משקפי שמש Rudy Project דגם: RYDON

• פותח הנושא jepe
  • פורסם בתאריך

jepe

New member
משקפי שמש Rudy Project דגם: RYDON

אני מניח שיש כאן עוד בעלי משקפי ראייה כמוני. אני מחפש משקפי שמש ראייה טובות. יש למישהו ניסיון עם הדגם הנ"ל? אפשר לשים שם קליפון עם עדשות ראייה, האם זה נוח ? אני משער שבגלל שיש עוד זוג עדשות בין הפנים למשקיים אז הן מתרחקות מהעיניים ובעקבות כך יכולה לחדוק שמש, זה נכון? אולי מישהו יודע האם אפשר להפוך העדשות המקוריות לראייה? תודה.

antgold

New member
יש לי

ומאוד מרוצה שים לב שלעדשה יש 2 מצבים - במצב שני יש חריץ אוורור למניעת אדים בעיה שמחריפה עם משתמשים בקליפון . כמו כן שים לב שאם יש לך מספר גבוה העסק יכל להיות קצת כבד ,בנוסף בתנאי חושך יש בעיה של השתקפות בין הקליפון לעדשה ,כך שהיתי ממליץ להשאר עם זוג משקפיים רגילים לרכובות לילה

jepe

New member
תודה.

עוד שאלה, האם העדשות מספיק כהות? נראה כאילו הן בהירות מדי.

dburac

New member
אני משתמש בדגם דומה

הבעיה העיקרית היא שהמשקף האופטי נוגע במשקף השמש, והוא משאיר סימנים, רבע עיגול של המשקף שמש. אחרי שעשיתי ניתוח פשוט החלפתי את העדשות. חוץ מזה גם יש לך הגבלה בזווית - נניח אתה על הדרופ, ורוצה להרים את הראש, אבל הזווית הזאת תלויה בעוד הרבה דברים אז יכול להיות שלא יהיה לזה משמעות. עקרונית זה הפיתרון הכי איכותי ועמיד שמצאתי למשקפי שמש עם ראיה. העדשה שאתה מדבר עליה היא בהחלט עדשה בהירה מידי, בשמש חזקה זה יציק, אני ממליץ על עדשת מראה. תתחדש

chooky

New member
אפשר להזמין לריידון עדשות אופטיות

לא בתוך קליפון, אלא במקום העדשות הרגילות לי יש מולטיפוקל וגם מתכהה בשמש, הם מתבהרות לגמרי בחושך ואפשר אפילו לנהוג איתם בליילה החסרון שהם אוליי לא מתכהות מספיק בשמש ואין להם שדה ראיה כמו עדשות שטוחות ברור שיש כאן התפשרות, אבל סה"כ זה פתרון מצויין

YKOREN

New member
איכות ללא תחרות

כנס לאתר של רודי ושם תראה את כל הדגמים שהקליפון מתאים להם. בנוסף, כמו שאמר קודמי, ניתן להזמין עדשות אופטיות עם כל הציפויים והצבעים של רודי אני הזמנתי מחו"ל אמנם לא שולחים לארץ (למי שיש לו פתרון לכך)

למעלה