתי מתעורר עם פחות ופחות שיעור.. בהתחלה זה כמעט לא היה מורגש ובמשך היום לא ממש היו נושר אם לא הייתי מושך (בלילה היה נשאר על הקרית) ואז ביום אחד, בבר מצווה של בן דוד שלי (אירוע שלי יומיים בלמלון כל המשפחה) פתאום נשאר לי כמות רצינית! הייתי ממש בסרט... מזל שהלכנו שם עם כיפות ושהיה לי שיער ארוך. אחרי זה גלחתי את הראש... בפעם השניה שעשייתי כימו (זאת אומרת אחרי שגדל לי חזרה הכל והייתי צריך לעשות שוב טיפולים, *לא* בין טיפול ראשון ושני) גלחתי פשוט איך שהמשחק עם הזקן התחיל

לגבי תופעות

כמו בחילות שמעת פה לא מעט עיצות, לגבי הנשירה אני אספר לך את התהליך שאני עברתי ,שבועיים לאחר הטיפול הראשון קמתי בבוקר הסתדרתי בכדי לצאת לעבודה ,עמדתי מול הראי ולקחתי את המברשת להסתרק ,השיער בחלקו נשאר במברשת מהפחד הפסקתי להסתרק, שלושה ימים לא הסתרקתי וביום הרביעי הוא פשוט נפל בחתיכה אחת , הצעה שלי, ברגע שהשיער מתחיל לנשור כדאי ללכת לספר שיקצץ או שיגלח, עוד פרט קטן, מכל מה שהיה עלי לעבור הכי קשה לי נפשית היה קטע השיער, הכנתי פיאה מראש ,מחוץ לבית הייתי עם הפיאה כי העבודה שלי חייבה וגם כדי לא להבהיל את העמיתים לעבודה, אולם בבית הילדים פשוט נתנו לי המון בטחון עצמי ללכת ללא הפיאה , הטיעון היה את סובלת מספיק לפחות בבית תרגישי נוח ומעבר לכך את נראית טוב. היום השיער גדל, יש לי שיער ארוך יחסית (בקשה של הבן). מייעצת לך לעשות מה שתרגישי שטו לעצמך, לא להתחשב באף אחד

למעלה