מתוצרי העת האחרונה...

ליביתי

New member
מתוצרי העת האחרונה...

או במילים אחרות - למה אני ערה בשעות מאוחרות שכאלו... אז העוגה שהכנתי לשדוניהו לבית הספר ליומולדת

ליביתי

New member
וממש טרי מהיום

דוגמא לקראת הפעלה בנושא האביב, מסגרת לתמונה
כי אנחנו אוטוטו 'בית מארח'.... נראה לי שמצאתי תחביב חדש...

catנוע

New member
מקסים!

זה ממקלות רופא כאלה? איזה רעיון מדליק! אז את מצטרפת לאמהות היוצרות של הפורום ?

אורקה39

New member
שאלתי ולא ידעתי שמיד אקבל תשובה../images/Emo6.gif

מה קורה פה
אני מלאת התפעלות
מקסים

Zivi38

New member
פשששששש מרשים ביותר

סחטיין על הכישרון וההשקעה

catנוע

New member
אני מדמיינת אותה עם הקפה

שאני עכשיו שותה
העוגה נראית ממש טעימה (גם חבצלת מוסרת שהיא אוהבת עוגות כאלה. היית צריכה לשמוע אותה מתפעלת
) אני בטוחה שהיה שווה להשאר ערה כל כך מאוחר בשבילה. כל הכבוד! (בתור אחת שמחרבת גם עוגות של פילסברי אני מעריצה את כל מי שמצליחה לאפות). אני בטוחה ששדוניהו יתלהב כראוי.

נוRית

New member
יפה לך!!!

רואים שאת אמא לבן ולא לבת - אצלי אין מצב להכין את העוגה שלא איתה. בשנתיים האחרונות (יומולדת 3 ויומולדת 4) היא בוחרת את הצורה של העוגה, והיא גם עוזרת לי להכין, לקשט ולצפות... אני מאמינה שהשנה גם הקטנה תרצה לעזור לי להכין את העוגה שלה (תהיה בת 3)... אבל, צ'מעי, ליביתי, אני פשוט גאה בך ביצירתיות וביצירות... הרעיון של המסגרת לתמונה מקסים! (וגם התוצאה, כמובן)

אורora

New member
../images/Emo13.gif

פעמיים גרמת לי לחייך: 1. כי ראיתי הודעה שלך עם תמונות מצורפות...ולשניה ציפיתי לתמונות של הילדים. באמת מה עבר לי בראש..... 2. ניזכרתי כמובן ( איך לא) בפו הקוף הידוע. כל הכבוד על היצירתיות. אנחנו בית מארח ביוני אז אני אגנוב רעיונות.

dafnapo

New member
ישששששש! תגלית חדשה בשמי היצירה ../images/Emo9.gif

יקירתי, התוצאות נראות מרשימות הרבה יותר מהתכנונים שלפני הביצוע. עוגת ה-7 נהדרת (ורומזת לך שגם 4 זה מספר קל באפיה
) והמסגרת יצאה ממש מקסימה. נראה לי שבעקבות הכובעים של פורים והבית המארח עוד נראה את הבנים שלך יושבים לעשות יצירות מורכבות ומתוחכמות. שאפו!

אמאנחל

Member
מנהל
כל כך יפה !! ../images/Emo13.gif

במיוחד התרשמתי מהצבעוניות של המסגרת. תבלו בנעימים.

יולי 7

New member
תוצרים יפים ושווים

יופי של עוגה - כבר הרצתי לי בראש את המספרים שאפשר לעשות את זה... וסחתיין על היצירתיות. משמח אותי לדעת שגם עם בנים אפשר לעשות דברים כאלה. יצא יפה ואביבי. תודי שזה מהנה...

dafnapo

New member
לכשתיזכרי - אני אשמח לדעת איפה מצאת

יכול להיות שבחנות למוצרי אפיה ובישול? בפעם האחרונה שעשיתי עוגה כזו היא היתה בספרה -2. לשמחתי עברתי את 3, אבל 8 עוד לפני

אורora

New member
גם 6 זה לא פשוט...

ממני ביקשו בפעם האחרונה עוגת 3 קומות....בלי צורות. ניראה מה תהיה הדרישה השנה

dafnapo

New member
ספרי לי על זה...

הגדולה רוצה לגן ביום ראשון עוגת קומותיים עם קצפת. ליום ההולדת המשפחתי עוגת קומותיים עם עיטורי מרשמלו וסוכריות ולחגיגה השלישית, עדיין היא לא החליטה

למעלה