משרה מלאה - לא נמאס לכם לגנוב הפסקות בעבודה?

hackerxx

New member
משעשע. מסכים לכל מילה ולכן נותן קישור למשהו שאני כתבתי על איך לשלב בין הכנסה פוטנציאלית גבוהה ושעות נורמליות.
בקיצור איך להיות עצמאי.

ai27

Well-known member
יש לי המון עצמאים במשפחה (אשתי, אחותי, אבא שלי, 3 דודים שלי, דוד ודודה של אשתי)
ומה ששמתי לב, זה שאם העצמאי לא נשען על משכורת יציבה של בן זוג,
התוצאה נפיצה מדי.

ומצד שני,
אם מישהו חושב שעצמאי עובד פחות קשה, הוא חי בסרט.

GoingNutz

New member
היא מדברת יפה, אבל כמה נקודות חשובות.
התרבות שהיא מדברת זה התרבות היפנים, שאגב הוכח כי מוסר העבודה שלהם מביא אותם לגילאים גובהים מאוד, ממוצע התמותה 84 לעמות ישראל 82 ולצורך השוואה בארה״ב 77. (חשוב לזכור שאנו שואפים ליהות כמו האמריקאים)
היא לא מדבר על ההבדילים בין תרבות התזונה שזה אחד הגורמים הגדולים ביפן לבריאות, ולעומת זאת בארהב תרבות התזונה שלהם הוכחה כה נוראית לכל האדם (גאנק פוד), ואנו לוקחים השראה אמריקאים לתרבות המזון שלנו.
אף אחד לא עוצר אותה מלקום ללכת משהו שהיא יותר טובה בו, הרי זה בחירה שלנו לעבוד בעבודה כזו או אחרת, בעידן הטכנולוגיה והאינטרנט כל אחד יכול ללמוד בחינם!!!
במקום להיכנס לפייסבוק ולגלול במשך 2-4 שעות ביום, תחפשי נושא שמעניין אותך ותלמדי עליו, אולי הנושא הזה שלא למדת עליו בחיים זה התשוקה שלך וזה יביא לך רעיון לעסק מצליח? (אל תתפטרי מעבודה תחזיקי בה עד שהעסק שלך מניב תוצאות) אבל לפחות תנסי ללמוד משהו במקום להתלונן, אם משהו מפריע לך בחיים זה אומר שאת יכולה לשנות את זה, את בן אדם יש לך את היכולת לחזות את העתיד עד גבול מסיום (הרי בסרטון עצמו הוכחת את זה)

למעלה