מתוסכלת

alongrin100

Well-known member
בת 30 נשואה + 1
נשואה באושר? לא יודעת. מילה גדולה
אבל אוהבת את בעלי מאוד
אוהבת את המשפחה שלי
לא רוצה לסכן כלום!
אבל לעזאזל אני מחפשת ריגוש…
איך מוציאים את זה מהסיסטם????
זהו שאת לא יכולה להוציא את זה מהסיסטם.
ברגע שנדבקת בחיידק, כבר לא ניתן להרפא ממנו לעולמים.
עכשיו זה רק עניין של העיתוי הנכון והגבר הנכון, והנה את עמוק בתוך העניינים.

זה לא יקח הרבה זמן..
תיבת המסרים שלך כבר מפוצצת ובטח תפתחי גם פרופיל בטינדר..שבועיים, חודש גג ואת מסודרת.
אחרי אותו מאהב ראשון שישבור לך את הלב, יבוא אחר, ואחריו עוד רבים..

צדק מי שהמליץ לך לשקול להתגרש ולצאת לחופשי.
כי אי אפשר לעסוק בתחביב הזה לאורך זמן מבלי להתפס בסופו של דבר. וכשנתפסים, ברוב המקרים מתגרשים.
זה מה שקרה פה לרוב תושבי הפורום שלא נמצאים פה. אנחנו המיעוט שהצליח לשרוד את זה בנס איכשהו.

לילוש_3

Well-known member
צעירה מידי
קחי יעוץ
יש לך הרבה מה להפסיד
אל תיכנסי לזה
מסכימה. אם את אוהבת את בעלך אולי תחשבי על רעיונות לשפר את הסקס ביניכם ולהכניס ריגושים אחרים? אם זה ממש בוער בך, כנראה זה יקרה בסופו של דבר...

לילוש_3

Well-known member
צודקת. מקווה שלא ואני אמצא דרך להדחיק את הרצונות האלה
להדחיק זה אומר שהרצון עדיין קיים מוחבא איפשהו. זה גם נפיץ. הכי טוב יהיה ממש לשנות את אופן החשיבה ואת האופן בו את רואה את בעלך. אולי שווה להשקיע בסקסולוג? ייעוץ מקצועי אחר?
את ניהנת כרגע לשכב עם בעלך ורק מחפשת ריגוש חדש או שממש משתעממת במיטה?

Elm91

New member
להדחיק זה אומר שהרצון עדיין קיים מוחבא איפשהו. זה גם נפיץ. הכי טוב יהיה ממש לשנות את אופן החשיבה ואת האופן בו את רואה את בעלך. אולי שווה להשקיע בסקסולוג? ייעוץ מקצועי אחר?
את ניהנת כרגע לשכב עם בעלך ורק מחפשת ריגוש חדש או שממש משתעממת במיטה?
היינו בייעוץ זוגי שנה שעברה שלא תרם הרבה
משתעממת? לא יודעת אבל לא נמשכת כמו פעם.

לילוש_3

Well-known member
טוב, לפי כל מה שרשמת, כנראה שזה יקרה בסוף.
גיל 30 אומנם צעיר להתחיל לבגוד אבל גם צעיר מכדי לוותר על סקס עם אש ותשוקה. שנים רבות לפנייך ליהנות מסקס, חבל.
תבשלי את הדברים על אש קטנה, צעד צעד עד שתהיי בטוחה מה את רוצה ואם תלכי על זה, תתייעצי איתנו כאן איך להיזהר...

שי12346

Well-known member
גיל 30 אומנם צעיר להתחיל לבגוד אבל גם צעיר מכדי לוותר על סקס עם אש ותשוקה. שנים רבות לפנייך ליהנות מסקס, חבל.
תבשלי את הדברים על אש קטנה, צעד צעד עד שתהיי בטוחה מה את רוצה ואם תלכי על זה, תתייעצי איתנו כאן איך להיזהר...
בגילך
עדיף לנסות פרק ב
לא לחיות את החיים האלה
זה עדיף לך ועדיף לילד
זאת דעתי

דקל נור*

Well-known member
בגילך
עדיף לנסות פרק ב
לא לחיות את החיים האלה
זה עדיף לך ועדיף לילד
זאת דעתי
למה שתרוץ להתגרש? שתבדוק קודם את המים עם קצה הבוהן, ואחכ עד המתניים ואז תקפוץ ראש ואחרי שתראה מה מצפה לה בשוק, תחליט החלטה מושכלת על נישואיה לאן?

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לכן צריך להתחתן מאוחר. בגיל 30 עוד הייתי מרוגשת מזה שבעלי הסכים להתחתן אתי.
דברי עם בעלך. אולי הוא בעד נישואים מאפשרים ואז זה
Win win
לפעמים נראה לי
יווו, ילדה, איזה בובית....
ככצעירה וכבר מחפשת.... סחטיש,
אי אפשר להוציא מהסיסטם, זהו, נידבקת, זיון טוב ירגיע אותך, כנראה, לכמה ימים.
בהצלחה.
תגיד לי שאתה ציני כתמיד
בגילך
עדיף לנסות פרק ב
לא לחיות את החיים האלה
זה עדיף לך ועדיף לילד
זאת דעתי
אבל למה?..
מה ממה שהיא כתבה גרם לך לכתוב לה לנסות פרק ב'?

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הקטע הוא לא ההחלטה "ללכת לייעוץ" אלא למצוא את היועץ שבאמת מסוגל לתרום.
וגם הקטע של ה"פעילות" לא אמור להתחיל בפעילות עצמה, אלה ביצירת קשר שיצדיק את ההמשך.
אז... כאן מדובר כבר בתהליך ולא ב'הופה לביצוע'. לדעתי, זה אמור לארוך "קצת יותר" משבועיים. אבל כל אלה לשיקולך.

Elm91

New member
תבשלי את הדברים על אש קטנה, צעד צעד עד שתהיי בטוחה מה את רוצה ואם תלכי על זה, תתייעצי איתנו כאן איך
בגילך
עדיף לנסות פרק ב
לא לחיות את החיים האלה
זה עדיף לך ועדיף לילד
זאת דעתי

להתגרש? קשוח רק לחשוב על זה

שי12346

Well-known member
אם את לא מרוצה מזוגיות
וטיפול זוגי לא עזר
עדיף לסיים יפה את הזוגיות
ולו בשביל לנהל ברוח טובה את הטיפול ביילד.
ככה כגרושה תוכלי לבדוק באופן חופשי את השוק
ואם תמצאי בן זוג שיתאים לך תתחילי פרק חדש
והקשר הקודם יהיה בטוב עבור הילד.
את עוד צעירה ואני מניח שהילד קטן וקשר טוב עם הגרוש חיוני לגידול שלו. לא כדאי לסכן הכל בשביל הרפתקה מחוץ לנישואין

Gu987

Well-known member
אם את לא מרוצה מזוגיות
וטיפול זוגי לא עזר
את עוד צעירה ואני מניח שהילד קטן וקשר טוב עם הגרוש חיוני לגידול שלו. לא כדאי לסכן הכל בשביל הרפתקה מחוץ לנישואין
שי, נו באמת?
לפרק זוגיות טובה בגלל חרמנות???
נפלת על הראש?

in bal1

Well-known member
אם את לא מרוצה מזוגיות
וטיפול זוגי לא עזר
היא לא אמרה שרע לה בנשואין.לפי מה שהבנתי די טוב לה.היא רק מחפשת ריגוש.להיות גרושה עם ילד לא פשוט בכלל למצוא זוגיות חדשה.הרבה גברים רואים את זה בתור תיק כבד מאד.מעבר לזה גם אם תמצא בן זוג הוא יצטרך להסתדר עם הילד.דבר שלעצמו לא פשוט כלל וכלל.

Yakir4179

Well-known member
היא לא אמרה שרע לה בנשואין.לפי מה שהבנתי די טוב לה.היא רק מחפשת ריגוש.להיות גרושה עם ילד לא פשוט בכלל למצוא זוגיות חדשה.הרבה גברים רואים את זה בתור תיק כבד מאד.מעבר לזה גם אם תמצא בן זוג הוא יצטרך להסתדר עם הילד.דבר שלעצמו לא פשוט כלל וכלל.​
היי מה נשמע?😊😘
זה תיק לא קל בגלל הגירושים והגרוש ברקע בשונה מאלמנה,לגברים יש נטייה לחשוב ישר היא התגרשה סימן שבגדה כנראה ונתפסה, בגידול ילדים אני אסמוך יותר על הגרושה מאשר רווקה,מכיר לא מעט רווקים שלא בנויים לנישואין ונאמנות ל1 שלקחו גרושות פלוס,סטטוס נשואה זה שדרוג חברתי גם אצל הנשים,להתגרש סתם זה מיותר,אם היא צריכה ריגושים שתעסיק את עצמה בתחביבים,הרי 90 אחוז מהכרויות שלה כשהיא תהיה גרושה וגם נשואה הם למטרת הסקס המהיר,לכן אך אומרים לא כל מה שנוצץ בחוץ הוא זהב,ושאישה גרושה פלוס היא גם לפעמים נטל על המשפחה,ומה אני צריך גרוש מיוסר ברקע בתור בן זוג ושהילדים יזמרו לו מה שקורה בבית​

למעלה