מתגעגעת לעומס ברכבת התחתית

• פותח הנושא Moud
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.
קצת לא ברור לי

נמאס לי! במדינה הזו אין לי מושג אם אגיע לעבודה בזמן וגם לארגן המתנה לאוטובוס של שעה מראש לא מספיקה לי! לא פעם אני מחכה יותר משעה לאוטבוס שלא מגיע או לא עוצר!! לפחות עם הטיוב (הרכבת התחתית בלונדון) ואפילו האוטובוסים הלונדונים הצלחתי להגיע כמו גדולה בזמן לעבודה!!! למה אני צריכה להרגיש כמו במדינת עולם שלישית? למה אני צריכה לפנות 5 שעות ביום רק כדי להתמודד עם הנסיעות?! ולמה כשמתלוננים הם שמים #@% על התלונה וממשיכים כהרגלם?
קצת לא ברור לי
אם היית מדברת על נסיעה מזדמנת, הייתי מבין. אבל על נסיעה קבועה לעבודה? האוטבוס , אחרי שאת לומדת במשך יומיים שלושה איזה הכי מתאים לך, בא כל יום באותה שעה (אולי פלוס מינוס 10 דקות בגלל ארועים בלתי צפויים) אז איך זה שאת מחכה בבוקר שעה לעבודה?

Moud

New member
הבעיה מורכבת

קצת לא ברור לי
אם היית מדברת על נסיעה מזדמנת, הייתי מבין. אבל על נסיעה קבועה לעבודה? האוטבוס , אחרי שאת לומדת במשך יומיים שלושה איזה הכי מתאים לך, בא כל יום באותה שעה (אולי פלוס מינוס 10 דקות בגלל ארועים בלתי צפויים) אז איך זה שאת מחכה בבוקר שעה לעבודה?
הבעיה מורכבת
יש 3 חברות שונות שכביכול מגיעות למקום חפצי- שניים בתחנה מרכזית ואחת- אגד- על כביש ראשי המרוחק מהתחנה. אז אני נאלצת לוותר על אופציות ולנסות מזלי בהתאם לשעת היום. (וכנראה שאין לי מזל...)

אוהד11

New member
אז אם יש לכאורה שלוש חברות שמביאות אותך למחוז

הבעיה מורכבת
יש 3 חברות שונות שכביכול מגיעות למקום חפצי- שניים בתחנה מרכזית ואחת- אגד- על כביש ראשי המרוחק מהתחנה. אז אני נאלצת לוותר על אופציות ולנסות מזלי בהתאם לשעת היום. (וכנראה שאין לי מזל...)
חפצך, או לפחות שתיים, בחרי את הדרך הטובה ביותר להגיע, לימדי את הלו"ז ואת זמני ההגעה המשוערים במקום שאת עולה וכך לא תצטרכי לשרוף שעות בכל יום.

FDA

New member
למה לא תעברי פשוט ללונדון?

חפצך, או לפחות שתיים, בחרי את הדרך הטובה ביותר להגיע, לימדי את הלו"ז ואת זמני ההגעה המשוערים במקום שאת עולה וכך לא תצטרכי לשרוף שעות בכל יום.
ותשאירי אותנו אם הבעיות האלה?

Moud

New member
אם הייתה קורא את שאר ההודעות...

ותשאירי אותנו אם הבעיות האלה?
הייתה רואה שזה בתיכנון, רק לאחר שאסיים את התואר... אז יופי נחמה על העקיצה! גאים בך!!

קובי לו

New member
הייתַ (ללא האות הא בסוף)

הייתה רואה שזה בתיכנון, רק לאחר שאסיים את התואר... אז יופי נחמה על העקיצה! גאים בך!!
הייתַ (ללא האות הא בסוף)
בכל הפעלים בעברית, ללא יוצא מן הכלל, בעבר בגוף שני יחיד זכר (אתה) הסיומת של ההטייה היא עם ת' ובלי ה'. התו מנוקדת בתנועת אה (A) (קמץ או פתח, לא זוכר כרגע). עשית, קנית, ירית, פגעת, קללת, למדת, רצית, היית, בנית ותקנת את טעויותיך.

Moud

New member
סבבה, צודק...

הייתַ (ללא האות הא בסוף)
בכל הפעלים בעברית, ללא יוצא מן הכלל, בעבר בגוף שני יחיד זכר (אתה) הסיומת של ההטייה היא עם ת' ובלי ה'. התו מנוקדת בתנועת אה (A) (קמץ או פתח, לא זוכר כרגע). עשית, קנית, ירית, פגעת, קללת, למדת, רצית, היית, בנית ותקנת את טעויותיך.
סבבה, צודק...
אני לא מתיימרת להיות מומחית בשפה העברית אז אני מתנצלת אם לא הבהרתי את זה מראש בתחילת כל הודעה (כמו שנראה לי שהיית [רואה? אני לומדת! P-: ] רוצה...) אז אני מבקשת אם כך שתסביר לי אתה במה אתה מומחה ו\או לא מומחה. ודרך אגב, מה אתה עושה לדיסלקטים? מסכנים... נתקלים בך ואחר כך נאלצים לשבת על כל הודעה 3 שעות (ואכן, יש לי חברה מאוד חכמה ובעלת דעה שמפחדת לרשום בפורומים בגלל נחמדים כמוך שמרגישים שנפגעו כל כך שהם צריכים לתקן כל מילה בהודעה שלמה, נפרדת וארוכה למדי)

ScorpioID

New member
אולי תתני לנו נקודה א' לנקודה ב' ונוכל למצוא

נמאס לי! במדינה הזו אין לי מושג אם אגיע לעבודה בזמן וגם לארגן המתנה לאוטובוס של שעה מראש לא מספיקה לי! לא פעם אני מחכה יותר משעה לאוטבוס שלא מגיע או לא עוצר!! לפחות עם הטיוב (הרכבת התחתית בלונדון) ואפילו האוטובוסים הלונדונים הצלחתי להגיע כמו גדולה בזמן לעבודה!!! למה אני צריכה להרגיש כמו במדינת עולם שלישית? למה אני צריכה לפנות 5 שעות ביום רק כדי להתמודד עם הנסיעות?! ולמה כשמתלוננים הם שמים #@% על התלונה וממשיכים כהרגלם?
אולי תתני לנו נקודה א' לנקודה ב' ונוכל למצוא
אולי אופציות אחרות.

Moud

New member
וכי למה טרול????

אוּקצור, טרול ממין נקבה...
וכי למה טרול????
למי אני מציקה בדיוק???????????????? אני סך הכול מביעה תיסכול באותו נושא של הפורום הרלוונטי. אז אני מבקשת התנצלות או שאני אתחיל באמת לעשות מחקר מעשי בתחום הטרוליות....

ScorpioID

New member
אין צורך להתנצל

וכי למה טרול????
למי אני מציקה בדיוק???????????????? אני סך הכול מביעה תיסכול באותו נושא של הפורום הרלוונטי. אז אני מבקשת התנצלות או שאני אתחיל באמת לעשות מחקר מעשי בתחום הטרוליות....
אין צורך להתנצל
באים פה מיטב המומחים בתח"צ כדי לשמוע לבעייתך ואת מתלוננת ולא מקבלת עזרה. זה כמו שתלכי לרופא ותגידי לו שכואב לך בבטן, הוא ישאל אותך איפה בדיוק ותגידי לו "עזוב, שכח מזה".

Moud

New member
../images/Emo24.gif

אין צורך להתנצל
באים פה מיטב המומחים בתח"צ כדי לשמוע לבעייתך ואת מתלוננת ולא מקבלת עזרה. זה כמו שתלכי לרופא ותגידי לו שכואב לך בבטן, הוא ישאל אותך איפה בדיוק ותגידי לו "עזוב, שכח מזה".

אני נורא מתנצלת, זו לא הייתה הכוונה שלי בכלל- אני בשום פנים ואופן לא מזלזלת בהצעה שלך והצעות דומות לעזור לי... אני מאוד מעריכה שיש כאן מומחים (למרות שזה לא ממש היה ידוע לי) אבל אם תציץ מבט בתשובה שלי מתחת לקובי לו- אולי תבין למה לא קיבלתי את הצעתך האדיבה ועזרת המומחים....

ScorpioID

New member
שוב, אין צורך להתנצל.

אני נורא מתנצלת, זו לא הייתה הכוונה שלי בכלל- אני בשום פנים ואופן לא מזלזלת בהצעה שלך והצעות דומות לעזור לי... אני מאוד מעריכה שיש כאן מומחים (למרות שזה לא ממש היה ידוע לי) אבל אם תציץ מבט בתשובה שלי מתחת לקובי לו- אולי תבין למה לא קיבלתי את הצעתך האדיבה ועזרת המומחים....
שוב, אין צורך להתנצל.
קראתי כמה פעמים ולא הבנתי. תסכולים זה אחלה, באמת. ויכול להיות שאת צריכה להגיע מאיזור תחנה מרכזית לרכבת ארלוזורוב ולוקחת קו 5 ולא מבינה למה לוקח לו כ"כ הרבה זמן, וזו הנקודה. אולי תיתכן האופציה שיש חלופות טובות ממה שיש לך כיום. אם יותר נוח לך, את מוזמנת לגשת אליי בפרטי.

קובי לו

New member
כי, את לא מוכנה להגיד על איזה אזור מדובר

וכי למה טרול????
כי, את לא מוכנה להגיד על איזה אזור מדובר
שנית, לא הסכמת להגיד לנו מאיפה לאן, ולוּ בקווים מאוד כלליים, את צריכה על מנת שנוכל לעזור לך. איננו יודעים את שמך הפרטי ולא את שם משפחתך וגם לא מה תעודת הזהות שלך. לכן, אינני מבין על מה ולמה את לא מוכנה להגיד מאיזה אזור (לא רחוב מדוייק ומספר בית אלא שם של שכונה או ישוב) את יוצאת ובאיזה אזור העבודה שלך. כפי ששמת לב, כך אני מקווה, מדי יום עשרות אנשים שואלים שאלות הכוונה ומקבלים תשובות מעולות. לא טובות כי אם מעולות. מה שאני רוצה לאמר זה ששום דבר בפרטיות שלך לא יפגם. הרי נמשיך לא לדעת מה שמך הפרטי ושם המשפחה וגם נמשיך לא לדעת מה מס' ת"ז השלך ומה הכתובת המדוייקת. אז ממה, למען השם, החשש שלך? אז גם הקטע של לספר לנו שאת 5 שעות (לא פחות!) בדרכים יום יום, גם קיטורים כלליים, גם לא להסכים להגיד מאיפה לאן, כל אלו מביאים אותי לחשוב שאת או טרולית או סתם "צידרעייטערית" שמשועממת ומחפשת קצת אקשן פה בפורום. מי שכותבת שלוקח לה 5 שעות מדי יום וכשאומרים לה "תגידי מאיפה לאן ונוכל לעזור לך" ובתשובה את כותבת "תודה, אבל אסתדר לבד" כשהיא בעצם מקטרת על כך שהיא לא מסתדרת, איך בדיוק תגדירי זאת???

מצב
הנושא נעול.
למעלה