מש"א פותחת מחלקות מאחורי גבינו.

Bells For Her

New member
הילה.

עשית לי ממש הרבה עם ההודעה הזו. לא רק בגלל הגאווה העצומה שאני מרגישה כרגע. אלא גם בגלל שבדיוק בימים אלו אני לוקחת את זה למקום הפרטי שלי. תודה, כל כך תודה על ההודעה הזו. וכל הכבוד.

Bells For Her

New member
../images/Emo142.gifבבקשה כנסו../images/Emo142.gif

מישהי פה יודעת מה קורה עם שירה? מה המצב שלה? אם אתן יודעות אבל לא יכולות לפרט רק תגידו אם היא בסדר או לא... כבר כמה ימים אני חושבת עליה ודואגת. תודה

Bells For Her

New member
../images/Emo124.gifמשעמם לי!!

טוב, למישהי יש איזה לינק למשחק נחמד? או משהו? אבל משחק ש*קצת* יאתגר את המוח, אין לי כוח לניוון. ומה מת פה הערב? כולן הלכו לישון מוקדם? האמת שגם אני די עייפית... אני מרגישה כאילו זו עיר רפאים פה. אי כאילו כותבת ושמעת את ההד. זה נורא מוזר, אבל אני אשכרה מרגישה ככה. לא משנה. אם למישהי יש רעיון לתעסוקה נחמדת, שתביא לי במידי. אני טיפל'ה נואשת.

mirit 22

New member
משעמם לך? תתחתני!

אבא שלי אומר שזה פתר לו את הבעיה
ועשיו ברצינות.. רוצה משחק שבאמת יפתח לך את המוח (מרוב המכות בקיר |טריגר|)? ישבתי על זה מעל שעתיים אבל בסוף עברתי את כל השלבים (מודה שרימיתי בכמה מהם... אבל היי! זה קשה בטירוף ולא יכולתי לעזוב לפני שאני מסיימת הכל והייתי צריכה ללכת... קיצר תירוצים...
) בהצלחה יעלי (you gonna need it..)

Bells For Her

New member
?!?!?!?!

אעע? פחח כבר נתקעתי בשלב 2... אני כזאת דפוקה... |דופקת את הראש בקיר|

mirit 22

New member
חחח

סורי.. לא להתייאש.. רמז? תסתכלו על הכתובת.. משמע הכתובת למעלה (שורת כתובת) ניתן לשנות אותה... זה רמז רמז

נשמת

New member
ועד הבוקר נראה הודעות של

"עברתי את ארבע" "נתקעתי בארבע" "הנה הצלחתי, אני בחמש" "נתקעתי" "עברתי לשש" ... ???

wings to fly

New member
נראה לי

שכולם פשוט ימשיכו להיתקע על שלוש. זה בלתי אפשרי הדבר הזה.

יאפ. מחלקת מש"א. :)

כל מיני אנשים מאושפזים.. סליחע... לומדים שם.. בגלל זה אני לא תמיד יכולה להיות כאן. כמה עבודה לבן אדם אחד???
ומנצל"שת כדי לומר שאלום ואני ממש ממש עסוקית ולכן אין לי זמנים להיות כאן ואני מצטערת. דברים טובים אז זה בסידר. אני מתגעגעת.
מש"א [כל אחד וראשי התיבות שלו...]

למעלה