משתעשע ברעיון

• פותח הנושא mf
  • פורסם בתאריך

mf

New member
משתעשע ברעיון

אז ככה, רוכב כבר 9 חודשים על בייבי סטרום מודל 2004. עבר 64000 ק"מ בערך 60 ק"מ ביום+נסיעות בסופ"ש. בעיקרון נהנה ממנו מאד. נח, מפנק, אמין. הנקודה היחידה שמפריעה לי היא תחושת הכבדות שלו, בעיקר במהירויות נמוכות. חוץ מזה, הכל דבש, אממה, פתאום משום מקום נכנס לו איזה בנדיט 1200 למח ולא נותן מנוח. שוקל להחליף. הנ"ל שנת 2001 עם 100000 ק"מ. נראה מצויין ושמור חיצונית. עוד לא בגדתי בבייבי שלי ולקחתי אותו לבדיקה. מה אתם אומרים? כדאי? הרצתי חיפוש כללי על הבנדיט וגיליתי שמדובר בחוויה אחת גדולה. אבל קשה לי להפטר מהסטרום היקר שלי. מה אתם אומרים? בנוסף, אשמח אם תפרטו מנסיונכם (הרלוונטי) על הבנדיט. גוד שאבס

lazybones

New member
דבר אחד שלמדתי בחיים...

לא יורדים בשנתון, קונים חדש יותר, לא ישן יותר. אתה שוקל להחליף כלי 2004 בכלי 2001 עם קילומטראז' כמעט כפול ממנו. לא הייתי נכנס לזה. זה על פניו נראה כמו להכניס ראש בריא למיטה חולה.

mf

New member
צודק, גם לי זה עובר בראש

לא סתם הקילומטראז' מצויין בהודעה...

menyroth1

New member
הרשה לי לחלוק עליך

להחליף בנדיט 1200 ישן יותר (ולא משנה כמה ישן יותר ) בביבי סטרום . זה קפיצת מדרגה רצינית , חוויה מאלפת , הנאה צרופה . והייתי אף מגדיר את זה כבריאות לשמה .

תלוי בכלי לדעתי

היה לי בנדיט 97 שהיה במצב טוב יותר מבנדיט 2002 שהיה לי אז מה ? תלוי בכלי שלך ואיך טיפלו בו במהלך השנים ותלוי בכלי שאתה קונה ודווקא בנדיט יכול היה להיות הכי שמור בעולם מאיזה זקן.. שנסע בקו ישר וטיפל כמו שצריך. אתה רוצה משהו...לך תבדוק..אם טוב ובא לך תקנה, אם לא בא לך אל תקנה , זה כולה צעצוע של מבוגרים תמיד תוכל להחליף לאחד אחר

dblast

New member
כבר כמה חודשים עם הבנדיט

כלי מפתיע מאוד המון כוח זמין בכל רגע. נוח בטירוף ברכיבות ארוכות. נהנה מכל רגע

dblast

New member
אני מתפתה להזמין מחול

סט גריפים ומשקולות בצבע האופנוע (כסוף). משהו בסגנון RIZOMA הבעיה שסט כזה לא זול בכלל. אהה ולמדתי שיש מידות שונות

תראה אם לDRIVEN יש סט שמתאים לך, לא נופל

באיכות מ RIZOMA וביופי. אגב אני לא הייתי נוגע בשום חיקוי סיני. אגב DRIVEN רק סדרת ה D3

dblast

New member
../images/Emo45.gif כרגע מורכב סט סיני

נסדקו בשמש תוך זמן קצר והכל זז ומתנדנד

gilroy

New member
ילד ! לא לעשות שטויות !

גילוי נאות - יש לי בייבי V משנת 2005 .

gray

New member
שקלת את עניין מחירי הדלק?

בנדיט לא חסכוני כמו הסטרום, ועם הק"מ שלך יכולה להיות לזה משמעות מורגשת.

mf

New member
זה לא רק הדלק, זה גם בלאי יותר משמעותי

אבל ההבדל בדלק הוא לא מה שיהרוג אותי...לדעתי עוד 2-3 ק"מ זה לא מה שיעשה את ההבדל.

למעלה