משתמש חדש ומיואש..

edaniel2828

New member
לשנות הבנתי שלא אבל..

להוסיף כתובת לשם מתנה ראיתי שאפשר..אי אפשר להוסיף כתובת של מדינה שונה?

lilo4

New member
מה בדיוק אתה רוצה לעשות?

אתה מעוניין לרכוש באופן קבוע מוצרים בעבור מישהו שגר בכתובת אחרת בארץ אחרת? אתה רוצה באופן חד פעמי לשלוח מוצר לכתובת בארץ אחרת? אני פשוט מנסה להבין מה הסיבה שבגללה אתה רוצה להוסיף כתובת נוספת, כדי לנסות למצוא פיתרון בדרך עקיפה

edaniel2828

New member
אניי רוצה לרכוש באופן חדש פעמי שיגיע לארה"ב..

לא משו קבוע אלא חד פעמי רק רכישה אחת שתגיע לשם..

moshe1130

New member
חסימה בתשלום פייפל

גם לי הייתה בעיה דומה בעבר. התקשרתי לפייפל והם הציעו לי לחכות מספר ימים עד שהדבר יסתדר מעצמו. שום דבר לא הסתדר בעצמו. ממש במקרה ביצעתי ביום שלמחרת ניקוי עוגיות וקבצי אינטרנט במחשב. להפתעתי הרבה והעצומה לאחר מכן התשלום עבר חלק ללא כל בעיות. בעסקה דומה לאחר מספר שבעות קיבלתי הודעה דומה. ביצעתי ניקוי עוגיות וקבצי אינטרנט. הפלא ופלא התשלום עבר ללא בעיות. כיום כאשר אני רוצה לבצע תשלום מעל 50$ דבר ראשון אני מנקה את העוגיות וקבצי אינטרנט מהמחשב ורק לאחר מכן אני מבצע את התשלום. לא קיבלתי כל הודעה בנידון מאז ועד היום. מדובר על כ 8 חודשים ללא שום בעיה. כנראה שהחסימה כתובה בעוגיות - cookie ומחיקתן מסירה את המגבלה. כיצד מנקים את קבצי האינטרנט והעוגיות. פשוט מאוד. בדפדפן בחר/י כלים / אפשרויות אינטרנט. באמצע המסך ישנם שני לחצנים. מחיקת cookies ומחיקת קבצים. הפעל/י את שני הלחצנים. הפעולה יכולה לקחת מספר דקות. דרך אגב. ממולץ לבצע את מחיקת הקבצים הללו גם ללא כל קשר לפייפל. בהצלחה. משה

למעלה