מתגרה בגורל ומספרת

נעמשהיא

New member
מתגרה בגורל ומספרת

כמה שהפורום חשוב עבורי כי כבר מחכים לי למטה ובייי חייבת להכנס והנה אני עכשיו כותבת עוד הודעה... אוהבת אתכן בנות יפות שלי. הלה לה עוד הוכחה שנכנסתן לי עמוק ללב.... והנה גם דיון קל, עד כמה הפורום משפיע לכן על החיים? עד כמה הוא משמעותי...? נכנסות כל יום/כל שעה / בכל רגע פנוי? או שפשוט זורמות עם האפשרות? עד כמה המילים בפורום השפיעו לכן על דרך ההחלמה? עד כמה הפורם עזר/לא עזר... ולכולן, החלמה ובריאות שלמה. מחזיקה אצבעות בלי סוף מחלה מיותרת... אין מילים. שיהיה רק טוב

נעמשהיא

New member
וגם

מבטיחה תשובה בעצמי ברגע שאחזור אל דאגה פשוט התקשרו כבר פעמיים... (אני פופולרית!!!)
המון

אחלה דיון האמת

אז ככה: אני נכנסת לפורום בכל רגע שיוצא לי, אין זמנים קבועים מתי שיש לי זמן פנוי אני נכנסת. לכל מה שאומרים כאן אם זה מכוון אלי ואם לאחרות אני מתייחסת ברצינות, לומדת, מפנימה, מסיבה אחת פשוטה אני חושבת שמי שהכי יכול לייעץ אלו אנשים עם ניסיון ולכן לדעתי הבנות שכן יכולות לתת את העיצות הכי טובות. לא תמיד קל ליישם ובטח שלא ביידי, אבל אני שוקלת ולוקחת לתשומת ליבי כל עצה שניתנת כאן לאחת מהבנות. אתן מקסימות ואני אוהבת אתכן מאוד, תמשיכו להלחם בסוף ננצח

דיון קל... [פחחחח]

לקרוא לדיון ככה זה לא סוג של טריגר?
ובכן... עד כמה הפורום משפיע לכן על החיים? עד כמה הוא משמעותי...?
אני חושבת שעם הזמן חל שינוי מבחינתי. בהתחלה הפורום היה ממש חלק עצום מהעולם שלי ובעיקר האנשים בו. הייתי מבלה פה שעות רבות והוא היה ממש התמכרות לשמה. היום, המצב הוא קצת שונה מבחינת הזמנים על אף שהמקום עדיין מאוד מאוד משמעותי עבורי. אני חושבת שהאפשרות לדבר באופן גלוי ואמיתי על הפרעות אכילה זה הדבר הכי משמעותי תרם לי הפורום. נכנסות כל יום/כל שעה / בכל רגע פנוי? או שפשוט זורמות עם האפשרות?
תלוי כמה זמן יש לי ולצערי אין לי מספיק זמן ואפשר לראות את זה בחודשים האחרונים אפילו שזה לטובה. [זו ההזדמנות להתנצל?..] עד כמה המילים בפורום השפיעו לכן על דרך ההחלמה?
לא יודעת אם המילים אבל המקום עצמו פתח לי את הדלת להיכרות עם אנשים שפתחו לי דלתות רבות להחלמה וליוו אותי ליווי צמוד ונאמן לאורך כל הדרך ובכל ההחלטות שלי. עד כמה הפורם עזר/לא עזר...
אני חושבת שהפורום מאוד עוזר למי שרוצה להיעזר. אני יכולה להגיד שלאורך השנים שאני פה נעשית פה עבודה מדהימה על פני הפורום וגם מאחורי הקלעים ואני מכירה הרבה בנות שפנו לטיפול בעיקבות דברים שנאמרו להם כאן ועל זה אני שמחה ובזכות זה המקום הזה כלכך חשוב. באמת. אני מאמינה שנעשית כאן עבודת קודש ממש על ידי כל מי שנמצאת כאן. ושוב, מי שרוצה להיעזר, זה מקום מעולה בשבילה. מי שלא... תמצא גם כאן את הטריגרים.. לצערי.

limf

New member
גם על זה דברתי עם חבר שלי בבוקר...

הוא שאל אותי למה בעצם אני כותבת בפורום, אם זה סוג של פריקה ועניתי לו שכן אבל ממש לא רק כי בשביל "לפרוק" אפשר גם לכתוב יומן (בכוונה לא כתבתי בלוג כי גם לבלוג מגיבים). אז ככה:
כמה אני נכנסת לפורום? הרבה! כבר מוסכם פה על כולם שכל מה שאני עושה בחיים זה לרכל ולהיות בפורום...
ותשובה רצינית יותר: בד"כ בשעות העבודה (נא לא לדווח לממונים עליי...) בהפוגות שבין דברים דחופים ומשימות שאני צריכה לבצע בעבודה. בבית, בערב כמעט ולא.
עד כמה הפורום משפיע לי על החיים? המממ... מתלבטת בניסוח כיוון שאני לא רוצה לפגוע. הפורום מאוד משמעותי וחשוב לי ותופס מקום חשוב בחיים שלי, אבל "משפיע לי על החיים" במובן של חיי אינם אותם חיים לפני ואחרי שנכנסתי לפורום - זה קצת מוגזם לומר. שוב, בלי כוונה לפגוע או להקטין את החשיבות של הפורום עבורי. זה פשוט כמו שכתבתי בהודעה אחרת "אני כבר בנויה". אני מרגישה (סליחה אם זה נשמע שחצני) בשלב הנוכחי בחיים שלי כבר די בנויה/ אפויה/ מגובשת, כך שכל אדם או מסגרת שאני נמצאת בה בהחלט משפיעים עליי ועל חיי וגם בהחלט כן משנים דברים בי (אם זה תפיסות ואם זה מעשים), אבל מהפך שלם - זה לא.
מבחינת ההחלמה... האמת היא ש(כבר כתבתי את זה בעבר) אני חושבת שבשלב הנוכחי בחיי הבעיה שלי היא הרבה יותר OCD מאשר הפרעות אכילה. אז למה אני פה ולא שם (בפורום OCD) אתם שואלים? כי בפורום OCD (סליחה על העברת הביקורת, אבל ככה אני מתרשמת) כל אחד כותב מונולוג וההתייחסות אחד לשני היא מינימלית. וכאן אני סוגרת מעגל וחוזרת לשיחה עם חבר שלי מהבוקר. אני מרגישה שכאן זה הרבה הרבה מעבר ל"פריקה". האינטראקציה כאן היא אחרת לגמרי. בעיני פורום תמיכה צריך להיות מעבר לכך שאדם אחד כותב: "יש לי בעיה כזו וכזו" ובן אדם שני כותב לו: "לא נורא, תהיה חזק
" - מה שקורה לרב בפורום OCD. פורום תמיכה הוא בעיני גם יותר ממתן עיצות מעשיות קונקרטיות. וזה מה שיש כאן. מעבר לתכנים שיש בפורום אני גם מאוד אוהבת את צורת הכתיבה כאן ששונה משאר הפורומים (שוב, סליחה על הביקורת על פורומים אחרים. זה לא שיפוט ערכי. פשוט אני מתחברת לדברים מסוימים יותר ולדברים מסויימים פחות).

למעלה