משתפת - אני עובדת בבי"ס

gali baron

New member
משתפת - אני עובדת בבי"ס

ובו אני אחראית על מועדון פעיל של ילדים. במסגרת תחום התפקיד אני גם יוצרת איתם יצירות פשוטות ונחמדות כרצוני, ללא קשר לתוכנית הלימודים השנתית. אז לקחתי לעצמי שבוע אחד ובו יצרנו כובעים בהשראת "כובע קסמים". לצערי לא צילמתי. בשבוע שעבר יצרנו עם עלים בהשראת הסתיו והתוצרים נפלאים. שמחה להציג:

gali baron

New member
אחרון להפעם ושיתוך לגבי בלוג מקסים

השבוע ובשבוע הבא אני עובדת איתם על חנוכה, כרגע בעיקר דפי צביעה, סביבונים מקיפולי נייר וכדומה.בתכנון, הכנת נרות ועוד. מבטיחה תמונות. ועכשיו לשיתוף - http://www.growingupcreative.com/2010/11/give-away-oil-base-sharpie-markers-.html הטושים שהיא כותבת עליהם מאד כייפים. התנסתי בהם לאחרונה אצל חברה שהביאה איתה מארה"ב. לא מצאתי בארץ אז מחכה לנסיעה הבאה של אחי בשביל לעשות הזמנה. וגם מתכננת להשתתף שם בהגרלה. המשך שבוע נפלא,

איזה יופי, תודה רבה על השיתוף! ../images/Emo24.gif

אהבתי במיוחד את ההדפסות, ואת יצירת קווי המתאר כשהעלים מתחת לנייר. מקסים!
ובעניין הבלוג של טלי ביכלר - אכן מקסים (מדי פעם טלי גם מבליחה לכתוב כאן), ובעניין הטושים - האם הכוונה היא לא לטושים פרמננטים רגילים? אני קונה כאלה באופיס דיפו, אני לא זוכרת אם זה של שארפי או יצרן אחר, אבל זה נראה אותו הדבר, ובהחלט מאוד מוצלח. לא צריך לחכות לטובות...

gali baron

New member
תודה רבה על המחמאות. לגבי הטושים

הם למעשה צבעי שמן. מדהים לעבוד איתם. ממה שהבנתי ניתן לצייר איתן על אבנים, זכוכית, עץ ובעצם הכל והתוצאה מדהימה.

למעלה