משרד הרישוי באריאל - שאלה

gray

New member
אחלה רכב

תא מטען ענק (515 ליטר) גג גבוהה ב10 מכל האחרים-יש מקום לראש ותנוחת הנהיגה טובה. חסכוני בדלק. בקיצור, עדיף על המזדה 3 הסיטרואן והפז'ו, על השברולט אני בכלל לא מדבר, והסוזוקי בדגם המאובזר זולה מכולן.

assaf87

New member
רכב מצוין

לסבא וסבתא שלי יש, אני נוסע עליו מדי פעם כשאני מסיע מסייע להם. תמיד מפתיע אותי המנוע שלו, כל פעם מחדש..., הוא יחסית מאוד גבוה, ולכן נוח מאוד להיכנס ולצאת ממנו, מרגיש מאוד יציב על הכביש, ויש את הפטנט הזה של המפתח, שאתה רק צריך שהמפתח יהיה בתוך האוטו כדי להניע, מאוד נחמד... תא מטען מכובד מאוד. בקיצור אחלה רכב, ממליץ ביותר

Treker

New member
SX4

לחמותי יש כזה ונהגתי עליו לא מעט פעמים. תא מטען שיכול להכיל 4-5 גופות (אל תשאל שאלות, לא תקבל תשובות
) גבוה ומרווח, דוושת בלם קצת רגישה, צריך להתרגל אליה אחרת כל בלימה מדביקה אותך לשמשה. צריכת דלק של 1:16-18 לי מפריע שהאף קצר ונמוך ולא ממש אפשר לראות איפה הוא נגמר, אבל אחרי כמה נסיעות מתרגלים, כמו כן קורת צד ברוחב של פיל מה שמשאיר שטח מת די גדול בין חלונות הצד לשמשה הקדמית, כל עוד אתה מודע לזה ונוהג בהתאם זה בסדר.

enigo

New member
והנה תגובה קצת אחרת...

ה-SX4 רכב סביר מבחינת מרווח (הוא צר יחסית, כך שאם צריך מקום לשלושה מאחור הוא לא מתאים) וביצועים. צריכת הדלק טובה יחסית, אבל לא ברמת הפנטזיות שציינו כאן. תא המטען באמת גדול. אבל הפלסטיקה שלו איומה - אין מילה אחרת לרכב מודל 2010 (כבר 2011 בעצם) עם פלסטיקה של רנו 4. גם משאר הבחינות הוא מין "חצי מדרגה" מאחורי הטובות בקטגוריה - קצת פחות נוח, קצת פחות מעודן, קצת פחות יציב. מין בסדר כללי כזה (חוץ מהפלסטיקה, כאמור) ולא בטוח בכלל שהוא שווה את המחיר שמבקשים עבורו. אם תציין מה הצרכים, אולי אוכל לתת תשובה מדוייקת יותר.

Brendan

New member
ראשית תודה שוב למשיבים

משלל התגובות אני למד שמדובר במכונית טובה שהבעלים שלהן או אלה שנהגו בהן, מרוצים. בגדול להלן הצרכים עבר מכונית עם פתח אחורי (הצ'בק): תא מטען שיכול להכיל כיסא גלגלים מקופל כאשר הספסל האחורי במנח פרוס לישיבה (לא מקופל). בדקתי את ה- SX4 והכיסא נכנס בקלות ועוד נאשר מקום לדברים קטנים נוספים. לעומת זאת לא הצליח להיכנס טוב במאזדה 2 והתקשה בסזוקי סוויפט מכונית גבוהה יחסית וזאת לצורך 1. חנייה על חצי מדרכה (רציתי לרכוש את הג'מיני אבל לא מביאים אותו לישראל) 2 .לצורך התמודדות עם פסי האטה בגובה לא תקין (ראש העין) 3. כניסה ויציאה בנוחות ממושב הנהג צריכת דלק סבירה רעש מנוע סביר (במהירות שיוט וללא מאמץ) רעשי כביש סבירים. יכולת טובה להתמודד עם כבישים משובשים יכולת טובה לעלות בנקל את העליות לירושלים הבירה (עם 2 נוסעים בוגרים) רכב קטן, עד כמה שאפר, לצורכי חניה. לציין כי הרכב משמש בעיקר לנסיעות מקומיות עם ממוצע נסועה שנתית של פחות מ- 10000 ק"מ. כרגע נוהג בדייהטסו סיריון ודי מרוצה בכל המדדים אשר הוזכרו בעניין הפלסטיק - בעיה מוכרת אבל ברוב הרכבים בקטגוריה זו המצב די דומה לדעתי. שוב תודה

gray

New member
חולק פלטפורמה עם איזה 4X4 עירוני של פיאט

לא זוכר (או מעניין אותי) הדגם.

Brendan

New member
יתכן והפנדה

אבל אני לא מעוניין בפיאט. למרות שה- SX4 עוצבה ע"י פיאט.

Red Ross

New member
תריץ גם חיפוש בגוגל עם צירופים של "אמינות" "שירות" "תקלה" וכד'.

Brendan

New member
משרד הרישוי באריאל - חוויות

בהתאם להמלצות הגולשים - נסעתי הבוקר לאריאל כבר בצומת קסם הבנתי שזו הייתה החלטה נבונה. ימינה לכיוון מזרח (כביש 5) הדרך פנויה מכל אדם רכב ובהמה. שמאלה (מערבה בכביש 5), לעומת-זאת, כבר אפשר לזהות את הפקקים של בוקר יום ראשון. (מבט חטוף על מפת הפקקים של WAZE באינטרנט הביאה אותי להבין כי טוב עשיתי שלא בחרתי לנסוע למשרד הרישוי בבני ברק. נסיעה של כ- 20 ק"מ מזרחה עברה בשקט, רוגע ובפרק זמן סביר מאוד. מכוניות בעלות לוחיות רישוי של הרשות הפלסטינית ו- 2 מחסומים בדרך (אחד קבוע ואחד מאולתר ע"י ניידת משטרה) קלקלו קצת מהרוגע. משרד הרישוי עצמו (סה"כ דלפק קבלה יחיד) ממוקם בחדר שבו ישנם כמה דלפקי קבלה של הרשויות השונות בהם משרד הרישוי, פנים וכ"ו. בשעה 08:20 , עת הגעתי למקום, דלפק הרישוי היה ריק לחלוטין. 2 דקות אצל הפקידה (אשר הייתה אדיבה באופן מיוחד), 20 דקות נוספות עבור הגעה והחזרה מסניף הדואר ועוד 2 דקות שוב אצל הפקידה בדלפק הרישוי - וכבר הייתי בחוץ בדרכי חזרה לכיוון מערב. לסיכום - לא מומלץ תודה לכל המגיבים
. . . . נ.ב. אילו הייתי כותב כן מומלץ - כולם היו מגיעים לשם ואז המקום כבר היה צפוף כמו שאר משרדי הרישוי.

רמי בר1

New member
../images/Emo8.gif אותה חוויה תהיה לך באילת,ובנוסף

תהנה מעוד 500 ק'מ רכיבה,חוף ים צלול ושקט,טיילת. אז מה? לא תיקח?

למעלה