משתפת בחששות

אליסקה

New member
משתפת בחששות

הרופא בקופה הפנה אותי לרופא המתמחה בהריון בסיכון, ויש לי תור אליו הערב.
אני אמורה להיות באמצע שבוע 10, אבל לא נבדקתי מאז אמצע שבוע 7, ואני מקווה שהכל בסדר. אני כמעט לא מרגישה בהריון, וסימנים מובהקים כמו רגישות בציצים כל הזמן באים והולכים, ומתעתעים בי. אין לי בחילות, ומכיוון שאני שמנמנה אני לא רואה שינוייים חיצוניים בגוף. אתמול ניסיתי לגגל אם בשבוע 10 אני כבר אמורה לראות בליטה בבטן, אבל מצאתי תשובות לכאן ולכאן, וממילא יש לי רחם אחורי, כך שלא ברור מה אמור לקרות. בקיצור, מודאגת מאוד לגבי הבדיקה הערב.

מחזיקה אצבעות עבורך, אליסקה

הסימפטומים אכן יכולים לתעתע ולשגע, בייחוד כשהם עושים זאת על כר פורה של חששות שקיימים ממילא. מחזיקה לך אצבעות שהיום יעבור בשלום וימשיך בשלום...

שירהד1

Member
מנהל
מבינה את החששות מאוד,

ומה שצריך לעשות זה ללכת היום לבדיקה, ולקוות שאכן הכל בסדר ושגם ימשיך כך, כמובן.
זה לא קשור בכלל לגודל הבטן ו/או לתופעות לוואי כאלו או אחרות שישנן או אינן.
אני מכירה נשים שלא ראו עליהן בכלל את ההריון עד חודש חמישי. פשוט לא יצאה בכלל בטן (!!!!), ואצלי- הבטן יצאה בצ'יק צ'ק- בכל ההריונות- התקינים והלא תקינים. חוץ מבהריון הראשון עם ביתי הבכורה- שהבטן יצאה בשבוע 15. בכל השאר- שבוע 7- בום- בטן. אז מה? זה הראה שמשהו שם תקין או לא תקין?- ממש לא.
לגבי תופעות הלוואי- שוב- לא חייבים לסבול בהריון. זה שמראים לנו בכל סדרה אמריקאית שמישהי מקיאה ויש לה בחילה והיא עושה בדיקת הריון ומסתבר שהיא בהריון, עוד לא אומר כלום. אפשר לעבור הריונות תקינים גם ללא בחילות. זה לא חובה להרגיש חרא. בהריון עם ביתי הבכורה- הרגשתי הכי מעולה בעולם. שום כלום. גם לא עייפות מיוחדת. נו?- אז מה? אז היה לי יופי (אבל הייתי מספיק מפגרת בזמנו לומר לבעלי שאני חוששת שמשהו לא תקין, כי אני מרגישה טוב. הוא העמיד אותי על טעותי כבר אז...).

אנא עדכני אותנו לאחר הפגישה עם הרופא.
הכיני גם שאלות לגבי ההמשך- מה זה אומר מבחינתו הריון בסיכון? מהן הסיבות שאת אצלו? מתי יש לבוא למעקבים ולאילו סוג בדיקות ו/או מעקבים תידרשי?

מחזיקה אצבעות לדיווח טוב

שירה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

אליסקה

New member
אני יודעת למה אני אצלו

גם בגלל שהיה לי אירוע קרישה בעבר (טיסה + עישון + גלולות), וגם בגלל ההפלות החוזרות. אמר לי לחזור בעוד שלושה שבועות למעקב, וגם שלח אותי לבדיקות שיגלו אם מינון הקלקסן שאני נוטלת הוא מתאים.

אליסקה

New member
עדיין בהריון!

נצפה עובר עם דופק שמתאים לגיל ההריון! אני כמובן ממש שמחה. מעולם לא הגעתי לשלב הזה. ובנוסף זה היה אולטרסאונד בטני ולא וגינלי, מי היה מאמין...
הבדיקה הבאה היא שקיפות בסוף החודש.

אליסקה

New member
יש לי תור לשקיפות הערב - ממש חוששת

לקחתי יום חופש מהעבודה, כי הרגשתי שאני מעדיפה להיות במתח בבית, ולא שם.
היו לי בלילה חלומות מטופשים (דווקא לא על הריון). יש לי דופק מואץ כשאני חושבת על הבדיקה בערב. אני ממש מקווה שיהיה בסדר.
בעיקרון, מה הסיכוי שאגיע לבדיקה ולא יהיה דופק? מזכירה שראינו דופק לאחרונה בשבוע 10 פלוס 3. היום זה 12 פלוס 2. אשמח למילות הרגעה...

redart10

New member
סיכוי קלוש עד אפסי :)

משבוע 9 הסיכוי להפסקת דופק פוחת משמעותית ולכן אני מאמינה שאם ראית דופק בשבוע 10, תראי אותו גם הערב. מבינה את החששות והפחדים.. לקראת בדיקת הדופק שלי פשוט נכנסתי למיטה וצפיתי בסדרות דביליות כדי להעביר את הזמן. בהצלחה רבה!!!!

אליסקה

New member
חזרנו עכשיו - הכל מצוין

השקיפות תקינה מאוד, והיה מרגש לראות משהו שממש יש לו צורה של תינוק.
תודה רבה על מילות ההרגעה שלך :)

שירהד1

Member
מנהל
יופי, מעולה. שמחה לקרוא-

מאחלת שתמשיכי לעדכן אותנו פה בבשורות טובות שכאלו, עד הסוף הנפלא. אמן.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
09-7749028

למעלה