משתפת אתכם בהתלבטות שלי...אשמח לקרוא את דעותיכם

hiGh jacKed

New member
ההנחה שלך לא טובה

זה שאתם יושבים אצלו או אצלך ומדברים זה לא אומר שהוא רוצה רק סקס
יכול להיות שהוא רוצה שתכירו ותדברו במקום יותר שקט
לעזוב הכול בגלל שהוא הזמין אותך אליו זה מטופש חוץ מזה עם יזרום יפה ביניכם אני לא רואה איפה הבעיה
אל תחששי להיות אסרטיבית בסיטואציה במידה ואת אצלו וזה לא מתאים לך
תזכרי שאתם רק מכירים הוא לא ייתן לך טבעת על ההתחלה אל תחיי באשליות

superorti

New member
לא חיה באשליות

זה לא הרעיון שהוא הציע שנפגש אצלו.. זו הדרך שהוא אמר את זה והבנתי שאין מקום למשמעות אחרת..הוא לא רוצה לדבר איתי ולהכחר.אני בנאדם בוגר ויודעת לקרוא בין השורות שגבר מזמין אותך אליולא מצפה לטבעת על ההתחלה אבל לפחות לגבר שיראה רצינות. זה מה שאני מחפשת ואם זה לא מתאים לו ,אז אמשיך הלאה. לא קרה כלום.

hiGh jacKed

New member
נראה לי שהבנתי

תרשי לי קצת לצחוק כי חשוב לצחוק לפעמים, זה לא שהוא מצמץ ואמר לך בואי אלי או משהו בסגנון הזה נכון
&nbsp
אני אגיד לך אני בקשר האחרון שלי בדייט ראשון ושני היינו אצלה בדירה ותאמיני לי שדיברנו לא מעט
זה שהוא הזמין אותך זה כבר רצינות אני לא יודע איך את יכולה להתנבא שגם אם תשכבו אז שם זה ייגמר.
למה לחשוב ככה הוא רוצה בקשר לא פחות ממך לדעתי אלא אם כן הוא ממש לא סגור על עצמו.
&nbsp
עכשיו קראתי שהוא חסם אותך בוואטסאפ וואטאבר. אין לך בעצם מה לחפש איתו

superorti

New member
מה מצחיק בזה??!?!!!

אם אתה לא מבין עדיף שלא תגיב בכלל.פשוט מגעיל התגובות פה של אנשים שלא מבינים ובכח מנסים לגרום לי להרגיש קטנה! רק אני יודעת מה הרגשתי בשיחה הזו ביני ובינו ומה נאמר בה. את התוכן אשמור לעצמי אבל אני יודעת מתי גבר רוצה רק סקס ומתי הוא יחפש להכיר ולדבר ויש הבדל גדול!!!שכל אחד יחשוב פעמיים לפני שהוא מוציא את הביקורות שלו בקלות שכזו.

יפה, אז הוא חסם אותך ונעלב כי הוא לא שווה בעיניך בכלל שתצאי

להפגש איתו. שני ילדים שברוגז ולא משחקים. אולי עם עצמם בבית במכנסיים כי the other don't give them a fuck...

KhaIeesi

New member
אל תפסלי ישר

יכול להיות שהוא כל כך נהנה איתך שהוא רוצה להתקדם שלב.
&nbsp
אין בזה שום דבר פסול. אם את מזהה שזה כל מה שהוא רוצה ממך, ואם אחרי שתציעי לו אופציה בחוץ הוא יתחמק ו"ייעלם" לך פתאום - אז- תדפדפי הלאה..

supersonic777

New member
תפגשי איתו,ותראי לאן זה מוביל...

במידה וזה מוביל רק לדבר אחד,קומי ותלכי...פשוט.
&nbsp

DoubleInfinity

New member
אתם מחפשים דברים שונים

זה אומר רק דבר אחד - אל תבזבזי עליו את הזמן כרגע.
&nbsp
זה לא אומר שהוא לא חכם, נראה טוב, כמעט מושלם וכו' וכו'... הוא פשוט לא רוצה את מה שאת רוצה. אז הוא.... בזבוז זמן ?

למעלה