מתופפים עזרו לי בבקשה!!

jason newsted

New member
מתופפים עזרו לי בבקשה!!

אוקיי אז ככה: בגלל שאמא שלי לא מרשה לי שאני יכניס מערכת תופים רגילה לבית אז חשבתי על הרעיון של מערכת אלקטרונית. מישהו יכול להסביר לי מה זה אומר? איך זה נראה? איך משתמשים בזה? יש לזה דאבל באס? אולי יש לכם תמונה?

Maxro

New member
למה שלא תשתמש בפדים? לא שאני

מבין בזה אבל ראיתי שדיברו פה על זה פעם

Maxro

New member
אני לא מבין בכלל אבל אני מקווה שזה

ישתנה בעתיד...בכל מקרה הבנתי שזה בד או משהו שאתה שם על התופים ככה שהם לא עושים רעש... זה לאימון בעיקר... ושוב...רק נראה לי, אני לא בטוח

TalKz

New member
כן! לי יש. ערכה עולה 450

כולל לכל המצילות והתופים זה אוטם ממש את הרעש, אבל אם אתה שואל אותי -בשביל להנות מהתופים זה רעש, בשביל להתאמן על תרגילי קורדינציה, ויסודות וכאלה... אפשר גם פדים. מניסיון - זה לא כיף וכבר עדיף לך לעשות חדר אקוסטי ב7000 שח כי מערכת אלקטרונית עולה 1000 שח או משהו כזה.

Maxro

New member
עדיף לו לעשות חדר אקוסטי ב 7000???

ש"ח אתה משווה את זה ל 450 ש"ח של פדים מאיפה הוא יביא עכשיו 7000 ש"ח לא שאני מכיר אותו או משהו אבל...7 אלף? לא נראה לי. אם כבר אז אלקטרונית...

NiGa

New member
כן, ולדעתי זה מצויין

בלי פדים הייתי נשאר תקוע חודשיים בלי לתופף בהתחלה זה באסה אבל אתה מתרגל וזה נהיה כיף! אתה מתאמן על קטעים, תרגילים, מה שאתה רוצה

Morbid Angel

New member
חדר אקוסטי ופדים: התשובות

אז ככה: קודם כל, חדר אקוסטי לא עולה 7,000 ש"ח. חדר אקוסטי אמיתי ומקצועי שחוסם לגמרי את הסאונד (כמו באולפן הקלטות) עולה בסביבות ה-20,000 ש"ח (ואני לא מגזים). הפיכת החדר לאקוסטי זה דבר מסובך. צריך להדביק שכבות של חול ים (?) על הקיר, לצפות בחומר לבן מיוחד (כמו שלג מוזר כזה), ועוד ועוד ועוד... 7,000 ש"ח זה בטוח לא. בקשר לפדים: פדים זה עיגול עבה שעשוי מגומי מיוחד. מניחים את העיגול על התוף (כמו שיש גדלים שונים לתופים, יש גדלים שונים לפדים), והוא חוסם את הסאונד כמעט לחלוטין. הבעיה העיקרית: הפיל (FEEL). אין לפדים מהגומי האלה תחושה של תוף אמיתי, אפילו לא משהו קרוב, ואתה מקבל תחושה כאילו את מנגן על גומי, ולא על תופים. אז מה עושים? התשובה: מאפל הדס (MUFFLE HEADS) של חברה בשם פרל (PEARL). המאפל הדס הם עורות מניילון ייחודי שלא משמיעים סאונד ( טוב נו, חוסמים 99% מהסאונד. אתה בכל זאת נותן מכה על משהו...
) ככה גם הסאונד חלש, וגם אתה מרגיש שאתה מנגן על מערכת, ולא על גומי. את המאפל הדס ניתן להשיג בחלילית, וזה עולה משהו כמו 250 ש"ח לעורות לכל המערכת. זה כדאי!!
בקשר למצילות: למצילות תאלץ לקנות פדים מגומי, בגלל שאין להן פתרון משתיק אחר. * אם בכל זאת אתה קצר בכסף הפתרון הבא יכול לעזור - זרוק על כל מצילה מגבת, וחבר את המגבת למצילה עם 2 או 3 אטבי כביסה - הרבה יותר זול, אבל פחות טוב אם אתה מנגן חזק, ואז המגבות ממהרות ליפול...
. מקווה שעזרתי. גל.

NiGa

New member
בקשר למצילות...

אני הלכתי למקום שמתקן פאנצ´רים וכאלה... לקחתי לא פנימיות הרוסות חתכתי אותן, עשיתי להן חור באמצע והלבשתי על המצילות השוואה בין מגבות לזה: המגבות זה כמו לנגן כמעט בלי כלום... הגומי חוסם ביותר, אם תשים אותו נכון על המצילה... זהו יאללה ביי!

danezeq

Member
במקום לשים מגבות על המצילות

ובמקום לשלם על פאדים למצילות - אפשר לשים ציפיות של כריות -זה מה שאני עושה אף פעם זה לא נופל וזה אוטם טוב את הרעש!

PorTnoY

New member
בעקרון אי אפשר לשים על הבאס

אבל שמים על הפדל כזה ספוג שגם מנמיך

NiGa

New member
טעות!!

יש לבאס פד מיוחד מצויין לדעתי לכו למרום...

PorTnoY

New member
אה כן ? לא ידעתי... איך שמים אותו ?

הוא לא נופל או משהו ??

NiGa

New member
לא.....

זה פד שהוא קופסא מגומי שבתוכה יש איזה משהו צמר לא יודע ויש לו 3 זרועות מגומי שנתפסות על הקאנטים של הבאס

Mother Man

New member
מה שיש בתוכו זה סתם ספוג!

אני אצלם ואעלה אבל לא עכשיו! אני הולך לשחק grand theft auto 3

למעלה