משתעממים.

i love you boy

New member
משתעממים.

בהתחלה זה היה הסכמה לזה שעדיף שיותר ניפגש כי כמה שאנחנו מתכתבים באייסיקיו ככה יותר מוצאים על מה לריב . עכשיו הריב הוא כשאני באה אליו,אני לא רוצה לעשות כלום . על כל דבר אומרת "לא לא לא" . ושבגלל זה הוא יושב על המחשב ולא איתי. הבעיה היא, שלא אמרתי על משהו 'לא' .כי הוא לא מציע כלום. מה אתם עושים ביחד כשאתם ישנים אצל בן/בת הזוג סופ"ש? [ההורים בבית]

i love you boy

New member
ו..

זה הגיע למצב כשהוא על המחשב ושקוע בפורומים על אופנועים אני צריכה לתת לו איזה סטירה קטנה בצחוק בשביל שהוא ירוץ אחריי למיטה להחזיר בצחוק ושזה יתגלגל ל2 דק' של צחוקים נשיקות והנה הוא חוזר לו למחשב ..

גם לנחמדים שבהם

קצת קשה לענות לילדה בת 15... כבר שכחנו איך זה לעשות טיזינג לילד בן 16, שכל מה שמעניין אותו בחיים זה פורום של אופנועים. איתך הסליחה

תכיני לו קופסאת מה עושים היום

שלתוכה תכניסי כל מיני רעיונות של דברים שאפשר לעשות ביחד וכל פעם שאתם אחד אצל השני אתם שולפים מהקופסא רעיון ועושים אותו .... אני חושבת שזה לא מתאים שבזמן שאת אצלו הוא הולך לפורומים של האופנועים ולא מתייחס אליך. זה לא מכובד ולא עושים כאלה דברים זה מרמז על חוסר כבוד כלפי האורח ומרמז באופן חד משמעי "את משעממת אותי" ולכן לדעתי כדאי , שבשביל שלא יהיה לו על מה להעיר לך , שתזמי בעצמך פעולות מעניינות שאתם יכולים לעשות בהתחשב בתקציב שלכם , ובמקום שבו אתם גרים, בשביל שיהיה לכם יותר מעניין ובשום פנים ואופן אל תסכימי לשבת אצלו בבית בזמן שהוא עם האופנועים שלו .... אם הוא מתחיל להזניח אותך , כמו שאני חושבת , הייתי קמה וחוזרת הביתה.... כי ראבק ... את באת אליו, שינסה להתעניין בך את לא איזה ציור אווירה על קיר .... את לא מובנת מאליו.... ובטח שלא טפט. את לא אמורה "להיות שם" אם הוא לא מעריך את זה כפי שצריך לכן תחשבו ותתכננו מראש פעולות לסוף השבוע : בבית: סרטים , מרתון של סדרות , להכין משהו לאכול ביחד כמו פיצה וכאלה , משחק בסוני פליסטיישן , פאזל עוד חברים שבאים להתארח.... ובחוץ : מקומות בילוי כמו בתי קפה עם חברים שלכם , באולינג -שזה מאוד נחמד לעשות תחרויות בין זוגות , ללכת "לחקור" מקומות חדשים שעדין לא הייתם בהם , אופניים , טיול , לצייר בחוץ לקחת רכבת לחיפה או לירושליים וללכת להסתובב ולראות מקומות מעניינים יש מליון דברים שאפשר לעשות אחד עם השני... ולא רק להיות מרוכזים במחשב... תחשבי על זה ....

aaronc76

New member
הפגת השיעמום...

כנסו לכל חנות צעצועים ... יש מלא משחקים מגניבים! הנה עשרת הגדולים (לא לפי סדר מסויים): - טאקי - טרמפולינה דגם חיות - בארביות - קנים - מכוניות על שלט - פאזל פיות - פאזל וולט דיסני - תיבת נח - קופה אלקטרונית דיסני נסיכות - חבילה הגיעה כל חודש תקנו משחק אחר ותחרשו עליו עד שתהיו ספצים! אחר כך תזמינו חברים ושחקו נגדם ראש בראש... או ש.... לכו לשוק וקנו מלפפונים.

ליאן.

New member
תצאו לבלות איפשהו..

תראו סרט ביחד. תכינו אוכל טעים.. צאו לטיול אופנועים.. איזה אופנוע יש לו (אם בכלל)?

נסו לפתח ענין

התענינו זה בזה רגשית, בדברים החשובים לאחר בחייו הרגשיים. ענין הדבר הכי חיוני לקשר, בלי ענין לא יתכן קשר. אם תפתחו ענין רגשי משותף, יהיה לכם יותר מענין בקשר ויתבסס יותר.

למעלה