משתפת...

לפעמים זה כל כך קשה לחיות כשכל מה שיש לך בחיים זה רק בעל וילדה. ההרגשה הזאת שכל החיים שלך מסתכמים בהם היא כל כך טוטאלית וחונקת. יכול להיות שזה אמור להיות ככה אבל יש רגעים שבא לי להעיף את הדבר הזה מעליי... ולעזוב הכל.

Jazz Singer

New member
לפעמים זה כל כך קשה לחיות כשכל מה שיש לך בחיים זה רק בעל וילדה. ההרגשה הזאת שכל החיים שלך מסתכמים בהם היא כל כך טוטאלית וחונקת. יכול להיות שזה אמור להיות ככה אבל יש רגעים שבא לי להעיף את הדבר הזה מעליי... ולעזוב הכל.
אני שמה את עניין היחסים הפתוחים בצד לרגע.
את עובדת? יש משהו בחייך שגורם לך לתחושה שאת עושה משהו משמעותי עבור עצמך (אני בטוחה שלהיות אמא זה המון ולכן מציינת, עבור עצמך)?

לפעמים החיים שלנו מלאים בדברים שאנחנו עושים עבור אחרים, גם אם הם נעשים מכל הלב, צריך את הדבר הזה שיגרום לך להרגיש "וואו, אני עשיתי את זה".

דקל נור*

Well-known member
את בזוגיות פתוחה? אם כן, מוזרה לי הרגשת המחנק.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מצאי לעצמך עיסוק. קריאה. סידרה בטלוויזיה. התנדבות. אולי עבודה כלשהי. רק לא לשאת את הטוטאליות הזו כל הזמן.

Forty Three

New member
המשפחתיות עוטפת ותומכת, אבל בשלב מסוים אתה מרגיש שאתה חייב להכיר אנשים חדשים.

אולי תמצאי תחום שמעניין אותך ותצטרפי לסדנה או קורס בנושא? זו דרך מעולה להתחבר עם אנשים ובאופן טבעי יהיו לכם תחומי עניין משותפים לדבר עליהם. לא רלוונטי לשבועיים הקרובים, ברור, אבל שווה לבדוק אופציות. וכמובן שתמיד אפשר לפרוק כאן קצת תסכולים🌹

למעלה