מתארגן מפגש

פאמקי

New member
מתארגן מפגש../images/Emo66.gif

שלום לכן, מתארגן מפגש. מעין קמפינג על חוף ימה של טבריה. מתכננות לצאת ביום שישי, 12.09.08 (בעוד שלושה שבועות בערך), להיפגש באחד החופים בסביבות 16:00, לארגן א. ערב, פעילות... ושיחות אל תוך הלילה. ולמחרת כנ"ל. היציאה המשוערת מטבריה לכיוון הבית בסביבות 18:00. המפגש ללא ילדים. מודיעות מספיק זמן מראש כדי שתוכלו להתארגן. פרטים נוספים בהמשך, נשמח לקבל רעיונות שיעניינו אתכן. מבטיחות לנסות ליישם את חלקן.

פאמקי

New member
פרטים נוספים, התפקדות, הערות ותוספות שלכן.

שלום לכן, התגבש לו"ז ראשוני. מבקשת את דעתכן והצעותייכן. כמו כן, מבקשת התפקדות ראשונית כדי שנוכל לשריין מקום בחניון (הוא בתשלום סביר, ע"פ רכב). יום שישי הגעה לחוף : עד שעה 16:00 16:00- 18:30 התארגנות לארוחת ערב משותפת- התמקמות, קניה מרוכזת, סידור... 19:00- 20:00 ארוחת ערב: "בופה", נקניקים, ירקות, סלטים...
20:00- 22:00 התכנסות: הרצאה/ פעילות, משחקי חברה / היכרות- שיחות אל תוך הלילה, יציאה להסתובב (אם תהיה דרישה), התארגנות לשינה. יום שבת: 10:00-11:00 ארוחת בוקר
– מאפים, עוגות, גבינות, לחמניות, ירקות...
-הגעת חברות נוספות – נשים שלא הצליחו להגיע ביום שישי- 11:00- 14:00 משחקי ספורט ימי, שחיה בכנרת. 14:00-15:00 התארגנות לארוחת צהריים. 15:00- 17:00 ארוחת צהרים – "על האש", סלטים, פיתות, בשרים, שתיה, קינוח + שירה בציבור (סאן תביא את הגיטרה)? 16:30- 18:00 מנוחה, משחקי חברה נוספים / טבילה במים
18:00- 19:00 התארגנות לתזוזה הביתה.
לא לשכוח, מחכה לתוספות ודעה שלכן!

oshkoshi

New member
מתפקדת המפקדת!!!!!!

מביאה איתי שתי חברות אולי שלוש

פאמקי

New member
נאה דורשת נאה מקיימת../images/Emo13.gif

נינה ואני
אושי, מי החברות שאת מביאה?
פרטי, נמקי והביאי דוגמאות.

oshkoshi

New member
סוד כמוס לחמור ולסוס?

שתי חברותיי מהמפגשים הקודמים.

meyrav a

New member
גם אני .. מתפקדת!

שימו לב !!! התאריך מתקרב !!!!! עוד שבועיים !!!! להתפקד בבקשה. מי שרוצה אפשר במסרים אלי או לפאמקי לבדוק רשימת מלאי: שק שינה , אוהל, מנגל, פחמים , מפת שולחן, שמיכות קיץ, בגד ים ולא לשכוח
מוזמנות להוסיף עוד דברים שכולנו נזכור הכל !!!

פאמקי

New member
מירבי

אין עלייך!! מזכירה גם יתושן. לא יודעת מה יהיה מצב היתושים בחוץ, שלא נסבול. ובקשר לבע"ח... אם הם נוחים עם אנשים ובעלי חיים אחרים, אין התנגדות שיצטרפו. הם בטוח יקבלו את עובדת היותינו לסביות
.

meyrav a

New member
ועל זה נאמר

רק תתאמו בבקשה שלא יגיע
שיאכל ע"י
שי....
שיאכל ע "י
שי... ..
טוב סתם נסחפתי.. מותר לי אחרי תקופה ארוכה של
נכון

star2o

New member
הייתי מאוד

רוצה גם לבוא אבל האם אתן יושנות על החוף...או באכסנית נוער.. או משהו כזה...וגם אין לי רכב, אז אולי מקווה שאצליח להשיג טראמפ... ואם לא אז, פעם אחרת!

meyrav a

New member
סטאר ..

התיכנון הינו לישון על החוף... ניתן להתארגן מס' בנות ברכב אחד, התשלום לכניסה הוא לפי רכב.. דברי איתי או עם פאמקי במסרים ונחבר אותך למשיהי ניידת במרכז.. לילה טוב נשמח לראותך

daphts

New member
בדבר בעלי חיים מהזן שחי בשלום איתנו

אז כך מניסיוני לא כל החופים בכינרת מאשרים הכנסת בעלי חיים - רצוי לברר מראש.שחלא יהיו פדיחות! ורצוי גם לקחת בחשבון שזו שנת לימודים , מי שגרה רחוק 19:00 לסיום המפגש גורם לכך שההגעה הביתה תתאחר מאוד. כנ"ל בעיתי לעובדות משמרות למיניהן. מכל מקום - עדין לא דנתי בכך אם האישה ולכן אין לי תגובה רצינית בנושא אם נגיע!

פאמקי

New member
שרון

תודה על ההארות. מאוד חשוב מה שהעלת. מחכות לכן, מקווה שתחליטו להגיע.

meyrav a

New member
../images/Emo15.gif יקרה

תיזכרי שכולנו כאן
אותך מאוד.. ונחכה לך בקוצר רוח , אם תרצי אחכה לך בשבת בכדי שלא תסעי לבד. (או שכבר יש לך אורחת ..) ועוד תיזכרות חשובה לדאוג כל
חיות הבית.....

פאמקי

New member
../images/Emo15.gif חיפו...

אנו מקוות אף יותר. את חלק חשוב מהגרעין ולא ייתכן כי החדשות לא יכירו, יבלו, ו"יטעמו" מפנינייך. חיפו, תתאמצי- בבקשה! ממש חשוב לכולנו. חוץ מזה שמזכירה לך... את חייבת לנו

פאמקי

New member
באדיבותה של מירב...

מאז שמירב למדה לצרף קובץ, היא עושה זאת גם כשאין צורך
ומירבי, מאחר והודעתך מתאימה למפגש, צרפתי אותה לכאן, יקירתי. וכבר אמרתי לך שאין עלייך, נכון? אז הנה ההודעה: מפגש בטבריה הכנתי לכולנו רשימת ציוד הכרחית – בכדי שלא נשכח דבר ! ולמי שאין שתוכל לאלתר מחברים /משפחה/שכנים... 1). אוהל 2). מנגל (לפחות 2 יחידות) 3). פחמים (3 חבילות)- נקנה שם. 4). שק שינה/מזרון 5). שמיכת קיץ/פיקה/סדין 6). צידנית 7). מיימיה (כמו של פעם) 8). יתושן (או כל תרסיס אחר ליתושים) 9). פנסים (או כל תאורה אחרת) 10). אוכל – מה שכל אחת אוהבת - + משימה למען חברות הצוות 11). שתייה – מה את אוהבת לשתות + משימה למען חברות השבט ... 12). בגד ים – ככמובן !! 13). מגבת חוף + רחצה 14). בגדים להחלפה 15). משחת שיניים /קרמים/איפור (?) וכיוב' 16). מפת שולחן + מגבת 17). סכום + צלחות רגיל 18). סכום + כוסות +צלחות חד פעמי 19). מגבונים לחים + נייר טואלט 20). קרם הגנה מהשמש _ לעדינות שביננו 21). הרבה.. לא .! המון המון !! מצב רוח טוב ושמחה גיל... 22). טוב נגמרו לי הרעיונות בינתיים שכחתי משהו ? רוצות להוסיף / להסיר פריט ? מוזמנות לשרשר... ואני אוסיף- שלהזכירך יקירתי, החלטנו שקונות שם. שום משימות
אז אוכל, שתיה, ציוד חד פעמי... אין צורך להביא. נקנה שם. שבוע נפלא, פאמקי.

daphts

New member
פאמקי

זה סופי אנו לא נגיע , ראשית אנו מוזמנים לבר מצווה -שבת, שנית העישה עובדת לילה בין שישי לשבת, ואחרון חביב אין לנו במשפחתינו מצב כזה שהילדים לא איתנו - הם גרים איתנו תמיד. ועוד סיבה אגזוטית לא פחות שבועם אחרי אצלינו יש מסיבת בר ובת מצווה - אנו עסוקות מעל הראש! לגבי רשימה של ציודים אז האבא היקא שלי כתב פעם כל מיני רשימות לכל מיני מצבים כאלה אשתדל להעלותם לקובץ ולשלוח לך כידוע יקיאם טובים בזה - מניסיון אגב הוא תמיד המליץ להדפיס שתי רשימות אחת להלוך והשניה לחזור כך לא שוחחים כלום! שרון

פאמקי

New member
../images/Emo6.gif הצלחת להצחיק אותי עם אבא שלך..

חבל שלא תוכלו להגיע, במפגשים הבאים- לא נקבל עוד תירוצים!
אשמח לרשימות. ושיהיה במזל.

למעלה