מתאבק אינדיז נהרג במהלך קרב

מתאבק אינדיז נהרג במהלך קרב

מתאבק אינדיז בשם דן קווירק, שנאבק תחת השם ספיידר, נהרג אתמול במהלך קרב שלו. קווירק התאבק באירגון Ultimate Championship Wrestling במסצ'וסטס. לפי כמה דיווחים, במהלך קפיצה של קווירק על יריבו, היריב לא יכל לתפוס אותו, מה שהוביל להתרסקות של קווירק אל הרצפה שפגעה בראשו, והוא מיד החל לדמם. אמבולנס הוזעק, הקרב כמובן נפסק, אבל כל ניסיונות להחיות את קווירק עלו בתוהו. הוא נהרג כשהוא בן 22 בלבד. יהי זכרו ברוך

DDN

New member
יהי זכרו ברוך

זה עצוב לשמוע על ילדים שנפטרים בגיל צעיר כזה, בגלל תאונות מכל סוג.

nWkobi

New member
../images/Emo16.gif

ורק עבר יום האזכרה לאוון הארט ז"ל,כמה עצוב ומזוויע. יהא זכרו ברוך.

xyz23

New member
R.I.P Spider../images/Emo16.gif

ספיידר לא היה אמנם עילוי יוצא דופן, אבל הוא בהחלט היה מתאבק שכיף לצפות בו, ושבאמת רצה רק לגרום נחת לקהל.בין הליגות היותר ידועות שהוא התאבק בהן בעבר היו LXW,WXW וצ'יקארה. ככל הנראה לא היו מזרונים מחוץ לזירה, ואחרי שספיידר ביצע את הפלנצ'ה, שהיריב לא הצליח לבלום/לרכך את כניסתה, הוא נחבט עם הראש ברצפה ונפטר מאוחר יותר.הוא היה בן 22 במותו... צרפתי כאן 2 קליפים קצרצרים של ספיידר, וגם את הקישור לאתר שלו, שבו תוכלו למצוא הרבה קליפים ותמונות מעברו. R.I.P

אני יודע שזה לא כל כך במקום אבל...

להגיד שLXW הם ארגון ידוע זה אימרה טיפשית, הארגון בקושי שרד 3-4 ארועים.

xyz23

New member
התכוונתי ליותר ידוע יחסית

מאשר הארגונים האחרים שהוא השתתף בהם. המתאבקים ש- LXW השתמשו בהם היו יחסית ברמה גבוהה. תראה איזה ארגונים אחרים היו ברסומה שלו,ותבין למה אני מתכוון
.

xyz23

New member
וגם

ליגה (גם אם היא לא שרדה זמן רב) שהטיסה בקביעות מתאבקים ידועים ממקסיקו, ובנוסף גם מתאבקים די נחשבים מהצד השני של ארה"ב (קליפורניה), בהחלט יכולה וצריכה להכנס לסיכום קורות חיים של מתאבק צעיר מאד שגם ככה לא הספיק הרבה בקריירה.

הארגון CCW לפי מה שאני יודע בהרבה

יותר ידוע מארגון כמו LXW(ששוב אני יאמור: שבקושי שרד 4 ארועים).

למעלה