מתגעגעת לניו יורק

Star_Dust

New member
מתגעגעת לניו יורק

זה עדיין מוזר לי מאוד אבל כמעט ארבעה חודשים אחרי שמסך עשן כיסה לעולמים את כל מה שהיה חשוב לי... וכמעט שלושה חודשים אחרי שעזבתי את מאנהטן בטוחה שלעולם לא אחזור... אני מוצאת עצמי מתגעגעת כל כך לניו יורק. ואולי לא כל כך מוזר... העיר הזו הייתה עבורי בית במשך חמש שנים. ויש לי הרבה זכרונות ממנה... של רגעים של צחוק, ושמחה, ואהבה. אז רציתי לשאול אם יש פה אנשים מניו יורק ומה קורה כרגע בעיר והאם החיים חזרו למסלולם והאם זה זמן טוב לבקר ובעצם לשמוע כל מה שאתם יכולים לספר. תודה, ליאת לוינהר.

Yaniv-DC

New member
אני ממש מתרגש

שבאת לכתוב אצלינו בפורום... וכשאני מתרגש, אין לי הרבה דברים חכמים להגיד... אז אני רק אגיד שאני מאוד שמח שבאת אלינו.. אשר לניו יורק - דניאל ושאר הניו יורקרים - יש לכם תשובה לליאת?

נ ו ע ם

New member
אני חושב...

משמע אני קיים...
סתאאאםםםםםםם אני חושב שבשבילי ניו יורק נשארה בדיוק אותו ניו יורק! הכרתי את ניו יורק גם לפני האסון ובשבילי ניו יורק נשארה אותו דבר! זו דעתי. נועם (האיש הקטן)

Sharon_1

New member
הי ליאת,

אני אומנם לא מניו יורק, אבל מרשה לעצמי לכתוב לך שלום ולהודות לך שבאת לבקר בפורום. שרון

Gefen

New member
גם אני לא מניו יורק...

אבל שמחה לראות אותך ביננו. בטוחני שחברינו הניו יורקים יעדכנו אותך במצב שם.. אני מאחלת לך שנה אזרחית טובה... ושלא תדעי יותר צער. ותרגישי חופשי להכנס אלינו לפורום, אנחנו נשמח. גפן

inbale

New member
היי ליאת

עקבתי אחרייך במשך תקופה בפורום האחר. קראתי בשקיקה כל מילה שכתבת. מה שלום ספיר?

mom&shaked

New member
הי ליאת

כל כך התרגשתי כשקראתי את מה שכתבת, בעצם כבר לפני 4 חודשים התחלתי להתרגש מהדברים שכתבת... אני בדרך כלל רק קוראת בפורום הזה ופחות "פעילה" אבל לנוכח ההודעה שלך היה לי קשה להישאר אדישה. אני בניו יורק, נראה כאילו החיים חזרו למסלולם פחות או יותר, אתמול קיבלנו רישמית ראש עיר חדש (יהודי) נקווה שהוא יהיה חזק וטוב לפחות כמו קודמו עם לא יותר. כמו שאת בטח זוכרת מאוד מאוד מאוד קרררררררר בינואר בניו יורק, אמנם עוד לא יורד שלג אבל הקור כבר חודר לעצמות. לשאלתך אם זה זמן טוב לבקר, נראה לי שתמיד זה זמן טוב לבקר כשמתגעגעים

fantom

New member
ליאת היקרה../images/Emo47.gif

הי ליאת , כבר שוחחנו בפורום שלך וחבל שהוא כבר לא פעיל, אז ככה , ניו יורק ניו יורק , עיר כל כך מיוחדת וכל כך רב גונית המוזריות שלה ההווי שלה היחוד שלה , מי שלא טעם את ניו יורק לא טעם טעם של משהו מיוחד מימיו מי שגר רחוק מהתאומים אפשר לומר כבר חוזר לשיגרה ולתלם אבל מי שגר קרוב לתאומים או עובר מידי יום סמוך למקוס אם לעבודה או סתם כך עדין מרגיש כאילו סכין תקועה לו בגב , לשמוע שוב את כל הסיפוריים האישיים ולחזור שוב אחורה ליום הנורא ההוא , כי קרה דבר גדול שאי אפשר להעביר לסדר היום , האנשים כאן חיים את האירוע ואת הכאב ואת הזוועות כל יום ויום הם רואים עדיין את פיניו ההריסות ואת במת התיירים שהקימו בסמוך וזה עושה רק לא טוב אני לא חושב שהאנשים שנמצאים בסביבה יכולים לחזור לחיים נורמליים ככול שמתרחקים מהמקום חוזרים לאט לאט לחיים של ניו יורק רגעים של צחוק אהבה הנאה שמחה וגעגועים חוץ מזה שאני רוצה לדרוש בשלומך ובשלום ספיר הקטנה ואני מקווה שאת מתאקלמת בארץ הקטנה שלנו , כן שלנו הייתי לפני חודשיים בערך בישראל למשך 3 ימים וביקרתי בקיברו של שי , היה די כואב , מצטער שלא יצרתי איתך קשר בהיותי בארץ , אני גם יודע שבהלוויה הונח זר על קיברו של שי בשמי על ידי פורטל תפוז. אז ליאת , תרגישי חזקה כי יש לך מי ששומר עלייך מלמעלה בברכה דן

fantom

New member
אה , ועוד משהו../images/Emo47.gif

את מוזמנת להיות פעילה בפורום שלנו ולהיות חברה קבועה כי הקמנו פה מעין משפחה שכזאת וממש כיף כאן אני בטוח ששאר חברי הפורום ובכלל זה ההנהלה מסכימים איתי

ליאת.....

איך את מרגישה?...באמת חבל שאת לא פעילה זה נורא עוזר לשתף אנשים במה שכואב ובכלל..... זה עוזר גם להתמודדות...... לא ממש נראה לי שאת זוכרת אותי....למרות שהצגתי את עצמי בפניך.. היית נראית כמו ילדה בת 12 שאיבדה את אביה.... אבל הנה...ומי כמוך יודע...החיים ממשיכים!!! ספיר צריכה אמא חזקה.. אז ראשית....אני כאן אם כולם שמחה לברך אותך שקפצת..ובכלל כמו שפנטום אמר.....נשמח מאוד שתשארי כאן ותהיי פעילה. ובכלל....אם ולכל דבר שאת צריכה...אני וכולם כאן. מקסימוששששששש

MARMELAD

New member
ליאת...

קודם כל שלום. אני מהחברים השקטים שלך - אלה שמעולם לא הספיקו לאמר לך שלום אבל עקבו אחרי השתלשלות העניינים ואחרי הפורום שלך. אז דבר ראשון רציתי לאמר לך שאני נורא שמח לראות שאת כאן - ושאת מנסה להמשיך הלאה. זה קשה, אבל חייבים לעשות את זה. לגבי ניו יורק אני מאמין שדניאל והחבר´ה יוכלו לאמר לך מה קורה שם. אבל אני חושב שניו יורק בכלל לא רלבנטית. הביקור שלך בה לא יהיה תלוי ב"מה העניינים" שם אלא איך את תרגישי. ובעצם השאלה היא אם את מסוגלת לנסוע לשם. בכל מקרה אני מקווה שתצליחי להחליט - ואני מצטרף להזמנה - תצטרפי אלינו, כאן. אנחנו נשמח, נורא. גיא

תותי-בת

New member
היי ליאת... מתגעגעת לכתיבה שלך בפורום שלך... ועדיין לא מבינה למה הוא נסגר... אך שמחה לראותך כאן עימנו שוב... ../images/Emo9.gif לגביי נ"י אני לא יכולה לעזור לך כיוון שאני מאיזראל... ../images/Emo9.gif שיהיה לך סופ"ש מדהים, תשמרי על ספיר... ליאת.

funkbass

New member
אני מוכרח לציין ש.....

השרשור הזה העלה לי משפט לראש ..... תקנו אותי אם אתם חושבים אחרת.. אבל האסוציאציה הראשונה שעלתה לי ...... "רק בישראל" (אבל מהדברים הטובים שאומרים.. לא הרעים ... אלה שאומרים עם חיוך של גאווה כזה ...
)

למעלה