מתחייבת לעצמי ואתם עדים.......

מתחייבת לעצמי ואתם עדים.......

אז קודם כל לפני שאתן קופצות תזכרו שהכל בראש אולי במקרה שלי צריך להחליף אותו אבל כרגע אני צריכה להסתדר עם מה שיש...חחחחח אז תשאלו על מה אני מדברת בכלל?? ואת מי שלא מענין על מה אני מדברת שילך לחכות אצל המנהלת.....חחחחח הנושא הכי כאוב הנושא שאני מדברת עליו הכי הרבה (כי אין לי משהו אחר לדבר עליו
) הנושא שאני חושבת עליו הכי הרבה (גם זה כי אין לי על מה לחשוב...) המשקל. השבוע דיברתי עם מישהו, כרגיל על שני הקילוגרמים שאני צריכה להוריד (ואם אני רוצה ממש גן עדן אז שלושה..) והוא אמר לי : את פסיכית אבל....... אם זה כל כך חשוב לך אז תעשי את זה אז כולנו יודעות כמה זה חשוב לנו וכולנו מאוד רוצות אבל פקינ' שיט זה קשה ובכל זאת החלטתי במקום להיות כמו החתולים לדפוק ולבכות (הגרסה אצלי היא אוכלת ומקטרת...) החלטתי שזהו אני הולכת לעשות את זה עד המסיבה מתחייבת לעצמי להוריד לפחות 2 קילו לא שהמסיבה היא איזה תאריך מיוחד אבל זה איזשהו תאריך יעד ולמה אני יוצאת פה בכל ההצהרות האלה ? כי אני צריכה עזרה ותמיכה מכם בכל דרך אפשרית החל מ - מילת עידוד ועד ל - לסתום לי את הפה (כמעט בכל דרך.....חחחח) ומי שרוצה להצטרף מוזמנת אולי נפתח קבוצת תמיכה אז בהצלחה לי ולכל מי שמצטרפת ותודה מראש למי שמתכוון לעזור

הלואי והייתי עובדת עליכם ו.....

אם אני לא עומדת במשימה אני באמת הולכת ל
את עצמי

אני מוכנה לעזור

לפוצץ אותך מכות ! דרך אגב... אמרתי לך פעם ש............. . . . . . . . . לכי תזדייני !!!!!!!!!!!!!!

לכי תזדייני !!!!!!!!

מאיפה בדיוק את רוצה להוריד אותם ? מהמח ?????????????? - אפילו שם אין לך שניים מיותרים.... תמשיכי לזרות לי מלח על הפצעים..... נ.ב: לי הסופלה של אתמול כן הצליחו !!!!!

מה את רוצה? מייייייפגרת...

...2 ק"ג?... אז אל תשתי, תעשי הרבה PP ו KK... זה מינוס: 1000 גר'.. תעשי אימון גופני... זה מינוס: 800 גר' ... אז היכן עוד 200 גר'?... אצלך בראש...תפסיקי לחשוב "מחשבות מגונות", תעשי "מעשים מגונים"... ואז יש סיכוי שתהי אפילו מעל 2000 גר'...

אופססססססס, אז אני רואה ש......

בדיוק אתמול דנתם על הנושא - ג'ול? מקריות?

Night Light

New member
לכי תזדייני בכ"ז

כי שעה של סקס שורפת 100 קלוריות (עדיף עם אורגזמות אמיתיות)

../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...

giulietta

New member
והתגובה שלי:

(זה היה בוקס) וגם
(לאטמה) ושאני לא אשכח את ה
(כאפה) ולסיום סיומת
(פליק מהסרטים). ועוד משו. את חוצפנית. חוצפנית ומעליבנית. ואני לא מדברת איתך יותר
(שני קילו עאלק. מכירה קבוצת תמיכה ל 20 קילו?
).

Night Light

New member
יקירתי, אל תתעצבי

אני מוכנה להיות קבוצת התמיכה שלך, בתנאי שלא תנטשי אותי אחרי ה-20 שלך ותחכי איתי את העוד 10 שישארו לי אחריך...

ג'ול, כל מי שעוברת.......

להולנד ישר הופכת לפרה הולנדית????? כי לפי מה שזכור לי גם לך אין יותר מ 2 ק"ג מיותרים (וגם אני מרגישה את השניים שלי כמו 20 אז קחי לך בחזרה את הבוקס והלאטמה והכאפה....את הפליק אני שומרת לעצמי, אפשר?....חחחחחחחח) יאללה, שבוע דיאטתי שיהיה לנו מואהההההה

למעלה