משרד הרישוי באריאל - שאלה

Brendan

New member
משרד הרישוי באריאל - שאלה

למישהו יש ניסיון שם? יש תורים ארוכים? שווה את הנסיעה? (בהתחשב באלטרנטיבה בדמות משרד הרישוי בבני ברק שם עומדים בתור לפחות שעה וחצי.) אשמח לתשובה

הייתי שם במשרד הפנים שזה ליד

בדרך כלל לא יותר משלושה ארבעה אנשים בו זמנית

Brendan

New member
תודה - ועוד שאלה

הכביש שמוביל לשם (כביש 5) בטוח לנסיעה? (במישור הביטחוני כמובן)

בטוח אבל

שלא תתפתה לעבור את אריאל, כמה קמ' אחר כך מתחילות הצרות. לא כל יום, לא כל הזמן - אבל שם קורים הדברים....

Brendan

New member
כל עוד משרד הרישוי לא נמצא שם...

אין לי מה לחפש מעבר לאריאל. אני רק מקווה שהשילוט בדרכים תקין ואמין וכי מערכות ה- GPS לא יצאו מכלל פעולה . תודה.

yonatan208

New member
תהנה מהנסיעה ותרגיש בטוח

אחד האזורים היפים והדי בטוחים בישראל. תהנה!

אחד הכבישים המהנים ביותר

מתחיל בישורת באזור מגדלים וממשיך לסיבובים בירידות של מעלה אפרים. בתל אביב יש הרבה יותר מקרה רצח של טעות בזיהוי מהמקרים שהיו שם בשנים האחרונות

ב ו Z י

New member
יצא לי לקפוץ לשם לחידוש רשיון

חיכיתי בקושי 2 דקות והשירות מצוין

Brendan

New member
זהירות - מגה ../images/Emo32.gif בפנים ../images/Emo239.gif

היגיע השעה להחליף את הקופסה. על הכוונת - סוזוקי SX4 חמש דלתות. המלצות, חוות דעת, ושלילות עבור קופסה זו יתקבלו בברכה. כמובן שאני מתנצל מראש על כך שהעזתי להכניס זוג גלגלים נוסף לפורום דו"ג

Butch4

New member
תשובה

קראתי קצת על סוויפט מול ה SX4 ואני לא בטוח באיזה פורום זה היה אבל המליצו על הסוויפט על פני ה SX4. האישה נוהגת בסוויפט כחודשיים ואמא נוהגת באחת כבר 3-4 שנים ושתיהן מאוד מרוצות. הן עושות כ 16 ק"מ\ליטר, נוחות ויציבות על הכביש. אם ה SX4 דומה לה אז היא קנייה טובה.

Ad H

New member
נהגתי על סוויפט, על מאזדה 3 ועל ה-i30

הסוופיט הפחידה אותי עם הבלמים החלשלשים שלה, אבל המנוע שלה באמת בנזונה. רכב קטן וזריז ויושב טוב, רק המתלים שלו קשים בטירוף. אז אם יש לך נטייה לפתח טחורים, קח מונית.
גם אני שמעתי דברים טובים על ה-SX4 אבל לא חוויתי. אני פוסל אותה פשוט כי היא מכוערת פצצות בעיניי. המאזדה 3 היא לדעתי עגלה. כבדה, מסיבית, הרגשה של אוניה. מנוע לא להיט לדעתי, למרות שאפשר למצוא את עצמך על 160 די בקלות (מטרים ליובל) הודות לבידוד הרעש המצוין שלה. מבחינת גימור המאזדה הכי טובה לדעתי. רק לגרום לה להתחיל לזוז לוקח שנה... הרכב הכי טוב, בכל הקטגוריות, שהכי נהנתי ממנו בכל מצב (למעט פקקים
) הייתה ה-i30. ללא ספק. רכב באמת משובח. יונדאי שיחקו אותה. אז ברנדן, אם עוד לא שקלת את ה-i30, לדעתי שווה לך להתחיל לשקול.

בועז בר

New member
ה-SX4 סדאן מכוערת. ל-5 דלתות דוקא יש

פרופורציות לא רעות. אגב היונדאי i30, ל-קיה סיד יש את אותם מכלולים, אבל רמת אבזור טובה יותר באותו מחיר.

Butch4

New member
לגבי הבלמים

מסכים חלקית, לחיצה ראשונית נותנת תגובה אבל אז צריך יחסית לסחוט אותם כדי לקבל תחושה טובה. בטיפול האחרון הוחלפו הרפידות לחלופיות (יותר טובות מהמקוריות ובעלות יותר בשר) והדיסק עבר שיוף (שניהם בגלגלים הקדמיים) וכעת התגובה מרגישה טובה יותר.

Treker

New member
אם כבר I30, אז רק את דגם הCW

ברנדן צריך תא מטען גדול יחסית ובדגם הרגיל עגלת תינוק עם האמבטיה שלה נכנסים בקושי.

למעלה